PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ÇEVRECİ TARKAN AĞAÇ KATLiAMI YAPTIRDI!

secil.06
03-04-11, 15:29
ÇEVRECİ TARKAN AĞAÇ KATLiAMI YAPTIRDI!

Doğa dostu Tarkan’ın, Ömerli’deki evinin çevresinde bulunan ağaçları kestirdiği öne sürülüyor...
Şarkıcının çalışanları, önceki gün kesilen ağaçları traktöre yüklerken görüntülendi.

Gazetecilere tepki gösteren çalışanlar, “Tarkan Bey’in haberi var.Ama bunlar kurumuş, o yüzden kestik. Dere kenarında bulunanların tamamı kesiliyor” açıklamasını yaptı.

Ancak sadece Tarkan’ın evinin kenarındakilerin kesildiği fark ediliyor.

Çevre Bakanı ile Allianoi Antik Kenti yüzünden karşı karşıya gelen, Hasankeyf’in sular altında kalmaması için çalışan, HES’lere karşı çıkan Tarkan, bir süredir Tarabya’da oturuyor.

SERCAN KISMET/MİLLİYET
kaynak:http://www.habervitrini.com/tarkan_agac_katliami_mi_yaptirdi-524070.html

orhan89
03-04-11, 16:15
Adam bahcesindeki kuru agaclari kestirmis iste. Hemen saldiriyolar. Yakinda "Cevreci Tarkan dislerini fircalarken suyu bosa akitiyomus" diye de haber yapar bunlar :)

srkn
03-04-11, 18:11
işleri gücleri yokmu bunların açık aramaya çalışıyolar tarkan kestirdiyse kestirdi yerine orman yapar merak etmeyin rahat olun başka şeylerle ugraşın ...

denizarya
03-04-11, 19:07
o kuruyan agaclarin yerine baska eker zaten merak etmesinler:) bu haberi yazanlar dogayi hic önemsemiyorlar..hic bir yazi yazmiyorlar..ama tarkan böyle birsey yapinca hemen doga konusunu önemsemeye basliyorlar nedense

ece**
04-04-11, 13:03
dün akşam haberlerde izledim.komşuları tarkanı çok güzel savundular zaten. :)ordaki ağaçları da tarkan diktirmiş ayrıca .komşuları öyle söyledi :)

kevoli
04-04-11, 13:23
Bazıları Tarkana laf etmek için yer arıyor ama boşuna :5:

asltrkn
04-04-11, 17:35
Boşa çabaları,bu gönüllerde hükmü geçmiyor ;)

secil.06
04-04-11, 21:44
Evet ben de izledim Tarkanla kesinlikle alakası yok ama haber olsun adı gecsin

TEVETOGLU
04-04-11, 22:23
Buna biz inanmayız bu da Tarkan'a yeter zaten. ;)