PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ayhan günyıl... Albümüne tarkan uğurlu geldi!

arau
11-02-11, 16:54
Sezen Aksu, Tarkan, Ajda Pekkan gibi sayısız ünlüye gitarıyla eşlik eden Ayhan Günyıl 3 yıl aradan sonra geçtiğimiz hafta ikinci solo albümü 'İspanyol Yağmuru'nu çıkarttı.

Türk Hava Yollarındaki uçaklarda 3 yıldır aralıksız çalışan müziğiyle dünyaya yolculuk yaptıran Ayhan Günyıl, yeni albümünde de ünlü isimlerle çalıştı. Kenan Doğulu' nun "Yaparım Bilirsin" adlı şarkısını yeniden düzenleyen ve albümüne koyan Ayhan Günyıl " İlk albümde Tarkan'ın bir şarkısını düzenleyip çalmıştım. Bana çok uğurlu geldi. Bu albümde de Kenan Doğulu'nun bir şarkısına yer verdim. Albüm bittiğinde ilk Tarkan'a dinlettim. O kadar beğendi ki albüm piyasaya çıkmadan uğur getirsin diye benden albümün parasını verip aldı. Tarkan'ın parası bereketlidir. Güzel siparişler alıyoruz' dedi. Ayhan Günyıl'ın albümünde 11 şarkı yer alıyor.
http://www.magazinsel.com/Magazin/23430/AYHAN-GUNYIL-ALBUMUNE-TARKAN-UGURLU-GELDI

twilight
11-02-11, 17:15
İşte adam cömert...Parayi sevmiyor diyerleri gibi :)
Ayrica Ayhan Gunyil'in yeni albümü de hayirli olsun,ilk albümü cok iyiydi. Özellikle Tarkan'in sarkisini cok iyi calmisti gitarla...Kenan Dogulu'nun da güzel söyleyecegine eminim... :)
Tesekkürler! :)

RaSKaS
11-02-11, 18:09
Ayhan Günyıl'ın ilk albümünü çok beğenmiştim. Bu albüm de çok başarılı olmuş.

TarkanColl
11-02-11, 19:36
İlk albümü Tarkan sayesine almıştık. Bu sefer de Kenan Doğulu hayranları Ayhan Günyıl'a uğurlu gelecektir...

secil.06
11-02-11, 20:11
Ayhan abi valla cok sevindim onun adına ilk albüm de süperdi ben İspanyol yağmuru albümünü de cok begendim Tarkanın gitti gideli şarkısı acayip süper olmuşdu başarılar = )

twilight
11-02-11, 20:44
Bence keske yine Tarkan sarkisi calsaymis...
Kenan Dogulu sarkilari okuyanlara pek sans getirmiyor...Örnegin,Hepsi Grubu... ;)

TEVETOGLU
11-02-11, 22:08
Hayırlı olsun.Bol satışlar dilerim.