PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Benim sahne ışığım var

secil.06
14-02-11, 20:31
Benim sahne ışığım var

Çatır Çatır adlı albümünün tanıtım toplantısında konuşan Asena, rakiplerine meydan okudu

“Şarkıcılığımı hemen kabul etmeyecekler. Ben yıllarca onların yapamadığını yaptım, bedenimle kendimi ifade ettim. Bende sahne enerjisi ve ışığı var. O sahne ışığı Tarkan’da, Kayahan’da, MFÖ’de, Sezen Aksu’da var...”

Kaynak :HT MAGAZİN
LİNK :http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/600796-benim-sahne-isigim-var

twilight
14-02-11, 20:40
Asena'nin albümü mü varmis?Yeni ögrenmis oldum.
O saydigi isimlerle;özellikle Sezen aksu ve tarkanla kendisini nasil bir tutuyor sahne isigi konusunda?Neye dayanarak?Ses yok,güzellik yok,hele o yeni saclariyla.Sadece bir seksi vücut,o da artik yaslandi.Ney güvenerek demis?Sasirdim kaldim.
Hayir bana deyin ki ''asena,su konuda Tarkanla karsilastirilabilir''bende ok diyeyim.Ama yok...Hic bir dalda karsilastiramiyorum...Zaten Tarkan'i hic bir Türkle karsilastiramiyorum,ama Dansözlükten,oyunculuktan yada mankenlikten sarkiciliga gecenleri hic ama hic yani... :)

secil.06
14-02-11, 22:06
herkez albüm yapıyo ama albüm cıkma dan illaki Tarkanı adı gecicek pess

denizarya
14-02-11, 22:47
cok komikkk yaa :))

xurush'nine
15-02-11, 16:17
40 yildir merkatayim, acaba bende de o sahne isigi var mi?..:P :28:

Kara kara dusunuyom da, hazir her kes album cikarmak hatta Tarkanla duet yapmak hulyasina kapilmisken ben de dunya gozuyle bir sahne isigimi denetlesemmi diyom?..:5: Yoksa gozum acik giderim bu dunyadan valla.Ellere vur da bize yuk mi ,canim kel miyiz? :19:

efsane_01
15-02-11, 16:45
Valla Asena'nin ishiqini bilmiyorum ama Tarkancoll'un vidyo sayfasina girib hangi vidyo'yu tikladiysam hic birisi acilmadi ya:5:...Diyorum"da belki shu Asenanin ishiqindan biraz da oralara tashiyasiniz , belki oralar aydinlanir birsheyler gorub falan ederiz:5:...:11::13::15:

TEVETOGLU
15-02-11, 18:39
Bir tek benzerliği var.Şarkısındaki Çatır Çatır kelimesi ikileme.Kuzu Kuzu gibi.