PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Biri kameralara saldırıyor diğeri kameralara öpücük atıyor!

ece**
08-03-11, 14:36
HÜSEYİN ÖZKAN

Helal olsun Tarkan’a büyüklüğünü bir kez daha ortaya koydu. Burnundan kıl aldırmayan ünlülerimize bu ders olsun hatta bu okullarda okutulsun

Tarkan Bebek’te nöbet bekleyen gazetecilere Cuma günü tarihi bir röportaj verdi. Akşam saatleriydi traş olmak için Bebek’e giden Tarkan çıkışta karşısında gazetecileri gördü tam arabaya binecekti ki uzatılan mikrofonlara doya doya içini döktü. Bağırtı yok tartışma yok gürültü yok sakin sakin soruların tamamını yanıtladı. Helal olsun Tarkan’a büyüklüğünü bir kez daha ortaya koydu. Burnundan kıl aldırmayan ünlülerimize bu ders olsun hatta bu okullarda okutulsun. Şimdi Tarkan kameralardan kaçmadı tartışmadı korumaları gazetecilere saldırmadı ne oldu Tarkan küçüldü mü size soruyorum. Tarkan’ın yaptığı bu röportaj gazetelerde ve magazin programlarında bol bol kullanıldı. Keyifli bir gündü Tarkan samimi bir şekilde sorulan her soruya içtenlikle cevap verdi. Tarkan’ın bu hareketi sizce Tarkan’a bir şey kaybettirir mi?

Ben anlamıyorum gazetecilerle didişen ünlüleri. Aslında ortada yönetilmeyecek bir sorun yok fakat bazı işgüzar menajer ve basın danışmanlarının halt yemesi… Aynı hafta hem Tarkan konu oldu magazine hem de Sibel can bakın ikisinin arasındaki farka ne kadar farklı yansıdı gündeme. Şu işi tatlılıkla yapalım diyoruz bazıları anlamıyor. Muhakkak bir arıza çıkacak tartışma olmazsa olmuyor. Dikkat ettiyseniz o gün Tarkan’ın yanında kimse yoktu dolayısıyla tartışmada yoktu. Biri kameradan kaçıyor diğeri kameralara ayrı ayrı öpücük atıyor. Bu güne kadar çıkan tartışmalara bakacak olursanız dikkat edin hep üçüncü şahısların araya burunu sokmasındandır. Sakın yanlış anlaşılmasın tabii ki herkes işini yapacak fakat doğru şekilde yapacak. Kafaların değişmesi gerekiyor sanırım gelişen ve değişen magazin dünyasına ayak uyduranlar daha fazla şans bulacak. Serdar Ortaç’ın 10 Mart’ta albümü çıkacak gecelerde nerde kamera görse selam verir, röportaj yapar kimseye bir sorun çıkarmaz peki şimdi Serdar’ın albümü hiç satmayacak mı Allah aşkına… Değiştirelim artık şu kafaları lütfen dünya değişti bir biz değişmedik

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/biri_kameralara_saldiriyor_digeri_kameralara_opucu k_atiyor_.htm

denizarya
08-03-11, 15:17
büyüdükce kücülen biri tarkann...

siboss1992
08-03-11, 18:44
cok güzel yazmis adam.
tarkan hatta o reportajda demistiki güzel seyler yazin beni üzmeyin.
cok güzel seyler yazmislar valla. ellerine saglik :)

orhan89
08-03-11, 19:22
Tarkan farki iste... =) Hicbirine benzemiyo.
Ama sunu da soylemeden gecemicem. Genelde gazeticeler saldirdigi icin unluler kaciyo. Tarkan a da dediler bicok kez kameralari gorunce kaciyo diye. Bu son roportajindaki gibi gazeteciler medeni olursa, sanatci da oyle olur.
Ama yine de Tarkan baska bi sicak geliyo bana kameralar onunde... =)

secil.06
08-03-11, 20:40
Megastar farkı yazı cok güzel olmuş Tarkan başka nasıl anlatılırdı başka

SunaLea
09-03-11, 01:11
fark bu işte

jetaime
09-03-11, 08:43
Super yazmıs adam vallah cok sevındım

secil.06
09-03-11, 21:43
Süper bir yazı,harika bir anlatım olmuş Tarkan farkı işde

TEVETOGLU
09-03-11, 22:20
Bu röportajlar olmasa Tarkan'ı göreceğimiz yok zaten.

efsane_01
09-03-11, 22:31
Evet haklisin Ece cim...TARKAN digerleri gibi oyun oynamiyor, en azindan bu oyunculuk ishini bu alanda daha iyi bilenlere birakiyor degil mi Ece cim?...