PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Eurovision için mega fatura

starzu
04-02-11, 15:59
TRT yetkilileriyle görüşen Tarkan'ın Eurovision'a katılmak için istediği para dudak uçuklattı. Megastar, 3 milyon doları bile kabul etmedi.
Ünlü şarkıcı Tarkan'la ilgili ortaya atılan şok bir iddia magazin gündemine yerleşti. Magazinkulubu.com'un haberine göre; Megastar, bundan bir süre önce TRT yetkilileriyle gizlice Eurovision Şarkı Yarışması'yla ilgili olarak toplantı yaptı.

Yarışmaya katılmak için 5 milyon dolar isteyen Tarkan'ın bu isteğine yetkililer, "En fazla 3 milyon dolar verebiliriz" dedi. Megastar, bu rakamı da az buldu. Tarkan'ın yerine Yüksek Sadakat'ta karar kılan TRT yetkilileri, rock grubuna ücret olarak 300 bin dolar verdi.
BİRAZ SADAKAT LAZIM
Yetkililer, geçtiğimiz yıl Manga'nın elde ettiği başarıya güvenerek bu yılki Eurovision için Yüksek Sadakat'ı seçti, grup üyeleri de teklifi para konuşmadan kabul etti.

450 BiN TL ALMIŞLARDI
* Hadise, 2009'daki Eurovision'da ülkemizi temsil etmek için 450 bin TL ücret almıştı.
* Kenan Doğulu da 2007 yılında Eurovision'a katılmak için 450 bin TL'lik ücretin sahibi olmuştu.

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/02/04/eurovision_icin_mega_fatura

denizarya
04-02-11, 16:01
hic inanmiyorum bu haberee...tarkan bu yarismaya katilmayi bile kabuil etmio para konusunu mu konuscaak..uydurma birsey

starzu
04-02-11, 16:10
5 milyonu normal karşıladı
Serdar Ortaç, Tarkan'a destek oldu

Star TV Süper Starlife kameraları Reina'ya girerken görüntülendi. Ayakligazete.com'un haberine göre Serdar Ortaç kendisine yöneltilen, Tarkan'ın Eurovision için TRT'den istediği öne sürülen 5 milyonTL'lik rakam hakkında konuştu. "Fiyat gayet normal, Tarkan hangi para olursa olsun o parayı hak eder"şeklinde konuştu. Defne Joy Foster'ın ani ölümüne çok üzüldüğünü söyleyen Serdar Ortaç, hayatın böyle kötü sürprizler yaptığını söyledi. Sevgilisi Asta'nın Türkiye'ye geldiğini söyleyen Ortaç, evde dinlendiğini sözleirne ekledi. (Ayakligazete.com)
http://www.aksam.com.tr/5-milyonu-normal-karsiladi--17457h.html

Star TV Süper Starlife kameraları bir mekan girişinde Bengü'yü görüntüledi. Ayakligazete.com'un haberine göre Suat Ateşdağlı ile yaptıkları düetin klip çekiminden sonra düzenlenen kutlama yemeğine katılacağını söyleyen Bengü, yapımda ve yayında emeği geçen herkesle birlikte olacaklarını söyledi. Aldığı evin fiyatıyla ilgili açıklama yapan Bengü "Fiyatı için 350 bin TL yazmışsınız. 350 bin TL'ye villa mı var?" diyerek gülüşmelere neden oldu. Yıllardır alın teriyle biriktirdiği tüm parayı evi için harcadığını söyleyen Bengü, Tarkan'ın Eurovision'a katılmak için istediği konuşulan 5 milyon dolarlık rakam için de yorum yaptı. Rakamı duyduğu zaman şaşırdığı gözlene Bengü; "Valla iyi paraymış, ben o paraya uzaya bile giderim!" dedi. Neşeli olduğu gözlenen Bengü, toplantıya katılmak üzere mekana giriş yaptı.

http://www.ayakligazete.com.tr/haber/_vallahi_cok_paraymis_.htm

badboyserkan
04-02-11, 16:21
Bu haber tamamiyle ongorulmemis asilsiz bir haberdir.Habercilik degeri yoktur. Bilginize..

twilight
04-02-11, 16:25
Evet,yalan haber arkadaslar...
Herkes parayi sever..Ancak Tarkan'in o kadar para isteyecegini hic sanmiyorum...
Medya uydurmasi bi haber yine...
Tesekkürler..

jetaime
04-02-11, 17:51
yalan habera bak

twilight
04-02-11, 18:57
Tarkan zaten bu yalan haberlerle ilgili sarki yapmisti ''Pireyi deve yapti dilli düdük'' ;)
Konussun dursun dilli düdükler...Tarkan'i bilen(bizler yani)iyi biliyor(uz) :)

flores
04-02-11, 19:17
Bos-bos seylerdi hepsi.:))

xurush'nine
04-02-11, 19:37
Baska bir sitede de vardi bu haber.Bana da pek inandirici gelmedi.

http://www.gazetea24.com/haber (http://www.gazetea24.com/haber/tarkan_dan_eurovision_icin_ilginc_istek_.htm)

Tarkan kesinlikle acgozlu birisi degidir.Bu haber tabii ki de yalandir.
Fakat bir meseleye dikkatinizi cekmek isterim:
Dusunuyorum ki Tarkan Eurovizyona katilmak isterse, Turkiyeyi temsilen guzel farkli degisik bir show oraya cikarmak adina yuklu bir bucce talebinde buluna bilir.Ama bu kesinlikle paralari cebine koymak amacli bir talep gibi algilanmamali.

Netten onceki yillarda Eurovizyon icin yapilan masraflara baktim da, mesela biz Turkiyenin bir Istanbulu kadariz, gecen yil Eurovizyona harcanan para(resmi rakkam) 1.560.000 manat(asagi yukari euroya esdeger) diye aciklandi.Ki onceki yillar (2008 ve 2009) koydugumuz sahneler daha muhtesemdi, demek ki daha fazla para harcanmis. Ve yahut Rusya 2009 yilinda Dima Bilanin cikisi icin 1 000 000 000 rubl (asagi yukari 25 mln euro) para harcadiysa, Tarkan gidersem 5 000 000 $(hatta euro degil dolar) bucce isterim dediyse bile, bunda anormal hic bir sey gormuyorum.
Bu isler zamanimizda sadece guzel ses ve melodiyle olmuyor, gorsel showlar fazlasiyla masraf talep ediyor ki, bunun sahne duzenlemelerinden, kilp cekimiden tutun tanitim kokteylleri, misafir agrilamalari(karsilikli seyahetler), show icin hazirlanan kostumler ve s. hepsi o bucceye giriyor. Bu dusunceyle istemisse, ya da ileride bir gun evet katilirim, ama guzel bir gorsel show hazirlamak adina yuklu bir bucce isterim derse , agzina saglik derim. Sonucta koskoca Turkiyeyi temsilen orda olucak ve koskoca Tarkan bu, sokaktan bulmadilar kendisini. Yillardir katilsin diye pesinden kosuyorlar, gitmeye karar verirse "nazini" da cekecekler o kadar.
Bizim 2010 temsilcimizi(Safure) once sokakta 1000 kisiye sorsaydiniz, 995'i tanimazdi.Genc bir yetenek.Ona 1,5 mln euro harcandiysa, Tarkan'a 5 mln $ cok az bile.

trkntrkn89
04-02-11, 19:58
niye inandırıcı gelmedi hayır doğru olabilir yani tarkanın yaptığı suçmu tabi isteyecek;şarkıcılar eurovisonsuz dönemde kazanacağı parayı ister,yüksek sadakat 300 bin alıyorsa tarkanda 5 milyon dolar isteyebilir,ayrıca zorunda değil yani trt çıkarmakla,eqer ferrari alacak paran yoksa gidip ford falan alırsın,gidip ferrari niye pahalı diyemezsin..

secil.06
04-02-11, 20:15
haberin yalan oldugu cok acık Tarkan zaten erovizyona sıcak bakmıyor,katılmayı da düşünmüyo onun için pireyi devve yapdı dilli düdükler

özge
04-02-11, 20:21
Allahımm sen sabır ve rartık yaaa şunaa bak yaaa artık söz bulamıyorum