PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trt den TARKANA 1 ÖDÜL ÇIKTI !!!

MEGASTARİX
09-03-11, 18:21
ÖDÜL ALANLAR:

YILIN ALBÜMÜ: Emre Aydın / Kağıt Evler

POP ŞARKISI: Tarkan/Sevdanın Son Vuruşu

POP ERKEK ŞARKICI: Mustafa Ceceli

POP KADIN SANATÇI: Sıla

POP GRUBU: Gripin

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN SANATÇI: Barbaros

TÜRK SANAT MUSİKİSİ ERKEK SANATÇI: Gökhan Sezen

TÜRK MUSİKİSİ KADIN SANATÇI: Melihat Gülses

FANTEZİ MÜZİK SANATÇI: Sinan Özen

TÜRK HALK MÜZİĞİ ERKEK SANATÇI: Volkan Konak

TÜRK HALK MÜZİĞİ KADIN SANATÇI: Sabahat Akkiraz

YILIN TV MÜZİK PROGRAMI: Volkan Konak, Kuzeyin Oğlu / Show TV

TRT ONUR ÖDÜLLERİ: Abdurrahman Kızılay, Müzeyyen Senar, Neşet Ertaş.

http://www.gazeteciler.com/gundem/trt-muzik-odulleri-sahiplerini-buldu-31633h.html

MEGASTARİX
09-03-11, 18:24
Tarkanın en az 2 ödül daha alması lazımdı pop erkek şarkıcı ve yılın albümü

Zaza
09-03-11, 18:44
Herkes en az 1 ödül alsin diye herhalde böyle yapmislar..
Olsun önemli degil, bence Tarkan'in yeterince ödülü var, artik yeni nesil ödüllensin biraz. Bence Mustafa Ceceli hakediyor bu ödülü :)

Dikkatimi çeken bir sey var fakat, bu listelerde neden Gökhan Özen yok ? Bence onunda yeni çikan albümü çok güzel ve ödül kazanmasa bile en azindan listede bulunmaliydi diye düsünüyorum..

jetaime
09-03-11, 19:40
cok az odul almis vallah ne yazik !!!

TEVETOGLU
09-03-11, 19:53
Yılın albümü kategorisinde albümün ismini Adını Kalbime Yaz diye yazdılar.A-D-I-M-I K-A-L-B-İ-N-E Y-A-Z olacak. Yoksa ben mi yanlış biliyorum. ;)

alafrancia
09-03-11, 20:21
sevdanin son vurusu nun yilin sarkisi secilmesine sevinmistim ama yinede neden en yilin albumunu secmediler biraz dusundurucu baska rakip goremedim yani

secil.06
09-03-11, 21:33
bu kadar harika bir albüm de tek şarkıya ödül daha fazlasını hak ediyodu bizim starımız

xurush'nine
09-03-11, 21:54
trt (ne kerametse...) cimri davrandi Tarkana karsi...

günışığım
09-03-11, 22:11
trt yakinlarina verdi odulleri halk oylamasinin ise yaradigini dusunmuyorum trt de calisan tanidiklarimiz bile var bisrseyler bu iste diye supheleniyorlarsa ben hali hali suphe duyarim =)=)

efsane_01
09-03-11, 22:15
Bence TARKANA ödul falan vermesinler artik...Cunki TARKAN zaten kedisi bu camiya icin buyuk bir öul...Bence bundan sonra verilecek olan butun muzik ödullerini ,,TARKAN,,adina verilmeli.. ,,TARKAN MUZIK ÖDULU,, yani...Inshallah!!!!!...

**MegaStarkan**
09-03-11, 22:58
Ödül sayisi önemsiz, herkese zaten birer tane vermisler. Bu isi profesyonel yapan MTV ödülleri takip etmis olsaydilar, bu kadar kisitli düsünmezlerdi.

denizarya
09-03-11, 23:22
yaaa en iyi pop sarkicisi ödülü ve en iyi albüm onun hakkiydiii...tarkan hayrani oldugumdan demiyorum bunu..gercekten hak ettii

sally
09-03-11, 23:48
Yillin Albümünde Ödülü hak ediyordu

SunaLea
10-03-11, 04:36
kaTILIYORUM...emra aydını dinlemişligim yok .. ama tarkanı bütün dünya dinlemiş ..keşke o ödülüde vermeselermiş

*ipek*
10-03-11, 12:22
Dün gece sinirlendim trt müzik kanalını ucurdum bizim tvden:)öyle bir kanal yok artık bizim ewde=)) aslında trt tamamını sılecektım ama 2008 yılbası gecesının hatırına trt 1 dokunmadım:D

ece**
10-03-11, 13:45
ogün ankaranın karından dolayı akşam sonlarına yetişebildim yollarda kaldığımdan.ama açtığım saatte antik kuntik bi tören vardı.değiştirdim hatta izlemedim.albüm adı bile önemsenmeden yazılmıştı zaten..tarkan bişey kaybetmez.

secil.06
10-03-11, 20:39
cok fazla ödül dağıtılmadı bu şarkı,bu albüm bütün ödülleri hak ediyodu

flores
11-03-11, 15:05
hepsi kurama isler.fikir verdinizse odul alanlarin hepsi biliyorlardi odul alacaklarini.tukleri de terpenmirdi adlarini duyunca.o Silaninda bu kadar sisirdilmesine bir anlam veremiyorum.siradan bir sanatci,siradan bir sarkilar.............

starzu
11-03-11, 15:40
3 ödülde tarkanın hakkıydı :15:

twilight
11-03-11, 17:38
TRT hükümetin kanalı elbette hükümet yanlıları ödüller kazanacak,zaten Tarkan 3 tane ödülü bir den kazansaydı şaşardım... ;)
Arti Gökhan Özen de katilmaz cünki CHP'li ;)

DaLy
15-03-11, 17:29
Diğer ödül alanlara bakılırsa Tarkan keşke hiç almasaymış diyorum..Mesela Barbaros kim veya Sinan Özen'i hatırlayan var mı..

secil.06
15-03-11, 20:17
ödül sayısı az ama hiç olmayacak kişiler ödül almış onun için şaşırmamak gerekir Tarkanın bir ödül almasına

denizmavisi
16-03-11, 01:12
bi defa yılın albümü kesinlikle "adımı kalbine yaz" bunu kimse inkar etmesin o ödüller biraz taraflı verilmiş gibi geldi bana

tarkan_mania
16-03-11, 15:54
EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN SANATÇI: Barbaros

bu kim yaa , çıkış yapan yazmışlar ama arkadaş pek çıkamamış heralde tanımıyoruz :D

yılın albümü kesinlikle Tarkanın albümüydü. Hakkını yemişler..

SelenYasavul
16-03-11, 22:07
Aslinda Tarkan orda bütün ödülleri toplamaliydi ;) !
yinede ödül almis ya :)