PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Adriana canim benim

denizarya
06-03-11, 15:57
Popun dev ismi Tarkan'la muhabirimiz Halil Çilingir konuştu. İşte yakında Avrupa turnesine çıkacak Megastar'ın bilinmeyenleri.

* Sibel Can ve Bülent Ersoy için şarkı yaptım. İsterse Diva ile düet yapmak bir onurdur.
* Önümüzdeki yaz yeni albüm çıkarabilirim.
* İyi bir sinema seyircisiyim. Ama oyunculuk yapamam.
* Eurovision'a rock gruplarının gitmesine ben de çok şaşırıyorum. Eurovision yarışması da bence abartılmamalı.
* Kendimle çok ilgilenen biri değilim. Evde cama bile bakmam. Aylar sonra manikür yaptırdım çünkü tırnak etlerimi yiyorum.
* Son dönemdeki şarkıcılar arasında Sıla'yı beğeniyorum.
* Kalbim boş. Bana bulun huyu suyu, içi dışı güzel biri evleneyim. Matrak, doğa ve hayvanları seven, yemek yapmayı bilen bir kadın istiyorum. Mesela Adriana Lima, canım benim! Angelina Jolie ya da Cameron Diaz da olabilir.

MİLYONLARCA RAKİBİ VAR!
Megastar'ın gönlünde yatan Adriana Lima, tüm anketlerde 'dünyanın en seksi' kadını unvanını alıyor.

YAŞLANDIKÇA DEMLENİYORUM
* Yıllar geçtikçe demlendiğini söyleyen Tarkan, "Bazen kendimi kara kara düşünürken buluyorum. Sanırım bu yaşla ilgili" dedi.
* Saçındaki beyazları gördükçe zamanın geçtiğini anlayan Megastar, ekledi: "Her geçen sene, benim yararıma oldu."

ATA'YI ARAYIP TEBRİK ETTİM
* Tarkan, "Son dönemde izlediğiniz en güzel film hangisi?" sorusuna "Eyvah Eyvah 2" yanıtını verdi. Megastar, ekledi:
* "Filmi izledikten sonra Ata Demirer ve Demet Akbağ'ı arayıp tebrik ettim. Filmi kahkahalarla izledim. Ata, en iyi komedyenlerimiz arasında başı çekiyor."

TAKVIM

bu reportagi tarkanin agzindan bire bir duyduk ama fark ettim ki bazi yerlerde eklenilmis birseyler veya haberin basligi "adriana canim benim" diye geciyor sanki reportagin asil konusu oymus gibi

secil.06
06-03-11, 16:09
Tarkan Adriana Lima'yı Gözüne Kestirdi!
Tarkan, dünyaca ünlü iki güzelin peşine düştü...

Tarkan, önceki gün "ünlülerin kuaförü" olarak bilinen Yıldırım Özdemir'in Bebek'teki salonunda görüntülendi.

AŞK DEDİKODULARINI YALANLADI
Saçlarını kestirip boyatan sanatçı, iki saat kaldığı kuaför salonundan çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Geçtiğimiz hafta Akmerkez'de stil danışmanı Ceyda Balaban ile görüntülenen Tarkan, aşk dedikodularına açıklık getirdi:

İŞTE ADRİANA LİMA'NIN FOTOĞRAFLARI

"ADRİANA OLABİLİR MESELA"
"Ceyda çok iyi arkadaşım, öyle bir şey söz konusu bile olamaz. Birlikte çalışıyoruz, onun tarzını çok beğeniyorum. Çok yetenekli biri, kimyamız tuttu. Biz onunla burada da, yurtdışında da yemeğe çıkıyoruz. O gece de yemek yedik ve sohbet ettik. Sonra aşk haberleri çıktı, yazılanlara güldük. Kalbim boş maalesef. Huyu suyu güzel birini arıyorum. Adriana Lima olabilir mesela. Adriana, canım benim! Cameron Diaz da matrak ve komik bir kadın. Ayrıca doğacı ve hayvanları da seviyor."
kaynak :http://www.akisgazetesi.com.tr/read_detail.php?id=24597

MARY JANE
06-03-11, 20:23
her medya kuruluşunda farklı şekilde yer alıyor. yani herkes kendine göre yazmış. kim taraflı kim tarafsız belli. bir yerde şöyle yazıyor : "tarkan adriana lima ile aşk yaşamak istiyor."
altına da şöyle not düşülmüş : "Tarkan'ın aşk yaşamak istediği Adriana Lima'nın evli ve çocuklu olduğunu hatırlatmakta yarar var."
çok güldüm buna. böyle yazıyorlar birde biz tarafsız gazeteciyiz diyorlar. röportajı olan haberde bile bunu yapıyorlarsa sadece duyum olduğunda vay insanların haline.

ece**
07-03-11, 11:27
demek tarkan adriana lima gibi güzel kadınları da beğenebiliyomuş. :)) hep derdim bu adamın çirkin kadın takıntısı var diye :D gözüm açık gitmem artık...:D

xurush'nine
07-03-11, 17:36
demek tarkan adriana lima gibi güzel kadınları da beğenebiliyomuş. :)) hep derdim bu adamın çirkin kadın takıntısı var diye :D gözüm açık gitmem artık...:D

Ben de fark ettim Dilosum,artik ici disi guzel istiyor..;)) Gercekten de yaslandikca "demleniyormus"..:D

secil.06
07-03-11, 20:54
şarap gibi bir starımız var cok keyifli bir röportaj olmuş

asd1234
07-03-11, 22:47
o nasıl içten ve sevimli bir "caaanım benim!" deyiştir tarkan :D

TEVETOGLU
07-03-11, 23:10
Tarkan da şarkıları da yıllar geçtikçe demleniyor.

orhan89
08-03-11, 19:30
Tarkan Adriana yi begeniyosa (milyonlarca erkek gibi), onun pesine mi dustu demek. Hemen abartmislar yine...
Roportajda cok keyifliydi gercekten =)

secil.06
08-03-11, 20:36
her röportajı gibi bu da olay oldu : ) cok samimi,cok dağal özlenilen Tarkan : )

SunaLea
09-03-11, 01:15
açıkcası okadını güzel bulmuyorum tipi hariçinde hepsi yapma , burnu bilmem gögüsleri eski haliyle orataya çıksaydı acaba beyenilicekmidi okadar pifff :-D tarkanda dogal kadınları sever sanıyodum hayal kırıklıgı yaşıyorum şuan ........

reportaja gelince güzel

denizarya
09-03-11, 01:31
açıkcası okadını güzel bulmuyorum tipi hariçinde hepsi yapma , burnu bilmem gögüsleri eski haliyle orataya çıksaydı acaba beyenilicekmidi okadar pifff :-D tarkanda dogal kadınları sever sanıyodum hayal kırıklıgı yaşıyorum şuan ........

reportaja gelince güzel

ahh ahh adriaananin hakkini yiyorsunn..cooook güzeeel kiz :))

SunaLea
10-03-11, 04:19
güzel OLDU evet bizde yaptırsak okadar BOmba Oluruz :)

efsane_01
10-03-11, 16:37
:5::15::13:Desenize bizim COCUK kendisi gibi ici dishi guzel birini ariyor?...Eh ne yapalim, emir emirdir, buyuk yerden gelmishi yani...Bize dushen, yerin dibinddn de olsa bu kizi bulub bu COCUQ a vermek olucak yani...Biz azeriler dedigi gibi ,,Cadrami Sallam Bashima, Uz Gözumu Bezeeeerem, Gedib Sene Qiz Axtarib, Her Terefi Gezerem''...Sanki buralarda kiz yokmush gibi...

secil.06
10-03-11, 20:33
Adriyana canımmm benim demesi bile ayrı bir olayyy

karma_elcin
19-03-11, 02:05
adriana sevilmes mi ya :D cok hoş bi bayan :)