PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşık olmak için İbrahim'i bekliyor

secil.06
28-02-11, 20:15
Aşık olmak için İbrahim'i bekliyor

Tarkan’la düet yapacağını söyleyen Ekinci, “Tarkan’ın kendi yazmış olduğu kadın ve erkek çatışmasını anlatan şarkıda düet” dedi.

Eski sevgilisi İbrahim Çelikkol’la bir otelin barında kavga ettikleri haberlerini yalanlayan Ekinci, “İbrahim çok düzgün biri. Otelin barı bile yok. O gün bir ayakkabı firmasının çekimi için oradaydım. Nasıl böyle haberler çıkıyor anlamıyorum” şeklinde konuştu.

“Kalbinizde biri var mı?” sorusuna ise şarkıcı, “Aşksız olmaz. İbrahim’le bir yıllık yaşanmışlık var, ona saygım var. İbrahim’in hayatında biri olduğu zaman benim de olacak” yanıtını verdi.

Lİnk :http://www.posta.com.tr/magazin/magazinde/HaberDetay/Asik_olmak_icin_Ibrahim_i_bekliyor.htm?ArticleID=6 3177

orhan89
28-02-11, 20:38
Hala düet diyo yaaa =) Acimaya basladim bu kadina artik.

jetaime
28-02-11, 20:50
VAYYY ne duet haberi

denizarya
28-02-11, 21:56
diger haber gibi bu haberi de bu öglen eklemsitim oda silinmis :((

:D:D olsunn problem degil... amaaa konuya dönmek gerikerse..tarkan ajda pekkan ile bile yada bülent ersoyla düet yamadiktan sonra tugbayla mi yapacak..yaa paparazi carpitiyor haberi yada tugba ekincii büyük hayaller pesinde

Elif Yokgörme
01-03-11, 09:30
yaa halen daha düet falan diyor.sinir oldum bu kadın heryerdeböyle rahat konuştuğuna göre bu hazırlıklı olsak iyi olur.yakına da koskoca dünya starının ayak takımıyla nasıl zaman kaybettiğini görecez...dünya starları ile düet yapacak yerde gidiyor şarkıcı parçasıyla düet yapıyor...artık Tarkan la ilgili güzel haberler duysak ne iyi olur...

tarkaseksüel
01-03-11, 16:01
bene düetler var medyaya cıkan tarkan açıklamasdı kımseyle duet yok olan yanlış haber.

sally
01-03-11, 19:24
daha düet diyip duruyor yalan haber

secil.06
01-03-11, 20:57
herkezin kurdu hayal gercek olmayacak bu da farkına varacak Tarkanla düert yapmak Tuba ekinci için sadece bir hayal olabilir

asd1234
01-03-11, 22:37
medya bu kadar da sallama yahu,ne düeti ne tuğba ekinci'si??

TEVETOGLU
01-03-11, 22:47
Bu kadar haber çıktı.Artık düet olmazsa olmaz zaten.