PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tıpkısının aynısı klip

ece**
25-02-11, 12:49
Rafet El Roman’ın keşfi popçu Yusuf Güney’in son klibi ‘Unut Onu Kalbim’, Tarkan’ın ‘Öp’ şarkısının klibiyle aşırı benzerlikler taşıyor

http://im.haberturk.com/2011/02/25/604692_detay.jpg?1298626929

Güney klibinde tıpkı Tarkan’ın ‘Öp’ klibindeki gibi sabah fanilayla yataktan kalkıyor. Ardından yine Tarkan gibi smokin giyiyor. Benzerlik “Bu kadar da esilenilmez ki” diye yorumlanırken, Tarkan’ın ‘Öp’ klibi Nadir Bekar, Yusuf Güney’in ‘Unut Onu Kalbim’ klibi Deniz Akel imzası taşıyor.

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/604692-tipkisinin-aynisi-klip

twilight
25-02-11, 12:52
Tarkan ne yapsa;moda oluyor zaten.Ve Yusuf Güneyde copy paste sanatcilardan birisi,Emir gibi...Biz de zaten bunu annemle farketmiştik :))

denizarya
25-02-11, 15:57
biri bize tarkan amerikali bir sarkiciyi taklit etti deseler kizariz dogru degil mi?? o yüzden yusuf güney tarkani örnek almis fln demiyelim..zaten klibi yapan yusuf degil .)

gizem-akkaş
25-02-11, 16:45
yaaa alışmalıyz artıık bunlaraaa tarkanım ne yapsa taklit edilcek çnkü başarılı çnkü herşei güzel oluo çnkü naapsa sevilio onlarda öle olur die bekliolar ama yanılıyolar hiçbiri tarkanımın yaptıkları kadar güzel olamaz boşa uğraşıolar:)

secil.06
25-02-11, 20:19
bu kadar olur yani pes bide Tarkanın öp klibini başka sanatcıların kliplerine benzetiyolar dı zaten her ilki Tarkan yapdıgı için mutlaka kopyasını ceken olur

tarkaseksüel
25-02-11, 20:31
hehe komedı yaa ama bu tarkan acısından guzel birsey :)

TEVETOGLU
25-02-11, 22:18
Kısacası; iki resim arasındaki 5 farkı bulun. :)

sally
25-02-11, 22:56
Tarkanin her yaptigi sey saten taklit ediliyor

twilight
25-02-11, 23:15
biri bize tarkan amerikali bir sarkiciyi taklit etti deseler kizariz dogru degil mi?? o yüzden yusuf güney tarkani örnek almis fln demiyelim..zaten klibi yapan yusuf degil .)

Tarkan'in ''Dillidüdük'' Klibinde bir kac esinlenme olmustu;bayanlarin kalca sallamalari,medyaya kafa tutma falan...Hic kimsede sitede dediginiz gibi kizmadi. :)
Klibi yapan yusuf güney degil evet,ama yönetmenin sucudur belki dogru ama;''şu klibe benzerlik olacak;bence başka bir senaryo üretelim''diyebilir hani,di mi?Bunu söylemek bu kadar da zor olmamali.
Ayrica;öp klibi de o kadar cok ünsüz bi klip degil hani...kalkip ''kil oldum''dan esinlense zaten kimse bir sey demez,cünki en ünsüz kliblerden biri,daha adi sani yoktu Tarkanin o zamanlar.Ama öp 3-4 harfta listede 1 numara kalmis 10 hafta listelerde kalmis bir sarkidir... ;)

Cevap hakki size düstü... :)

hilfa
25-02-11, 23:51
:18: ben çok şaşırmadım açıkcası Tarkan bu arkadaşlar her yaptığına önce millet laf eder ortalık bir anda ayağa kalkar sonra başlarlar laf edenler onu taklit etmeye :21: Kral varken soytarılara kim bakar :18:

denizarya
26-02-11, 00:10
Tarkan'in ''Dillidüdük'' Klibinde bir kac esinlenme olmustu;bayanlarin kalca sallamalari,medyaya kafa tutma falan...Hic kimsede sitede dediginiz gibi kizmadi. :)
Klibi yapan yusuf güney degil evet,ama yönetmenin sucudur belki dogru ama;''şu klibe benzerlik olacak;bence başka bir senaryo üretelim''diyebilir hani,di mi?Bunu söylemek bu kadar da zor olmamali.
Ayrica;öp klibi de o kadar cok ünsüz bi klip degil hani...kalkip ''kil oldum''dan esinlense zaten kimse bir sey demez,cünki en ünsüz kliblerden biri,daha adi sani yoktu Tarkanin o zamanlar.Ama öp 3-4 harfta listede 1 numara kalmis 10 hafta listelerde kalmis bir sarkidir... ;)

Cevap hakki size düstü... :)

sitede kimse kizmadi diyorsun ama tarkana laf atildigi bir haberde kiziyoruz haksiz yere oldugu icin...dilli düdük klibi icin calinti diye yapilan yorularda cok iyi hatoirliyorum ki kimse ben dahil tarkana laf kondurmadik..o yorumlari yapanlara kizdik...kliblerde biribirine benzeye bilirr yanii..o klibi baska kilan o klibte oynayan sanatci zatenn..

DaLy
26-02-11, 15:26
Neresi aynı bu klibin?Her beyaz çarşaflı yatakta uyanana Tarkan'ı taklit ediyo diyicez bu mudur yani?Ayrıca yatak sahneli ilk klibi çekende Tarkan değil son kişide o olmicak.Hadi ayna karşısına geçip poposunu kaşısa tamam diyicimde..

denizarya
26-02-11, 15:42
katiliyorum..ben yusuf güneyin klibini kac kere izledim hic aklima tarkan gelmedii..yaa birsey bulsunlar diye yazip ciziyorlar istee..

SunaLea
26-02-11, 15:59
ALakasız !!

catlaq bebeq
26-02-11, 23:31
onu becere bilmesi icin daha coook calismasi lazim hem smokin hic yakismamis ona