PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Seviştiğim kadınların sayısını söylersem erkekler kendini kötü hisseder!

secil.06
04-03-11, 11:58
Kimlere styling yaptınız şimdiye kadar?

- Tarkan, Ziynet Sali, Beyazıt Öztürk, Gülçin Ergül...

Tarkan’ın son klibinde styling yaptınız...

- Tarkan’ın styling’ini yaklaşık bir yıldır Ceyda Balaban yapıyor. Biz şu son “Acımayacak” klibinde bir ekip olduk. Tarkan’ı yine Ceyda giydirdi, ben ve Simay da klibin kastındaki tüm ekibi giydirdik. Ayrıca Tarkan’ın aksesuvarlarının yapımını üstlendik. Taktığı o korsan gözü, mikrofon detayları ve arkadaki ekibin her şeyi...

-
kaynak:http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/17174224.asp?top=1

TarkanColl
04-03-11, 12:22
Konuyu direk silmek veya düzenlemek istemedim. Açıklamamı buradan görülebilecek şekilde yazıyorum...

Haber bölümüne konu açma kurallarımız var. İçerisinde Tarkan geçen her haberi foruma ekleyemeyiz. Konu eklerken röportajların Tarkan'lı bölümlerini almalıyız ve konu başlıkları da Tarkan ile alakalı olmalı. Bu başlığı oluyup konuya giren kişiler tamamen alakasız bir haber ile karşılaşıyorlar.

Lüften bundan sonra konu aklerken daha dikkatli olmanızı rica ediyorum...

starzu
04-03-11, 12:57
konu başlığını okuyunca bunu tarkan söyledi sandım:9::18:

denizarya
04-03-11, 14:19
bendeee tarkan söyledi diye zannetim basligi okuyuncaa :))

xurush'nine
04-03-11, 14:30
Haklisin patron, az kalsin kalpten gidiyorduym konu basligini okuyuncaaaaa............. :D
Yine Zuhre yildizimiz bizi kiskanclik krizine mi sokucak diye odum koptu............:5:

El insaf be, su Elle'den sonra hala kendimizde gelemezken, yapmayin etmeyin kiymayin yasli 'ninenize be gozunuzu seveyim.. ;) :5: :28:

TARQANIM
04-03-11, 15:16
hepimizi kalpten götürcekti :D

pdrlütfiye
04-03-11, 16:42
az daha toplu katliam oluyodu.... :D herkesin yüreğine indirdin beee...

İZMİRLİ
04-03-11, 20:16
Tam gazeteci kimliğiyle başlık yazmışsın:)) başlığı görünce , hadiiiii beeee dedim, ama açınca ne alaka dedim:)

**MegaStarkan**
04-03-11, 21:32
Basligi okuyunca Tarkan bu kadar ukala konusmaz, kesin yalandir düsündüm... kim söylemis bunu merak ettim ama. Röportaj uzun okuyasim yok ;)

bounce
05-03-11, 01:39
Konuyu direk silmek veya düzenlemek istemedim. Açıklamamı buradan görülebilecek şekilde yazıyorum...

Haber bölümüne konu açma kurallarımız var. İçerisinde Tarkan geçen her haberi foruma ekleyemeyiz. Konu eklerken röportajların Tarkan'lı bölümlerini almalıyız ve konu başlıkları da Tarkan ile alakalı olmalı. Bu başlığı oluyup konuya giren kişiler tamamen alakasız bir haber ile karşılaşıyorlar.

nihayet!

biri Seçil'i durdursun artık.

ercn
05-03-11, 07:20
tarkanla alakası yok konu baslıgının ama tarkana sorsan emınım oda hatırlamaz:D

tarkan_x
05-03-11, 14:17
ben de TARKAN dedi sandım :( şoktayım! kim demiş bunu?

secil.06
05-03-11, 17:10
nihayet!

biri Seçil'i durdursun artık.

Gerekli yer den acıklama geldi sen müdahale etme

bounce
08-03-11, 00:12
Gerekli yer den acıklama geldi sen müdahale etme

ederim!!!!

efsane_01
10-03-11, 17:04
Neden inanmiyorsunuz ki?...Mesela ben bu haberin gercek ola bilecegine cok inaniyorum...Neden olmasin ki?...Kendisi yakishikli bir delikanli, hem bekar biri, ustelik de O bir yildiz...Mesela ONUN yerinde ben olsaydim, asla ve asla evlemezdim...Var ya , evlilikde karamet vardir diyenler vardir ya hani ishte onlarar ne kadar buyuk bir yalnish yaptiqlarinin farkinda bile degiller...Evlilikde keramet meramet falan YOK kardeshim...Kullu yalan..TARKAN akilli biri, O evlilik yapmak gibi abuk sabuk sheylerle uqrashicak biri de degil zaten...Evlilik yapanlarin elleri bal a batmish da sanki, kalmis da bir tek TARKAN...Gezsin tozsun qaribim, bu yashinda da yapmiyacak da bashka ne zaman yapicak yani?...3 gunluk dunya...

Elif Yokgörme
17-03-11, 15:29
ben de Tarkan söyledi sandım yaaa hakikaten başlıkla alakasız haber yazıyorlar bazen

pare pare
17-03-11, 17:54
Bende Tarkan soyledi sandim...)))):28::18:

TEVETOGLU
17-03-11, 22:52
Ben de Tarkan bunu ne zaman söyledi de biz bu röportajı nasıl kaçırdık diyordum.

gizem-akkaş
18-03-11, 01:21
:18:ödüm koptu yaaaa gözlerim yerinden fırladı görünceee nası ya dedm:D