PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Hadi''de ''Şıkıdım''da saçma şarkılar...Ama ikisi de tuttu...

twilight
22-02-11, 00:15
Sarkici Fatih Ürek;Nükhet Durunun sundugu programa katildi.(Tv 8)
Bu programda;Uzun uzun sorulara cevap veren Fatih Ürek ''Hadi Hadi Hadi''şarkısıyla ilgili;
''Vakti zamaninda benim bir sürü ödülüm vardi...Sarkim cok sacma ama,ödülleri topladi valla...Şıkıdımda saçma bir şarkıydı...Tarkani tabi ki seviyorum...Ama sacma bir sarkiydi...Ama ikiside tuttu...Şıkıdım tüm dünyada,benim şarkımsa bütün balkanlarda satışa sunuldu...Satmadı zannediyorsaniz yaniliyosunuz''...

Ne bileyim ben sadece gülmekle yetindim,sizin de görüşlerinizi alayim dedim. :)

flores
22-02-11, 10:19
kendince kendini Tarkanla mukayise etmis.:)))))))))))))) ben de sadece gulerim.:)))))

edudum
22-02-11, 16:44
eğlencelik şarkılar saçma değildir...ülkemizde değer görmezler,değer görür gibi dururlar ama herkes bi mikrofon tutulduğunda hemen "evet öyle şarkılar çok aptalca ,ciddi şarkılar lazım ben de zaten hep ciddi şarkılar dinlerim" uyarlamasına sokuyor kendini...uleyn yengeçler;) eğlence saygıyı hak eden bir eylemdir....ben demiyorum ki demet akalının şarkıları çok ciddi meseleler anlatıyor ama stres atmaya yarıyor..neden stres attığımız şarkıları aşağılamak zorundayız...vay anasını hepimiz elit olmuşuz yahu,,hepimiz seçkin azınlık mübarek...ya en ciddi olanımız bile bir kere aldatılsın dünyası değişiyor bu şarkılara sarıyor neden çünkü dünya görüşümüz değişiyor,,,,bakın derya baykala aldatıldı ve acısını yaşayarak atıyor..ama çoğumuz ben de yaptım bazen hala yapıyorum yaşamak yerine yaşanması gereken ideal olanı,kusursuz algısıyla ne algılatıldıysa onu yani"en iyisi klasik müzik dinlemektir"dendiği için evet evet sayın seyirciler en iyisi klasik müziktir diyoruz....evet klasik müzik dinlemek gerçekten güzeldir çünkü duyguları en iyi kışkırtan müziktir çünkü çok seslidir,her enstrüman bir notasından seni yakalar .ama işte rollerimizden sıyrıllıp evde yalnızken son ses esra eronda hadi hadi dinleyip saçma sapan vücut hareketlerini eleştirilme korkusu olmadan yyapmakta çok rahatlatıcıdır..oh be :)

orhan89
22-02-11, 19:03
Zaten bu ara herkes sacmaliyo Fatih Urek niye sussun ki = Gulelim gecelim.

siboss1992
22-02-11, 19:42
sacma olan neymis onu bilmek isterim dogrusu..
neyse. salla gitsin;)

secil.06
22-02-11, 20:51
cok da önemli degil ne düşündüğü şarkının her ülke de,her dil de dinlenip söylendiği için cok da dikkate almamak gerekiyo

SelenYasavul
24-02-11, 02:08
SIKIDIM gayet güzel ve anlamli bir sarkiydi ;) sözleride güzel, beste süper, sarki muhtesem ! daha ne istiyor bu millet ?! :) Cok konusmasin :)

günışığım
24-02-11, 03:01
kendiside bir ara tavernalarda milleti eglendirmiyormuydu acaba hadi hadi hadi fatih :28:

SunaLea
24-02-11, 08:01
biraz haklı biraz degil haklı olan kısmı dünyaca ünlü sarkıcıların mesela lady gaga gibi onun şarklarının sözleri berbat ama dinleniyo muzigi hoş olunca yeterli artık..adam hem kendi şarkısınada şaçma demiş kötülemek amacıyla söylememiştir orası kesin

tarkan_x
26-02-11, 14:56
:7: yazık Fatih Ürek'te bozdu aklını TARKAN'ım'LA :) ŞIKIDIM'ın saçmalığına benzeyen bir şarkı yazmasını diliyorum :) kıyaslamak güzel şey ama birbirine benzeyen şeyler kıyaslanır, yani aynı kategoride olması şart! o yüzden bu kıyaslamasını bundan bir 100 yıl sonra falan TARKAN'la yarışabilecek kıvama geldiğinde yapmasını öneriyorum kendisine :29: sevgiler Fatih Ürek :7:

Sarkici Fatih Ürek;Nükhet Durunun sundugu programa katildi.(Tv 8)
Bu programda;Uzun uzun sorulara cevap veren Fatih Ürek ''Hadi Hadi Hadi''şarkısıyla ilgili;
''Vakti zamaninda benim bir sürü ödülüm vardi...Sarkim cok sacma ama,ödülleri topladi valla...Şıkıdımda saçma bir şarkıydı...Tarkani tabi ki seviyorum...Ama sacma bir sarkiydi...Ama ikiside tuttu...Şıkıdım tüm dünyada,benim şarkımsa bütün balkanlarda satışa sunuldu...Satmadı zannediyorsaniz yaniliyosunuz''...

Ne bileyim ben sadece gülmekle yetindim,sizin de görüşlerinizi alayim dedim. :)