PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İnşallah bir daha böyle bir görüntü vermez

secil.06
21-02-11, 20:51
İnşallah bir daha böyle bir görüntü vermez

Tuğba Ekinci önceki gün Beşiktaş Point Otel’de bir ayakkabı firmasının tanıtımı
için basın karşısına çıktı

Ekinci, “Albüm sanatçısı olmadan önce modellik yaptım. Keyifliydi” dedi. Ayrıldığı sevgilisi İbrahim Çelikkol’un İzmir’de bir kızla sarmaş dolaş görüntülenmesine, “İnşallah bir daha böyle bir görüntü vermez. Ona yakışmıyor. Bizim mesleğimizde bazı şeyleri çok çabuk harcamamak gerekir. Fotoğrafını görünce üzüldüm. Ailesi de üzülmüş. Bu şekilde görüntülenmesi hoş değil” dedi. Yeni albüm hazırlıklarının devam ettiğini söyleyen Ekinci, “Tarkan’a düet isteğimizi gönderdik. Görüşmeler devam ediyor. Eğer olursa güzel bir şarkıda düet yapmak istiyoruz. Madonna ve Justin Timberlake düeti gibi ses getireceğini düşünüyorum” dedi.

HT MAGAZİN / Uğur SOYSAL

TEVETOGLU
21-02-11, 20:53
Bekleyip göreceğiz.Düet olacak mı olmayacak mı.

denizarya
21-02-11, 21:07
yaa görüsmeler olabilir bu konuda amaa ben bu düetin gerceklesicegine inanmiyorum...hatta tugba ekincinin tarkanla yüz yüze daha bir görüsmede bulunduguna da ihtimal vermiyorum...ancak tarkanin menejeriyle...tarkan sesi olmayan biriyle düet yapmazz !!!!!!!!

arkadaslar enbe orkestirasinin teklifini zor kabul etti tarkan sizce mümkünmüdür tugbanin düet teklifine evet desin kos koca müzisyenlere zor evet dedikten sonra

secil.06
21-02-11, 21:11
Tarkanla görüştüklerini ben de düşünmüyorum teklif göndermiş olabilir ama Tarkan kabul etmez bence

twilight
21-02-11, 22:16
Ayni haberi medyamiz,islata islata önümüze sunmaktan bikmadi,galiba?
Tarkan,Tugba'yla düet yapmayacak.Samsun Demir bile söyledi yani... ;)

jetaime
21-02-11, 23:19
ben bu duet istemiyorum arkadaslar cok duet oluyo vallah

sally
21-02-11, 23:57
Düet olacagini sanmiyorum

orhan89
22-02-11, 03:19
Bu kadin Tarkan la dueti yapdi diyelim (yuzde 0 ihtimal veriyorum buna) ve Tarkan Justin Timberlake oldu diyelim (asla ikisini kiyaslamam) kendiside Madonna mi oluyo?? Simdi biz neye gulelim: Tarkan la duet yapcagina inandigina mi yoksa kendini Madonna yla kiyasladiginami? =)

flores
22-02-11, 10:11
ben buna ancak gulerim.:)))))))))

ece**
22-02-11, 11:42
uuff sıktı bu haber artık. kendi reklamını iyi yaptı kadın işte.
delinin biri kuyuya bi taş atmış...

gizem-akkaş
22-02-11, 15:03
biri bu kadını rüyadan uyandırsın ya havada bulut sen tarkanımla düet yapmayı unut bence tuba:D

aykutcan35
22-02-11, 19:02
tarkan bu basit kadinla duet yapmamali kesinlikle

siboss1992
22-02-11, 19:45
hadi tarkani justin le karsiladirdinda sen kimsin :) madonna mi :)
ay hic gülecegim yoktu. ben ebruyla bir duete cok karsiyim. tarkan herkezle duet yapmamasi lazim.

secil.06
22-02-11, 20:49
her hayal gercek olsa keşke

e.r
23-02-11, 22:08
yaparsa yanlış yapar..yapmamalıdır..

SelenYasavul
24-02-11, 01:53
Tarkanla görüştüklerini ben de düşünmüyorum teklif göndermiş olabilir ama Tarkan kabul etmez bence

kesinlikle katiliyorum!