PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan-TRT Genel Müdürlük!

badboyserkan
05-02-11, 12:57
TARKAN, EUROVISION'A KATILMAK İÇİN TRT'DEN 5 MİLYON İSTEDİ Mİ? İŞTE KURUM'UN CEVABI!

http://img593.imageshack.us/img593/6631/trta.jpg (http://img593.imageshack.us/i/trta.jpg/)

TRT, şarkıcı Tarkan'ın Eurovision'a katılmak için 5 milyon istediği yönünde yayınlanan haberlere ilişkin açıklama yaptı...

TARKAN TRT’DEN TEK BİR KURUŞ PARA İSTEMEMİŞTİR

Bazı basın yayın organlarından yayınlanan “Tarkan Eurovizyon için TRT’den 5 milyon dolar istedi” başlıklı haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Ünlü sanatçı Tarkan Tevetoğlu’nun TRT’den herhangi bir para isteği asla olmamıştır. Tarkan Tevetoğlu, TRT’den para istemek bir yana TRT’nin iki farklı programında (23 Nisan Şenlikleri ve TRT-AVAZ açılışı) ücretsiz sahneye çıkmıştır.

Tarkan Tevetoğlu’na TRT’den Eurovizyon için geçmiş yıllarda teklif gitmiştir ancak kendisi “genç sanatçıların önünün açılması için” teklifi kabul etmemiş; herhangi bir ücret gündeme bile gelmemiştir.

KAMUOYUNA DUYURULUR.

TRT GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

Kaynak; Medyatava

**MegaStarkan**
05-02-11, 13:08
Beklenen aciklamaydi zati.

twilight
05-02-11, 13:09
Eee yani...Tarkan o kadar para göz mü yani?
Öyle paralari isteyecek sanatcilar belli,isim saymaya bile gerek yok.
Hem diyelim istedi - ki dedigim gibi istemez - en dogal hakki.5 milyon degil,100 milyon verseler Tarkan kailmaz...
Ama suraya katilmiyorum ''Gencler katilsin'';Tarkan sen yasli misin? :)

xurush'nine
05-02-11, 13:44
Zaten inandirici bir haber degildi.

twilight
05-02-11, 13:56
Yine 2008'de ''Tarkan yilbasi konseri icin 750 bin dolar aldi'' gibi bir haber cikmisti.
Bunu TRT yalanlamisti.
Aslinda Tarkan'in yalanlamasi gereken seyleri TRT yalanliyor.
Tarkan'in yeni avukati TRT galiba,ha? :))

flores
05-02-11, 15:18
hehe.Tesekkurler TRT !.tesekkurler Tarkan! yasasin Azerbaycan.!!:)))

özge
05-02-11, 15:51
zatenn 500 bin tl dese inanmazdım amaa 5 milyon dolar diyinee içim çok rahattı çünki komik bir haberdi burda kanıtı işte:)

denizarya
05-02-11, 15:56
demistim zaten o haber yalandir diyee..iste tarkan bu

TEVETOGLU
05-02-11, 17:41
Bu haberden yaptığım çıkarım doğrultusunda Tarkan Eurovision sayfasını kapatmış gibi gözüküyor.

HİPERACTİVE_GİRL
05-02-11, 19:37
Zaten TARKANfanlar buna inanmazlar :)

secil.06
05-02-11, 20:45
pireyi deve yapan dilli düdkler dikkatlice okumalı bu yazıyı Tarkan katılacak yada ondan bir acıklama gelmiş gibi haber yapan gazeteciler

jetaime
05-02-11, 22:25
eee bn ne dedim yalan haber yaa

megastarmert
05-02-11, 22:40
Tarkanın benim ah bide seni grammy alırken görsemmm

günışığım
05-02-11, 23:14
Tarkan paha bicilemez 5 milyonda azdi yalan haber olmasi iyi =)=)=)

hilfa
06-02-11, 00:35
Sonunda cevap geldi :) teşekkürler canımm :41:

secil.06
06-02-11, 12:37
TARKAN... EUROVISION İÇİN 5 MİLYON DOLAR İSTEDİĞİ HABERİ ASILSIZ ÇIKTI!

Eurovision için 5 milyon dolar isteyince TRT, Tarkan’dan vazgeçti” haberleri asılsız çıktı

Son günlerde Tarkan’ın Eurovision’a katılmak için TRT’den 5 milyon dolar istediği haberlerine resmi açıklama geldi. “Tarkan TRT’den tek bir kuruş para istememiştir” diyen açıklamada şu ifadelere yer verildi:

İKİ KONSERE PARASIZ ÇIKTI

“Bazı basın yayın organlarından yayınlanan haberler gerçeği yansıtmamaktadır. Tarkan Tevetoğlu’nun TRT’den para isteği asla olmamıştır. Kendisi para istemek bir yana 23 Nisan Şenlikleri ve TRT-AVAZ açılışında ücretsiz sahneye çıkmıştır. Sanatçıya TRT’den Eurovision için geçmiş yıllarda teklif gitmiştir ancak ‘genç sanatçıların önünün açılması için’ teklifi kabul etmemiş; herhangi bir ücret gündeme gelmemiştir.

Kaynak :http://www.magazinsel.com/Magazin/23155/TARKAN-EUROVISION-ICIN-5-MILYON-DOLAR-ISTEDIGI-HABERI-ASILSIZ-CIKTI

secil.06
06-02-11, 12:49
haber bu daha da acıklama yapılacakdır konuyla ilgili zaten kim inanaır ki böyle bir habere

Bamboo
06-02-11, 17:06
bende demiştim yalandır die.. zaten yalan olduğuda başında belliydi..

OokanN
06-02-11, 18:27
Para istemek bir yana dursun,

Eurovision kendini ön plana çıkarmak isteyen şarkıcıların katılacağı bir yarışma.

Tarkan dünya starı bir insan olduğu için dolayısıyla kendisini kanıtlamış oluyor.

Zirveye çıkmak gibi bir amacı yok. Zaten zirvede ;)

worldstarrr
07-02-11, 05:17
fox kanalını mahkemeye vermelı bılmeden edmeden bunu sundu bıde bızzad megasdar ısdemiş gibi

efsane_01
07-02-11, 08:11
TARKAN in yerinde ben de olsaydim aynisini yapardim, hele esgi TRT tekliflerini hatirlasak, ozellikle de TRTavaz in acilishini, yani TATKAN in kendi diliyle desek bu mesleye yeni gelen genclerin onunu acmak icin boyle bir teklifi neden kabul ettiyini yani, anlariz yani...Iyi niyyetli ve cok akilli ve olduqca zeki biri...

secil.06
07-02-11, 21:15
sonun da bu da diger haberler gibi yalan oldugu ortaya cıkdı