PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ajda pekkan tarkanla düet yapacak

cansu06
16-02-11, 12:16
Süperstar Ajda Pekkan dün özel bir gecede sahne aldı.

Şarkıları, sahne şovu ve köstümüyle yine büyüleyen Ajda Pekkan’dan şok bir açıklama da geldi.

Pekkan, son dönemin en başarılı bestecilerinden Sinan Akçıl’ın artık sahnelere adım atacağını açıkladı.

Ajda Pekkan, “Sinan Akçıl artık kendi bestelerini kendi söyleyecek. Ve artık sahnelerde olacak” dedi.

Ajda Pekkan, yeni albümünde ise hem Tarkan, hem de Sinan Akçıl’la birlikte düet yapacaklarını da sözlerine ekledi.

KAYNAK
UÇANKUŞ

tarkaseksüel
16-02-11, 12:32
ne zaman cıkacak kı albumu

laura kasimova
16-02-11, 12:38
tarkan varsa sabirsizlaniyorum ,albumu bekliyorum:))

twilight
16-02-11, 12:50
Arkadaslar albüm Mart ayinin sonunda cikacakmis...
Ben de Ajda Pekkan Fan Club'tan bir kac üyeden ögrendim.
Evet,bir Tarkan düeti bulunacakmis...
Tarkanin sarkisi kipir kipir bir yaz sarkisi havasindaymis...
Bekliyoruz... ;)

efsane_01
16-02-11, 15:47
Ben inanmiyorum cunku daha once'de Kubariye ile duet bir klib yapicaklari soylenilmishti ama tik yok...Hani nerde?...Yani ben ille'de olsun demiyorum sadece doqru olmayan ya'da ki gercekleshmeyecek ishlerin haberlerini burada yayimlanmasina karshiyim o kadar...Yine'de teshekkur ederim Cansu'cum...Ama keshke o haber gercek olsa, yani sevgili Ajda Pekkan'la canim TARKAN'imin duetini diyorum...Ve Sinan Akci'in sharki soylemesine'de pek sicak bakmiyorum...Yani sahneye yakishmiyor demiyorum, tabii'ki de yakishiyor ama bence o beste,soz yazari ve yanlish bilmiyorsam eger aranjorluk konusunda cok daha iyi olduqundan sadece o ishi yapsa cok daha iyi olur diye dushunuyorum...Hem Sinan sesine bu kadar cok'mu guveniyor, yani sesinin sevgili Sezen Aksu'nun sesinin yaninda sonuk kalicaqindan hic'mi korkmuyor acaba?...

nedjohnlansen
16-02-11, 17:24
bu zaten bilinen bir şey değil miydi? hem de en az 2 3 aydır... ben bekliyordum bu albümü ve içinde bir tane tarkan düeti olacağını da biliyordum. 2011'e girmeden belliydi bu. bu biligiyi de buradan almıştım zaten. ha ilk kez yayınlanıyorsa böyle bir haber bana malum oldu sanırım...

denizarya
16-02-11, 17:32
hadi bakalimmm..sarkiyi cok merak ediyorumm...kim bilir belkii ayni klibte yer alirlar

twilight
16-02-11, 17:40
Ben inanmiyorum cunku daha once'de Kubariye ile duet bir klib yapicaklari soylenilmishti ama tik yok...Hani nerde?...Yani ben ille'de olsun demiyorum sadece doqru olmayan ya'da ki gercekleshmeyecek ishlerin haberlerini burada yayimlanmasina karshiyim o kadar...Yine'de teshekkur ederim Cansu'cum...Ama keshke o haber gercek olsa, yani sevgili Ajda Pekkan'la canim TARKAN'imin duetini diyorum...Ve Sinan Akci'in sharki soylemesine'de pek sicak bakmiyorum...Yani sahneye yakishmiyor demiyorum, tabii'ki de yakishiyor ama bence o beste,soz yazari ve yanlish bilmiyorsam eger aranjorluk konusunda cok daha iyi olduqundan sadece o ishi yapsa cok daha iyi olur diye dushunuyorum...Hem Sinan sesine bu kadar cok'mu guveniyor, yani sesinin sevgili Sezen Aksu'nun sesinin yaninda sonuk kalicaqindan hic'mi korkmuyor acaba?...

Kesinlikle katiliyorum,hatta ekliyorum:Sinan Akcil'in bu piyasada abartildigini düsünüyorum...Aranjörlügü iyi olabilir...Sarki sözleri ahim - sahim degil.
Kesinlikle Türk Pop müziginde 2-3 tane iyi söz yazari kaldi... Birisi Sezen Aksu zaten belli basli bir sey bu...biriside gelecegin sezen aksusu olarak degerlendirdigim Gülsah Tütüncü...Soner sarikabadayi ve bir de Yalin var...onlarin da slowlari iyi maalesef hizlilari berbat yani gördük... :)
:22: Saygilar..

efsane_01
16-02-11, 20:12
Kesinlikle katiliyorum,hatta ekliyorum:Sinan Akcil'in bu piyasada abartildigini düsünüyorum...Aranjörlügü iyi olabilir...Sarki sözleri ahim - sahim degil.
Kesinlikle Türk Pop müziginde 2-3 tane iyi söz yazari kaldi... Birisi Sezen Aksu zaten belli basli bir sey bu...biriside gelecegin sezen aksusu olarak degerlendirdigim Gülsah Tütüncü...Soner sarikabadayi ve bir de Yalin var...onlarin da slowlari iyi maalesef hizlilari berbat yani gördük... :)
:22: Saygilar..

O kadar da degil canim...Mesela Sinan'in ,,Cöp" sharkisi benim cok hoshuma gitti, ozellikle de muziyi(bestesi)...Ahfedersin ,,Cöp" sharkisi Sinan'a aitmiydi?...Yani karishtirmadim demi?...O sharkiyi cok begeniyorum da...Sharki beni cok cok uzaklara, hic yashamadiqim, ama bana ait olduqunu dushundugum bir gecmishe goturuyor sanki...Tipki TARKAN'in ,,Unutmamali" sharkisi gibi, tipki.......................:6:

twilight
16-02-11, 20:25
O kadar da degil canim...Mesela Sinan'in ,,Cöp" sharkisi benim cok hoshuma gitti, ozellikle de muziyi(bestesi)...Ahfedersin ,,Cöp" sharkisi Sinan'a aitmiydi?...Yani karishtirmadim demi?...O sharkiyi cok begeniyorum da...Sharki beni cok cok uzaklara, hic yashamadiqim, ama bana ait olduqunu dushundugum bir gecmishe goturuyor sanki...Tipki TARKAN'in ,,Unutmamali" sharkisi gibi, tipki.......................:6:

Evet te...Biraz da sarkiyi söyleyene bakmali... ;)
Örnegin ''Dönbebegim'' sarkisini Ümit sayin söyleseydi,böyle her gün dinler miydiniz?Hic sanmiyorum.
Yine ayni sekilde 'Hepsi cöp,korkma dök' sarkisini da Hande Yener disinda birisinin okuyabilecegini sanmiyorum...
Tarkanin da bir cok söz müzigi kendisine ait sarkilari var öyle degil mi?Ancak sorsaniz en cok akilda kalan Kuzukuzu yada Ikimizin yerinedir...Ki ikimizin yerinenin sözlerinin yarisi Sezoş'a ait. ;)

ben Top 5 yapacak olursam şarkı sözü yazari : Sezen Aksu kralicemiz her zaman basta...Sonra 2.kralice Nazan Öncel...Sonra Gülsah Tütüncü(Tek usta ciraki yazan kisi olarak düsünmeyin,daha bir sürü sarkisi var isterseniz arastirin.)Sonra Soner Sarikabadayi.En son da Serdar Ortac ve Yalin yarisir.Onlarda sadece slow sarkilari mükemmel.
Serdarin hizli sarkilarini dinlediniz mi ? Hepsi ayni degil mi ? Bana öyle geliyor valla. ;) Neyse konuya geri dönelim bence... :) sevgiler... :29:

secil.06
16-02-11, 20:27
dört gözle bekliyoruz,büyük bir hecan ve merakla eminim süper olacak ama bir an evel cıksa

ayrilik_zor
16-02-11, 23:13
bende merak ettim simdi

bounce
17-02-11, 00:29
Bence Tarkan bu kadar ortada gözükmemeli... Ajda Pekkan çok ama çok abartılıyor. Süperstar felan değil..Sibel Can'a da şarkı vermesin.hiç sevmiyorum kendisini.. Albüm çıkınca kesin yeniden evlenir. şarkılarını hiç ediyorlar...
eğer düet yapacaksa yeni birileri olmalı yeni insanlar yeni yetmeler...
ama Ümit Sayın'la yapması gayet iyi olur. Çok mutlu olurum.. biraz müzik duymak istiyorum ben..
Deniz Seki değil Sibel Can değil Ajda Pekkan değil Kibariye değil Tuğba bilmem ne değil Emir değil o değil bu değil...
Ulaşılamayan adam olsun

twilight
17-02-11, 00:47
Bence Tarkan bu kadar ortada gözükmemeli... Ajda Pekkan çok ama çok abartılıyor. Süperstar felan değil..Sibel Can'a da şarkı vermesin.hiç sevmiyorum kendisini.. Albüm çıkınca kesin yeniden evlenir. şarkılarını hiç ediyorlar...
eğer düet yapacaksa yeni birileri olmalı yeni insanlar yeni yetmeler...
ama Ümit Sayın'la yapması gayet iyi olur. Çok mutlu olurum.. biraz müzik duymak istiyorum ben..
Deniz Seki değil Sibel Can değil Ajda Pekkan değil Kibariye değil Tuğba bilmem ne değil Emir değil o değil bu değil...
Ulaşılamayan adam olsun

Şaka yapıyorsunuz heralde,Ajda Pekkan süperstar degil demissiniz...Peki nedir?
Hayir,o zaman Bülent Ersoy da diva degil,ama onun sesine güzel demistiniz.
Hic kusura bakmayin ''Helal miii''diye bagrinan bir kadina diva diyemem ben.
Ajda Pekkan kat kat daha iyi Bülent hanim'dan...
Ajda pekkan hayrani degilim ve hic bir zaman da olmadim,ama sezar'in hakki sezar'a simdi...kadin da ses var,sahne showlari iyi,bir de 65 yasinda ama sexy halen... daha ne istiyorsunuz?
Ümit sayin kismina katiliyorum muhtesem bir düet olacak... ;)
Emir kismina da katiliyorum zaten adam da hic ses yok zaten...
Sibel Cana da laf atmissiniz...
Valla sibel can forumuna üye olsaydiniz aninda sutlanirdiniz :) 'Tekrar evlenir'ne demek abi yaaa? :) Kendi özel hayati yok mudur bir kadinin.
Sibel can olunca,hersey bitiyor mu yani!
Deniz sekiyi de uyusturucu davasindan dolayi elestirmissiniz diye tahmin ediyorum..ee onu elestirdiyseniz,gecen sene Mart ayini da hatirlayin derim ben :) Tugba ekinci zaten tam bir fiyasko...Orada da haklisiniz...

Peki sizce kimle düet olmali?Bence gülsenle...ama ona da kesin bir kilif bulursunuz simdi... :)

TARKANFREAK
17-02-11, 22:56
coook heyecanlandirici bi haber bu :17:

TEVETOGLU
17-02-11, 23:04
Hem şarkıyı hem de klibini sabırsızlıkla bekliyorum.

bounce
18-02-11, 01:48
Şaka yapıyorsunuz heralde,Ajda Pekkan süperstar degil demissiniz...Peki nedir?
Hayir,o zaman Bülent Ersoy da diva degil,ama onun sesine güzel demistiniz.
Hic kusura bakmayin ''Helal miii''diye bagrinan bir kadina diva diyemem ben.
Ajda Pekkan kat kat daha iyi Bülent hanim'dan...
Ajda pekkan hayrani degilim ve hic bir zaman da olmadim,ama sezar'in hakki sezar'a simdi...kadin da ses var,sahne showlari iyi,bir de 65 yasinda ama sexy halen... daha ne istiyorsunuz?
Ümit sayin kismina katiliyorum muhtesem bir düet olacak... ;)
Emir kismina da katiliyorum zaten adam da hic ses yok zaten...
Sibel Cana da laf atmissiniz...
Valla sibel can forumuna üye olsaydiniz aninda sutlanirdiniz :) 'Tekrar evlenir'ne demek abi yaaa? :) Kendi özel hayati yok mudur bir kadinin.
Sibel can olunca,hersey bitiyor mu yani!
Deniz sekiyi de uyusturucu davasindan dolayi elestirmissiniz diye tahmin ediyorum..ee onu elestirdiyseniz,gecen sene Mart ayini da hatirlayin derim ben :) Tugba ekinci zaten tam bir fiyasko...Orada da haklisiniz...

Peki sizce kimle düet olmali?Bence gülsenle...ama ona da kesin bir kilif bulursunuz simdi... :)

Bence benle yapmalı düeti!
sesin iyi olması starlık değildir.. Starlık başka bişey.. Bana popüler olmuş 15 şarkısını say bakalım Ajda Pekkan'ın o zaman..
Emrah'la Ajda Pekkan'ı sahneye çıkarıp dans ettireceksin hiç dert tasan kalmaz o kadar berbat dans ederler..

twilight
18-02-11, 12:29
Iyi ama ben Ajda Pekkan hayrani olmadigimi söylemistim zaten.
Deyin bana Sezen Aksu sarkisi say 15 tane,sayayim.Hatriniz kalmasin 30 tane bile sayarim.Cünki dinleyicisiyim ve hayraniyim.Peki Sezen hanimla düetine nasil bakiyorsunuz?
Ben olumlu bakiyorum.Ikisinin de sesi pirlanta gibi. :)

hsaex123
19-02-11, 15:21
çok guzel bır haber ıkı starın duetı mukemmel olur

xurush'nine
19-02-11, 16:17
Bence benle yapmalı düeti!

Askolsun Cihan, bu fikir ilk bana aitti, plagiatlik yapma. Simdi shotboxta neden oyle yazdigin anlasildi.. :) Forumdan ilk benle yapacak, bana ne. :19:

tarkankolik1972
19-02-11, 18:05
sabırsızlıkla bekliorum mühtesem bir düet orataya çıkıcaktır..

secil.06
20-02-11, 12:45
kiminle isterse onunla yapar

SelenYasavul
20-02-11, 19:28
Bi kere Magazin D'yede ciktilar.. Ajda Pekkanla Tarkan bulusmustu ayndi stüdyoya girmislerdi.. ama ENBE Albümü icinde ola bilirdi..