PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : İşadamıyla baş başa doğum günü kutladı!

badboyserkan
03-02-11, 16:24
http://img199.imageshack.us/img199/8252/05di.jpg (http://img199.imageshack.us/i/05di.jpg/)

İşadamıyla baş başa doğum günü kutladı.
Ulus 29 geçen akşam Tarkan ve Azerbaycanlı bir işadamının ilginç buluşmasına tanıklık etti. İşadamı hayranı, Tarkan'la baş başa doğum gününü kutladı!

Evinde konser vermiş

Azerbaycanlı zengin işadamıyla mekan çıkışında gazetecilere yakalanan Tarkan, korumalar sayesinde görüntü vermemeyi başardı. Menajerinin açıklamasına göre; Tarkan'ın Azerbaycanlı konuğu, yıllar önce Megastar'ı Azerbaycan'daki evine özel bir konser vermek üzere davet eden işadamıydı ve doğum gününü kutlamak için Tarkan'la İstanbul'da buluşmuştu. Gecenin sonunda Tarkan, sivil polislerin eskortluğundaki araçla konuğunu Astoria Residence'a bırakıp Tarabya'daki evinin yolunu tuttu.

Not: Tarkancoll ekibi o gun ulus29'ta yapilan bu davetin bulusmasini Tarkancoll facebook sayfasindan duyurumunu ilk kez yapmistir.

kaynak : Sabah plus

Shadrina Maria
03-02-11, 16:35
Thank you!

flores
03-02-11, 17:01
cox maraqlidi kimiymis o????

twilight
03-02-11, 17:11
Hmmm...Merak ettim simdi...Kimdir bu adam?Nedir?
Bekleyelim bakalim biraz daha,yakinda cikar kokusu... :))

jetaime
03-02-11, 18:12
evet ama vallah bilmek istiyorum ona

serennn
03-02-11, 20:12
wayyyy beee evdee konser güzell fikirr :))

TEVETOGLU
03-02-11, 20:43
Keşke Tarkan bizim de doğum günümüzü kutlasa.

xurush'nine
03-02-11, 22:11
Azeri is adami deyince hemen aklima Telman Ismayilov(Marden Palace'in sahibi) ve Mubariz Mensimov geldi de ikincisi daha mantikli.Cunki Tarkanla hemen hemen yasit ve Turkiyede yasiyor-Palmali Sirektler Grubunun sahibi(Hani Deniz Akkayayla bir donem iliskisi oldusu yazilip cizilmisti). Ama iksinin de dogumgunleri uymuyor(netten baktim).. :)

**MegaStarkan**
03-02-11, 22:28
Ilginc, ilginc ilk amacim zengin olmak Tarkan'i cagirmak.

denizarya
03-02-11, 22:49
tarkani evine kadar cagirmasina göree baya bi ismi geciyor herhalde

DaLy
04-02-11, 00:10
Sanatçıların evlerde kişiye veya kişilere özel konser vermelerini doğru bulmuyorum.Hele ki büyük sanatçıların.

arau
04-02-11, 13:34
başbaşa ne demek ya ??vardır bir kaç kişi daha yanlarında erkek erkeğe doğum günümü kutlanırmış.....

xurush'nine
04-02-11, 16:52
Yok yok merak etmeyin, Istanbul temsilcimizin edindigi bilgilere gore yanlarinda kizlar da varmis.:5: :11: Iciniz rahat olsun(aynen benim gibi:P)..

fincan
04-02-11, 18:11
Yok yok merak etmeyin, Istanbul temsilcimizin edindigi bilgilere gore yanlarinda kizlar da varmis.:5: :11: Iciniz rahat olsun(aynen benim gibi:P)..

bu istanbul temsilcisinin de kulağı baya kesikmiş :) başka ip uçlarıda verebilirmi acaba geceden.mesela Tarkanın yanında ki kimmiş ,acaba bu yeni sevgilisi olabilir mi hani röportajda çıtlattığı :) kendimi dedikoducu teyzeler gibi hissettim bak şimdi

badboyserkan
04-02-11, 18:44
bu istanbul temsilcisinin de kulağı baya kesikmiş :) başka ip uçlarıda verebilirmi acaba geceden.mesela Tarkanın yanında ki kimmiş ,acaba bu yeni sevgilisi olabilir mi hani röportajda çıtlattığı :) kendimi dedikoducu teyzeler gibi hissettim bak şimdi

Davet ulus29'da gerceklemis. Bazi arkadaslarida varmis Tarkanin.Ve mekandaki diger bayanlarinda ister istemez ilgisini cekmis tabi ki. Sevgilisi ile ilgili kesin bir duyum yok.

twilight
04-02-11, 19:07
Sanatçıların evlerde kişiye veya kişilere özel konser vermelerini doğru bulmuyorum.Hele ki büyük sanatçıların.

Evet...Kesinlikle katiliyorum...
Degil,Ajda pekkan,tarkan,sezen aksu...
Demet akalin,hande yener,bengü hatta hatta ajdar bile evler de konser vermemeli...sanatcilar bu kadar düsmemeli acisindan bakiyorum ben...
Dügünler;belki...Ama evler,asla! :)

Bu arada yahu erkek - erkek'e niye dogum günü kutlanmazmis?Ben 15 yasima girerken 7 kisi dogum günümü kutladik hepsi de erkekti... :) Ne varmis bunda?Anlamadim...
Hem merak etmeyin,orada güzel kizlar da vardir... :P :19:

secil.06
04-02-11, 20:19
ev de konser verilmesini kim istemez ki hele Tarkan konser verirse