PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ceyda Balaban Tarkan ile aşk iddialarını cevapladı

secil.06
04-03-11, 11:15
Ceyda Balaban Tarkan ile aşk iddialarını cevapladı

Ceyda Balaban ve Tarkan arasında aşk iddiaları ortaya atılırken, Ceyda Balaban iddialara cevap verdi.
Ceyda Balaban Tarkan ile aşk iddialarını yalanladı. Megastar Tarkan 'ın stilisti olan Ceyda Balaban, haberlerinin asılsız olduğunu açıkladı.

Ceyda Balaban Tarkan için "Ben Tarkan'ın sadece imaj danışmanlığını yapıyorum. Tarkan'la aşk yaşamıyoruz. Geçen gün birlikte yemeğe çıkmıştık. Gazeteciler de birden bire bizi çekmeye başlayınca, bende bir anlık refleksle yüzümü kapadım" dedi.

Gazetelerde yer alan aşk haberlerini okuduğunda şoke olduğunu söyleyen Ceyda Balaban Tarkan ile uzun yıllardır dost olduğunu da sözlerine ekledi.

Gazetecilerin "İleride aranızda elektrik olabilir mi?" sorusuna Ceyda Balaban, "Tarkan'la çok iyi dostluğumuz var. Aşık olacağımızı sanmam" diye cevap verdi.

Tarkan da , Ceyda Balaban ile sevgili oldukları yönündeki iddialar için “Bu haberler nasıl çıkıyor anlamıyorum” dedi.

kaynak:http://www.cumcuma.com/ceyda-balaban-tarkan-12344

secil.06
04-03-11, 11:17
CEYDA BALABAN, MEGASTAR TARKAN ARASINDAKİ AŞK İDDİALARINA BALABAN NE YANIT VERDİ?
Megastar Tarkan ile stilisti Ceyda Balaban aralarında aşk var’ iddialarını jet hızıyla yalanladı.

Çıkacağı Avrupa turnesinin hazırlıkları için, önceki gün ekibiyle Ulus’taki bir evde toplanan ve çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Tarkan, Balaban’la sevgili oldukları yönündeki iddialar için “Bu haberler nasıl çıkıyor anlamıyorum” dedi.

Önceki gün modacı Nicole Farhi'nin yeni koleksiyonunu tanıttığı defileyi izleyen Ceyda Balaban da, aşk iddialarını şöyle yanıtladı: "Ben Tarkan'ın sadece imaj danışmanlığını yapıyorum.

Ancak sanıldığı gibi Tarkan'la aşk yaşamıyoruz. Geçen gün birlikte yemeğe çıkmıştık. Gazeteciler de birden bire bizi çekmeye başlayınca, bende bir anlık refleksle yüzümü kapadım" Tarkan'la uzun yıllara dayalı bir dostluklarının olduğunu söyleyen Balaban, "Gazetelerde yer alan aşk haberlerini okuyunca şoke oldum" dedi.

"İlerleyen yıllarda aranızda elektrik olabilir mi?" sorusuna ise Balaban, "Tarkan'la çok iyi dostluğumuz var. Âşık olacağımızı sanmam" diye cevap verdi.

kaynak:http://www.magazinsel.com/Magazin/24078/-CEYDA-BALABAN-MEGASTAR-TARKAN-ARASINDAKI-ASK-IDDIALARINA-BALABAN-NE-YANIT-VERDI/

starzu
04-03-11, 13:04
ben bişeyi anlamıyorum tarkan gibi bi adama yakın olupta nasıl aşık olunmaz ?:10:

fincan
04-03-11, 13:12
ben bişeyi anlamıyorum tarkan gibi bi adama yakın olupta nasıl aşık olunmaz ?:10:

Oluyorlardır belki de dile getiremiyorlardır:10:

denizarya
04-03-11, 14:00
bencee aralarinda birsey var aama daha resmi birsey degil...bence ikiside yad ikisinden biri sik birbirlerine

pdrlütfiye
04-03-11, 14:12

vallahi ben de anlamıyorum... ben tarkanın yanıbaşında olsam bırak aşık olmayı hemen oracıkta eririm...

xurush'nine
04-03-11, 14:56
Ceyda Balaban taninmayan ya da hic Tarkanla birlikte gorulmeyen birisi degil ki..Artik 2010'dan bu yana onla hep bir arada.Ve Tarkandan baska bir kac unluyle daha calisiyor.
Hic dogal gelmedi bana yaptiklari ve sonradan soyledikleri-anlik refleksle paniklemismis..Zaten genlede onceden disarida kameralar oldugu uyariliyor.Diyelim uyarilmadilar, modacisi Tarkanla yemek yeyemez mi, ne var bunda panikleyecek? Yuzunu kapatmasaydi gece normal bitecekti.Her zamanki gibi Tarkan bir arkadasiyla, ya da modacisiyla yemekyteydi diye yazilacakti ki bunu sik sik yapiyor baska unlulerle.
Videoyu izledim de fena halde pankiliyor(mus gibi yapiyor) Ceyda ve Tarkan da buna sasirmis durumda.Aralarinda bir sey varsa bile, Tarkan bunu gizlemek istiyorsa, sogukkkanli davranmaliydi.Sanki ilk defa kameralarin onune cikiyor, siradan bir vatandas degil ki-isi gucu zaten kameralarin onunde. Bilimiyorum, bana sanki (aralarinda bir sey var ,ya da yok) kasitli yapti, kafalarda soru isareti biraksin diye, gundem yaratsin diye(ki buna hic ihtiyaci yoktur ) olay cikardi gibi geldi.Belki de yaniliyorumdur..

siboss1992
04-03-11, 22:49
cok sevindim bu habere. sahsen tarkanin yanina yakistigini düsünmüyordum.

denizarya
04-03-11, 23:57
bir cok kez dedigim gibi..ben tarkanin yeni bir aska atilmasini isterim..eger ki o ceyda balabansa oda olur tabi tarkana uyan ve uzun soluklu bir iliski olacaksaa amaa ceyda balabanin artik tarkani giydirmesini pek istemiyorum sahsen :(

twilight
05-03-11, 12:21
Cok sükür ki buna da bir cevap geldi....yalan bir haber oldugu zaten ortada idi :)

secil.06
05-03-11, 17:11
her haberin dogru olmadını biliyoruz bu haber de onlar dan biri sadece