PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sibel Can çok büyük oynuyor !

badboyserkan
13-02-11, 13:48
http://img843.imageshack.us/img843/2518/50261320851895790192650.jpg (http://img843.imageshack.us/i/50261320851895790192650.jpg/)

Şenay DÜDEK'in yazısı..

Sezen Aksu, Tarkan destekli Sibel Can çok büyük oynuyor

http://img638.imageshack.us/img638/1558/3530429.jpg (http://img638.imageshack.us/i/3530429.jpg/)

Hüseyin Emre, Türkiye’nin pek çok ünlü starının, albümlerini çıkarttığı, Emre Müzik’in sahibi. Ailesini da iyi tanırım. Eşi Sibel de arkadaşım. Ortak bir dostumuzu sormak için Hüseyin Ağabey’i aradım. Stüdyoda tatlı bir telaş içindeydi. E nasıl olmasın. Bir yandan Ebru Gündeş’in albümünü bitirmeye çalışıyor, öte yandan Sibel Can’ı. Evet, Sibel Can, Hüseyin Emre, Aşkın Nur Yengi, Serdar Ortaç, Yusuf Güney, Rafet El Roman, Hüseyin Ağabey’in sanatçıları. Daha önce, Ebru Gündeş’in albümü ile ilgili, dedikodu ve gelişmeleri size iletmiştim. Sıra Sibel Can’da...

Londra buluşmasının sırrıSibel’i, 14 yaşından beri iyi tanırım. Hırslarını da bilirim. O nedenle her yaptığı albüm, bir öncekinden iyi olmazsa, stüdyoya girip okumaz. Bu kez de öyle. Ayrıldığı kocası Sulhi Aksüt’ün, adını bile anmıyormuş. Stüdyoda sabahlıyormuş. Sinan Akçıl, Seyhan Tütüncü, Nazan Öncel’den aldıkları şarkıları okumuş. Şimdi, Tarkan ile Sezen Aksu’dan gelecek şarkılardaymış sıra. Hani birkaç ay önce Tarkan, Sezen Aksu ve Sibel, Londra’da buluşmuşlardı ya. Bu buluşmada Sezen de Tarkan’da, Sibel’e birer şarkı vereceklerini söylemişler. Üstelik de hediye. Belki sizler bu satırları okuduğunuzda, bu hediye şarkılar gelmiş olacak. Sezen, Tarkan destekli Sibel, bana göre yine müzik listelerini yıkıp geçecek...

Kaynak : Hurriyet Yazarlar

ftrqbr
13-02-11, 13:54
tarkanınn ruhununn degmediğii albümüü cıkaramıyorr bellii

flores
13-02-11, 13:57
offf bu Tarkan Sibel Canda ne gormus onu anlamadim gitdi.ayrica ona verdiyi sarkilari da hic beyenmiyorum.belki sibel Canin tarzini beyenmediyimdendi da ola bilirş

TEVETOGLU
13-02-11, 17:20
Tarkan artık şarkılarını kendi albümüne sakla biraz.

secil.06
13-02-11, 17:32
Tarkan kendi yorumladıgı şarkıları bile diger sanatcı arkadaşlarının söylemesi için veriyo
evet artık kendi şarkılarını başkaların dan değil kendisin den dinlemek isteriz

denizarya
13-02-11, 18:20
sibel can artik tarkanin ugruna cok inaniyor..eee albümde onun sarkisi olunca elbet daha cok satar

worldstarrr
13-02-11, 18:51
gulşene destek veren sızler sıbel candan ne ıstersiniz kadının sesi yeter versın tarkan

twilight
13-02-11, 19:30
Sibel Can hakkinda ne desem bilmiyorum?Kaliteli ses,kaliteli yorum,kaliteli sarkilar...Ama reklam kokan haraketler de var icinde... :) Neyse orasi kendi özel hayatidir,karisamam...
Yeni bir ''cakmak cakmak'' yada ''cantada keklik'' olursa güzel olur,albümü yine bayagi bi satar Tarkan hayranlari satin alir...Ancak Tarkanin cok kaliteli sarkilarini özellikle ''cakmak cakmak'',''Püf''gibi,baska sanatcilara vermesini istemiyorum,kendisi daha güzel okuyor cünki...Mesela saydigim 2 sarkiyi Tarkan okusaydi,''Kuzukuzu''kadar güzel bir track list elde ederdi...Ama kendisi bilir yine de...Severim sibel'i... :) Gülsen'i de severim o ayri... ;)

secil.06
13-02-11, 19:46
Siben cana daha önce canta da keklik şarkısnı vermişdi

denizarya
13-02-11, 19:57
sibel canin cok iyi bir sesi var..kalitelii bir sarkici.bazilarinin karsi olma nedenii bence tarkanin ondan daha alt seviyede birine sarki vermesii...ama tarkan türkiyenin sanatcisii..kendini herkesden ayri tutarsaa herkes tarkanin cok simardigi düsüncesine kapilir...amaa keske tabi püf sarkisini kendi söyleseydii

günışığım
13-02-11, 21:25
cakmak cakmak ve cantada keklik sarkilarina hala aciyorken...!!! neyseee tarkan allah akil versin.

ece**
14-02-11, 11:43
tarkan şarkılarını sibel can ve kibariye yorumuyla sevmiyorum ben...çok güzel şarkıları sibel can'a gitti bence ! kendi albümüne saklasın derim ben. tamam vereceği kadar şarkı verdi zaten. tadında kalsın.

tarkaseksüel
14-02-11, 15:33
londra da buluşmalırının sebenın o olması bellıydı zaten yorumumdada yazmıştım. Genelde hep şrkı alışverişi için buluşuyorlar :)

denizmavisi
14-02-11, 22:13
Sibel iyi alıştı Tarkan'dan şarkı almaya,e normal Tarkan uğur getiriyor ona,güzel bir albüm olacaktır yine ayrıca Sibel'e verdiği parçaları iyiki Tarkan kendi okumadı çünkü o şarkılar fantazi türünde kendi albümüne yakışmazdı bence Sibel'e daha çok uyuyor.

siboss1992
17-02-11, 19:34
ikisinin yaptiklari duetler hezaman güzel oluyor. bu da eminim güzel olucaktir.

secil.06
17-02-11, 20:47
umarım yakın zaman da daha acıklamalı bir haber alırız yapmış olsala bile seve,seve dinlerim daha önceki düetleri de cok güzel olmuş du

SelenYasavul
20-02-11, 19:31
sibel can artik tarkanin ugruna cok inaniyor..eee albümde onun sarkisi olunca elbet daha cok satar

katiliyorum !

secil.06
20-02-11, 19:53
o kadar cok şarkı verdi ki Tarkan artık bun dan sonrasını kendi albün de yer vermeli