PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : HÜÜÜÜP by futureboy

futureboy
16-02-11, 01:09
Evet arkadaşlar,uzun bir aradan sonra Hüp'le karşınızdayım.Umarım beğenirsiniz...

http://soundcloud.com/futureboy_28/h-p

futureboy
23-02-11, 10:32
Şarkı kötü olmuş anlaşılan kimse yorum yazmıyor :(((

denizarya
23-02-11, 16:32
emeklerin icin tessekürler :)) tarkan sevenlerinin onun sarkilarini seslendirmesi cok güzell...heleki o kisinin güzel bir sesi varsa:)

TEVETOGLU
23-02-11, 20:16
Link açılmıyor.O yüzden dinleyemedim.

secil.06
23-02-11, 20:21
Tarkan şarkılarını yorumlamak zordur ama cesaretin den dolayı tebrik ederim yorum da başarılı tebrikler

futureboy
23-02-11, 21:15
emeklerin icin tessekürler :)) tarkan sevenlerinin onun sarkilarini seslendirmesi cok güzell...heleki o kisinin güzel bir sesi varsa:)

:22: :) Çok teşekkür ederim,pozitif yorumlar beni daha iyisini yapmaya teşvik ediyor.Valla çok sanatçının şarkısını yorumlayabiliyorum ama Tarkan şarkılarının verdiği lezzeti hiçbiri vermiyor.Bir de insan kendi yaptığı birşeye objektif bakamıyor,bu yüzden farklı insanların görüşlerini merak ediyor.Ben olumlu ya da olumsuz her görüşü istiyorum sizlerden.En azından gelişimimi ölçebiliyorum dışardan gelen yorumlarla.Bu siteye sürekli söylediğim şarkıları yüklüyorm ama eski kayıt sistemimi satıp daha iyisini alana kadar epey bir süre geçti.Hüp şarkısı da yeni aldığım sistemin ilk çalışması oldu.Bu yüzden merak ettim sizin değerli yorumlarınızı.Tekrar teşekkür ederim.

Link açılmıyor.O yüzden dinleyemedim.

Linkte bir sorun yok da şöyle bir gerçek var, You Tube şarkıların kalitesini çok bozuyor.Ses,çok ciddi bir kayba uğruyor.Normalde kayıtı mp3 olarak dinlediğimde billur gibi bir ses alıyorum ama You Tube'de 50 sene önceki kayıt gibi bozuk çıkıyor.

Tarkan şarkılarını yorumlamak zordur ama cesaretin den dolayı tebrik ederim yorum da başarılı tebrikler

Çok teşekkürler.Lütfen görüş ve önerilerinizi hiç çekinmeden yazın,olumlu-olumsuz tüm görüşleriniz benim için önemli.

**MegaStarkan**
23-02-11, 23:53
Hüp ü söylemek gercekten biraz cesaret ister... bence olabilicegi kadar iyi yorumlamissin, daha iyi bir yorum baskasindan duymadigim icin kiyasliyamiyorum da.

asltrkn
06-08-11, 05:55
Çok iyi söylemişsin,beğendim :) Baktım ama göremedim,yok sanırım,havasına girdiğin bir gün Pare Pare bekliyorum :D :))

secil.06
06-08-11, 10:15
yakında bir albüm cıkarsa Tarkan şarkılarından oluşan şaşırmam başarılar

futureboy
06-08-11, 10:16
Çok iyi söylemişsin,beğendim :) Baktım ama göremedim,yok sanırım,havasına girdiğin bir gün Pare Pare bekliyorum :D :))

Çok teşekkürler,beğenmene sevindim :) Evet Pare Pare'yi söylemedim.Tarkan'ın tüm şarkılarının altyapıları olmuyor.4-5 tane altyapı paylaşan siteye üyeyim genelde revaçta olan şarkıların altyapıları var ve kimisi kendi hazırladığı için çok kötü olabiliyor.Orjinal altyapı bulmak da zor ama bu şarkının altyapısını bulursam seve seve söylerim benim de çok sevdiğim bir şarkı bu.

seyma_tt
06-08-11, 16:34
Çok başarılı söylemişsin tebrikler.

trkn_sry
06-08-11, 17:14
Çok güzel bir çalışma olmuş tebrik ederim çok hoşuma gitti.

trk.gül
06-08-11, 18:25
Çok güzel söylemişsin yüreğine sağlık

secil.06
06-08-11, 23:38
başarılar tebrikler

futureboy
06-08-11, 23:50
yakında bir albüm cıkarsa Tarkan şarkılarından oluşan şaşırmam başarılar

Harbiye konserine bilet aldım az önce.Söylediğim Tarkan şarkılarını bir cd yapıp konserde sahneye fırlatmayı düşünüyorum :))

..BTT..
07-08-11, 17:20
Harbiye konserine bilet aldım az önce.Söylediğim Tarkan şarkılarını bir cd yapıp konserde sahneye fırlatmayı düşünüyorum :))

Gerçekten güzel söylemişsin.. Yüreğine sağlııkk :)

futureboy
07-08-11, 18:10
Gerçekten güzel söylemişsin.. Yüreğine sağlııkk :)

Teşekkürler ;)

..BTT..
07-08-11, 19:07
Teşekkürler ;)

Rica ederim ama gereçeklerr ;D :))

İffeT.T.
07-08-11, 21:40
Başarılı gerçekten, beğendim :)

futureboy
07-08-11, 21:48
Beğenmene sevindim :)