PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ajda Pekkan Tarkana eleştiri!

trkntrkn89
11-02-11, 02:47
Türk popmüziğinin Süperstarı Ajda Pekkan, önceki gün arkadaşlarıyla birlikte yemek yedi.

Mekân çıkışında kendisine yöneltilen soruları cevaplandıran Pekkan, “Tarkan Eurovision Şarkı Yarışması’na katılmak için 5 milyon TL istemiş. Ne düşünüyorsunuz? Siz olsaydınız para alırmıydınız” sorusuna, Habertürk'ün haberinegöre şu gülerek şu cevab verdi; “Beni, kimin ne istediği ve ne kazandığı ilgilendirmez. Ben kesinlikle almazdım. Ne alakası var? Eskiden Eurovision’a katılmak için üste para vermek gerekirdi” diyerek yanıt verdi.

Not:Haberin doğru olup olmadıqını bilemem ama benim ajda pekkan da tek beğendim nokta bu yaşta bu işi yapabilmesi ve gençlerle yarışabilmesi ama kesinlikle bi tarkan kalibresinde değil...

http://starlounge.tr.msn.com/index.cfm?objectid=107875

xurush'nine
11-02-11, 13:57
Zaten haberin yalan oldugu ortaya cikdi.Basin ille de sanatcilari bir birine dusurmege bayiliyor valla..

starzu
11-02-11, 14:42
bi yalan haberden acaba kaç tür yalan haber türetecekler acaba tavşanın suyunun suyu:7:

denizarya
11-02-11, 16:32
ajda pekkanin yazildigi gibi sert bir sekilde söyledigini hic sanmam..tarkani cok severrr

secil.06
11-02-11, 20:13
yalan haber ya hala ne diye yorum yapıp konuşular bu sanatcamiasındakiler konu kapandı gitti ama bir türlü kapatamadılar

TEVETOGLU
11-02-11, 22:53
Eurovision'a katılmış bütün sanatçılara teker teker aynı soruyu sorarlar artık.

tarkaseksüel
14-02-11, 15:47
yalan haberı nıye bu kadar uzatıyorlar kı