PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Salih keçeci... Olay açıklamalar!!!

secil.06
27-02-11, 19:55
SALİH KEÇECİ... OLAY AÇIKLAMALAR!!!

Magazin gazeteciliğinin duayen isimlerinden SALİH KEÇECİ, zehir zemberek açıklamalar yaptı.. İşte o Röportaj...

7-Şimdi sizden ismini söyleyeceğim sanatçılarla ilgili aklınıza ilk gelen düşünceyi öğrenmek istiyorum mümkünse.

İbrahim Tatlıses: Allah vergisi süper bir ses, dinlemeye doyamadım. Ancak her şeyi o bilir, o ne derse o olur yoksa selam bile vermez.

Bülen Ersoy: Egosu çok yüksektir, kaf dağlarını o yaratmıştır, Muhteşem bir ses, ah bir de bağırarak söylemese.

Tarkan: Hollwood’da dünya starları sanatçı kimliklerinin yanı sıra sansasyonel olaylar, eşcinsel ilişkiler ve uyuşturucu partileri ile anılıyor çoğu kez. Bir ayağı Amerika’da olan mega starın, son uyuşturucu operasyonunda göz altına alınması çok kötü bir örnek oldu. Gençlerin çılgınca aşık olduğu, severek dinlediği bir sanatçı, topluma karşı sorumlulukları olduğunu unutmamalı. İyi şarkı söylemek, çok para kazanmak yetmiyor.

Hülya Avşar: Türkiye’nin en güzel ve zeki kadınlarından biri, hırsına ve aklına hayranım. Yaptığı her işin hakkını veriyor, dersine iyi çalışıyor ve iyi bir anne.

Sezen Aksu: Amerika’da yaşasaydı, dünya starı olarak izlerdik, kendini aşmış, kendi ile dalga geçecek karda olgunlaşmış bir sanatçı. Sanatçıların içinde en kültürlüsü bir o kadar da mütevazi bir insan. Bir eşi daha gelmez.

Kayahan: Tek kelime ile “Usta”… Ah bir de her şeyi O bilmese…

Mahsun Kırmızıgül: Sesi ile zirveye çıkamayacağını anlayınca oyunculuk, yapımcılık işine yöneldi iyi de yaptı. İbrahim Tatlıses kompleksinden kurtuldu.

Serdar Ortaç: Ticari müzik piyasasını en iyi değerlendiren, milyarlar kazanan ama rulet masalarında en az on albüm gelirini bırakan deli. Allah vergisi yeteneği, otomatiğe bağladığı müzik tarzına yeni sözler yazıp bize daha çok albüm dinletir ve eğlendirir.

Emrah: Bence sanat camiasının en zengini Emrah. Sahip olduğu dairelerinin sayısını eminim o da bilmiyordur. Allah daha çok versin ama Yıllardır vergi listelerinde adını göremiyoruz, neden acaba.

Cem Yılmaz: Tek kelime ile mükemmel. Allah gülmekten ve güldürmekten ayırmasın.

Zerrin özer: Gerçekten sevdiğim sanatçı dostlarımdan biri. Eşsiz bir ses, klonlanması gereken bir sanatçı.

8-Salih bey sizde artık bir dergi çıkartıyorsunuz.Ve dergiciliktede önemli bir mesafe aldınız.Derginizi bize biraz anlatabilirmisiniz?

Evet sevgili Bülent, aylık bir dergi çıkartıyorum adı Quality Of Magazine ancak piyasada satılmıyor. Kurye ile VİP isimlere, kişi ve kurumlara dağıtılıyor. Bir de seçkin kuaför, spor salonları, güzellik merkezleri ile Havaalanı’ndaki VİP salonlarında bulunuyor. Bir de abonelere gönderiliyor. Kısmetse Haziran ayında büyük bir davet ile 2. Yıl kutlaması ile birlikte 2. Quality ödüllerini dağıtacağız.

9-Sizin ayrıca radyo programınız da var.Bu programınızdan da bahsedebilirmisiniz?

İlaç Radyo ve Tatlıses Radyo’da yaklaşık iki senedir haftada bir gün program yapıyordum bir ay önce yeni bir proje nedeniyle şimdilik radyo programıma ara verdim.

10-Zaman ayırıp sorularımızı cevaplandırdığınız için size teşekkür ediyoruz

Ben teşekkür ederim…

Bülent KOCABIYIK
kaynak :http://www.magazinsel.com/Magazin/23951/SALIH-KECECI-OLAY-ACIKLAMALAR

denizarya
27-02-11, 20:17
elbet iyi birsey degil uyusuturucu kullanmak.. amaa bu tarkanin insanligi , karekteri hakkinda birsey ifade etmyior..eger ki tarkani örnek alan gencler varsaa tarkanin iyi yönlerini örnek alirlar..ayricaa zatenn genclerin sanatcilarin yanlis hareketlerini örnek alacagini hic sanmiyorum cok sacmaa

orhan89
27-02-11, 20:58
Yine yargisiz infaz... Benim tek tesellim Tarkan in bu insan lara kafayi takmayip yoluna devam ediyo olmasi. Bu gune kadar isini en guzel sekilde yapip hic kimseyle polemige girmek istemeyen, kimseye zarari olmayan bi insanla neden bu kadar ugrasiyolar anlamiyorum. Bu sözde gazeteciler ne kadar insafsiz.

twilight
27-02-11, 21:46
Bir yerden girmis,baska bir yerden cikmis...
Uyusturucudan,escinsellige girmis...
Sapitmis birisi heralde...Hic alakasi olmayan seyleri bagdastirmis...
Cok bos seyler demis,kusura bakmayin nokta noktalamiyorum bile böyle yazilari :)

MARY JANE
28-02-11, 00:36
önce lafı söyleyene bakmak lazım adam mı diye sonra lafa bakarım. birilerini karalamak için olmayan şeyleri varmış gibi göstermek insanlığa aykırı. neyse laf söylemeye bile değmez. tarkan aklandığında bunların yüzlerini görmek isterdim. asıl vurmalar aklandığında olacak. allah önce vicdan sonra akıl fikir versin bu mahlukatlara.

secil.06
28-02-11, 20:02
meyve veren agac taşlanır Tarkanın da dediği gibi cekemeyen anten taksın = )

jesusrock1985
01-03-11, 23:15
kim kim geri zekalı köşee yazarı
şerfsiz angutt
ee böyle insanlar hakaretten bile anlamaz ama neysee