PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan yeni sevgilisiyle stres atiyor.

xurush'nine
26-02-11, 16:04
UYUŞTURUCUDAN YARGILANACAK TARKAN YENİ SEVGİLİSİYLE STRES ATIYOR!

26.02.2011 10:30

Geçtiğimiz günlerde uyuşturucu kullandığı için yargılanacak haberleriyle sevenlerine şok yaşatan Tarkan, Etiler'de yeni sevgilisi ile birlikte Star Tv Süper Starlife kameraları tarafından görüntülendi. Ayakligazete.com'un haberine göre, uzatmalı sevgilisi Bilge Öztürk'ten sonra adı bir çok aşk dedikodusuna karışıp ama bir türlü umduğunu bulamayıp ilişkilerini uzun sürdüremeyen Tarkan uzun bir aradan sonra bir bayanla görüntülendi.

Bebek'te bir mekana girdiği gibi çıkan ünlü popçu, daha sonra sevgilisini Levent'te ki bir gece klübune bırakarak evinin yolunu tuttu. (Ayakligazete.com)

http://www.ayakligazete.com.tr (http://www.ayakligazete.com.tr/haber/uyusturucudan_yargilanacak_tarkan_yeni_sevgilisiyl e_stres_atiyor_.htm) (Resimleri linkden gore bilirsiniz ben bayan falan goremedim ama..)

P.S. Benim bildigim Tarkan sevgilisini gece klubune birakip gitmez, galiba bu defa tipki "Acimayacak " senaryosu gerceklesmis-Gece cikmak dans etmek isretmis kendisi, Kiz ilik gibi oldugu icin de ne dese Tarkanin boynu kildan inceymis.. ;) :28: Hayirlisi..

twilight
26-02-11, 16:13
Hahahahaha...Cok acayip güldüm yaaa :)
Komedi!Allahim sana geliyorummmm... :)
Tarkan;Sevgilisini bara birakmis kendisi olay yaratmis... ;) Oldu nane derler ya ha iste bu! Site isminde zaten bir seylik var ''AYAKLİ GAZETE'' :) Saçmalamışlar işte yinee... Daha ne yapabilirler bu haberden saçma? :)

hilfa
26-02-11, 16:26
:18:çok komikkk yaaa Tarkan ve sevgilisi free takılıyor böyle sevgiliye can kurban:18:

denizarya
26-02-11, 16:49
yaa haberin üstüne yine kendi yorularini eklemisler :) amaa bu haber dogru olmasi bie ben tarkanin sevgilisi olmasini isterim..cünki cok daha mutlu oluyoor..sanki konserde bile daha bir baska havasi oluyor

DaLy
26-02-11, 17:40
UYUŞTURUCUDAN YARGILANACAK TARKAN YENİ SEVGİLİSİYLE STRES ATIYOR! yerine -Tarkan yeni sevgilisiyle stres atıyor- yazsalar ölürler.Haberi satmak uğruna insanlara kötü günlerini hatırlatmaktan zevk alanlar için denecek hiç bi şey yok.

xurush'nine
26-02-11, 18:03
UYUŞTURUCUDAN YARGILANACAK TARKAN YENİ SEVGİLİSİYLE STRES ATIYOR! yerine -Tarkan yeni sevgilisiyle stres atıyor- yazsalar ölürler.Haberi satmak uğruna insanlara kötü günlerini hatırlatmaktan zevk alanlar için denecek hiç bi şey yok.

Ben konu basliginda oyle yazdim dikkat ettiysen..
Sevmiyorlar ki Tarkani, ondan ellrinden geldigince yuzune vurmaya calisiyorlar.:7:

jetaime
26-02-11, 20:19
ahahahah cok komik bende guldum nasil onun sevgili birakabilir gece klubunde anlamiyorummm

ercn
26-02-11, 20:43
bende tnt'de ızledım kadın baya bı panık yaptı gazetelerı gorunce tarkanda baya bı soguk kanlıydı.Haber dogru yani.

TARQANIM
26-02-11, 21:11
heycandan evi yerine bara birakmis sevgilisini tarkan demek cok taze daha bu iliski :)

aylin_23
27-02-11, 01:53
ceyda balabanmış Kız yanı sevgılısı degıl modacısı

günışığım
27-02-11, 03:45
baslikla haber icerigi ayri yerlerde geziyor gazeteci bozuntulari sizi :28: siz once haber yapmayi ogrenin ayol :28:

secil.06
27-02-11, 14:10
bu haberlerle artık iyice sacmalandılar

secil.06
27-02-11, 14:17
Bu araç kimin?
Megastar Tarkan’ın yediği akşam yemeğinden sonra kız arkadaşını almaya gelen araç kimin?
Bu araç kimin? Megastar Tarkan, bir kız arkadaşıyla önceki akşam Etiler’de bir restoranda akşam yemeği yedi. Çıkışta kız arkadaşı yüzünü gizleyerek Tarkan’ın minibüsüne bindi. İkili daha sonra Bebek’te bir başka mekana girip çıktı. Tarkan daha sonra kız arkadaşını Levent’te bir gece kulübüne bıraktı. Ünlü şarkıcının yanındaki genç kızı daha sonra bir başka kız almak için gece kulübüne geldi. Gelen kızın otomobilindeki TBMM yazısı dikkat çekti. Araçtaki TBMM yazısını görenler, “Tarkan’ın yüzünü gizleyen kız arkadaşı acaba bir siyasetçinin kızı mı” diye konuştu. Aracın Meclis’te görevli bir personele de ait olabileceği belirtiliyor.

Elif Yokgörme
27-02-11, 15:02
Tarkan'ın yanındaki sevgilisi değil yakın arkadaşı Ceyda Balaban...Tarkan'a sormuşlar sevgiliniz mi diye 'hayır sadece yakın bir arkadaşım'demiş...yani dedikodular yalanlandı.bir de sürekli şu uyuşturucu meselesini gündeme getirmelerine çok sinir oluyorum..neden sürekli geçirdiği kötü günleri hatırlatma gereği duyuyorlar ki.yani Tarkan'ın canını sıkmaktan ona kötü günlerini hatırlatmaktan ne zevk alıyorlar...hiç anlamıyorum..:54:

xurush'nine
01-03-11, 17:05
Iste o "olayli gecenin" videosu:
(TARKAN ve style danismani Ceyda Balaban yemek cikisi)

cH99H5_qsWk&feature

gizem-akkaş
01-03-11, 17:54
oof yorum yapmıcam sadece gülcem :D

secil.06
01-03-11, 21:00
vidyo için teşekürler ama gercek den sacma bir haber