PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Trt Müzik Ödülleri Büyük Yanlış

yigit
10-02-11, 21:33
Trt gibi bi kurum müzik ödülü verecek fakat albüm adını doğru düzgün yazmaktan yoksunlar.İnternette de televizyon tanıtımlarında da yılın albümü kategorsinde Tarkan ADINI KALBİME YAZ yazıyor! ADIMI KALBİNE YAZ yazmaları bu kadar mı zor.bi kişi görüpte düzeltmez mi bunu.Ödül verirkende böyle mi anons edicekler!

twilight
10-02-11, 21:39
sen onu geç te Kadir Has Üniversitesinde yani koskoca bi üniversede verilen ödüle bak:
Yılın albümü Tarkan - Öp .. bu kadar zirvalik yani...En iyisi Kral Tv ödülleri diyorum da inanmiyorsunuz...

yigit
10-02-11, 21:43
Önemli olan göstermelik bi şekilde ödül verip reklam yapmak olmamalı.Bunu doğru düzgün yaparmıyorsan ödül töreni falan düzenlemesinler.Kral tv konusuna katılıyorum ama eski kalitesinde değil.Umarım yeniden değer kazanır,bizde keyifli keyifli izleriz.

twilight
10-02-11, 21:56
Kesinlike...Bilmiyorsanda bir araştır,bir bak internete.Değil mi yani?
Biliyorsan da yine check etmek durumundasin...
Katiliyorum...Ya iyi ögreneceksin isleri yada yapmayacaksin yani...Hepsi bu! :)

denizarya
10-02-11, 22:39
sadece o olsa yine iyi..en iyi albüm diye Tarkan -öp yazmislarr

twilight
10-02-11, 22:46
Deniz,zaten ben de ondan bahsettim.2 üstteki mesajımda ;) Ama bu TRT müzik ödüllerinde degil.Kadir has üniversitesi ödüllerindeydi ;)

günışığım
10-02-11, 23:12
su albumun adini birgunde dogru yazsinlar soz veriyorum oglumun c.kunu koparcam :28:
kadir has universiteside albumun adini op yazmis :28:

denizarya
10-02-11, 23:28
Deniz,zaten ben de ondan bahsettim.2 üstteki mesajımda ;) Ama bu TRT müzik ödüllerinde degil.Kadir has üniversitesi ödüllerindeydi ;)

ahh evet pardon:) karistirmisim )

SelenYasavul
14-03-11, 18:17
Bende farkina vardim :) bi albümün ismini ezberleyemediler..

secil.06
14-03-11, 20:23
albümün adını yanlış yazsalar da eminim yazanlar da farkına varmışdır ama artık cok gec