PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Acaba doğruları bilip de söyleyecek var mı?

secil.06
01-02-11, 21:05
Acaba doğruları bilip de söyleyecek var mı?

Son günlerde merak ettiğim yani kafamı kurcalayan bazı olayları, magazin dünyasına meraklı okurlarıma soracağım.
Çünkü en doğru bilgileri okurumun vereceğine inanıyorum. Magazin gazetecilerini geçiniz. Doğruyu bilseler de bana söylemezler ki... Yazsalar bari... Onu da yapmıyorlar.

Sevgili okurların lütfen ne biliyorsanız, bana bildirin.

Soru bir... Erzurum Üniversitelerarası Kış Oyunları'nın açılışında Tarkan ve Hadise'nin şarkı söyleyeceği açıklanmıştı. Son dakika bir baktım ki sahnede Kenan Doğulu var. Kayak yapar gibi giyinmiş halde sahnede eski şarkılarını söylüyor. Oysa bütün dünyanın hele hele Rusya'nın çok sevdiği Tarkan ile Eurovision Şarkı Yarışması'nda milyonların sevgisini kazanan Hadise neden kenara çekildi? Hadise mini etekli diye sahneye çıkarılmadı deniliyor. Hiç sanmıyorum da... Tarkan da mı mini etekli diye ekarte edildi?

Soru iki... Söylentilere göre Mahsun Kırmızıgül üçüncü sinema filminde yine olay yaratmayı kafasına koymuş. Bunun içinde Halepçe Katliamı'nı düşünüyormuş. Hani Irak ordusu binlerce Kuzey Iraklı Kürt'ü öldürmüştü. Katliamı yaptıran da Irak diktatör Saddam Hüseyin... Mahsun işte çekeceği filmde başrol için İbrahim Tatlıses'i düşünmüş. Çünkü Tatlıses, Irak'ın idam edilen diktatörü Saddam'a çok benziyormuş. Tatlıses bunu duyunca adeta çıldırmış. Peki, tüm bunlar doğru mu?

Seda Sayan, TRT'de ekrana gelen programda özel yaşamına ait bazı bilgileri makaslattı. Bunu nasıl yaptı? Avukatı sayesinde mi yoksa araya giren çok üst düzey bir politikacı sayesinde mi? Peki Gülben Ergen'i TRT'ye götüren kim? Veya TRT'de program yapması için yönetime rica eden çok üst düzey kişi kim?

Almanya'da yaşayan Rafet El Roman'ın, organizatör Atilla Kaplakarslan'ın 20 yaşındaki kızı Cemre ile flört ettiği doğru mu? Ceren, Rafet'ten 20 yaş küçükmüş. Bunları iki kızının annesi yani eski eşi Tuğba Altıntop açıkladı. Atilla Kaplakarslan'dan ise henüz bir açıklama gelmedi. Ceren'in annesi de manken idi. Halen Amerika'da yaşıyor.

Hande Ataizi gecenin bir saatinde, Esentepe'deki lüks bir rezidanstan çıkarken görülmüş. Orada da son ayların en çapkın müzisyeni Sinan Akçıl oturuyormuş. Bu doğru mu? Şayet doğru ise Hande oraya beste seçmeye mi gitmiş? Bilen varsa lütfen açıklasın.

Hülya Avşar neden eski eşi Kaya Çilingiroğlu'na yakın bir evde oturmak istiyor? Kızı babasını daha sık görsün diye mi, yoksa kendisi sık sık görsün diye mi? Sizce Çilingiroğlu'nun eşinin, o siteden çıkıp başka yere taşınması doğru mu? İyi düşünenlerden yardım rica ediyorum.

Gizemlerle dolu Burak Kut, geçen hafta dünyaya gelen çocuğunu evlat edinecek mi? Ve bebeğin annesi Cansel Yeni ile evlenecek mi? Uzun zamandır flört ediyormuş, neden evlenmemiş acaba?

Özgül Namal gazetecilerin "Ne zaman evleneceksiniz?" sorusuna çok kızmış. Bir zamanlar Oktay Kaynarca sorulunca da kızardı. Acaba evliliğe alerjisi mi var? Bilen var mı?

Kaynak :
Aykut IŞIKLAR
aisiklar@bugun.com.tr
Link :http://www.bugun.com.tr/kose-yazisi/140780-acaba-dogrulari-bilip-de-soyleyecek-var-mi-makalesi.aspx

twilight
01-02-11, 21:47
Sahi Tarkan neden katilmadi?
Hadise'nin o gün bir programi vardi diye biliyorum,ve o yüzden katilamadi.
Tarkan niye katilamadi?Bilmiyor mu bu insanlar Tarkandan daha fazla eglendiren sanatci yoktur insnlari?
Kenan Dogulu cok mu eglendirdi sizce?Ben tv'dan izledim,ama kusura bakmayin,hic eglenemedim,izlerken...
Soruma cevap verecek birisi var mi?''Neden Tarkan katilmadi?''
''Öyle yerlede isi yok Tarkan''in diyecekler bana simdi,söyleyin bana o zaman Tarkan'in neden Beyaz showa katilmasini istiyorsunuz?orada ne isi var? :)

aylin_23
01-02-11, 22:05
Benım fıkrım gecen senekı malum olaydan dolayı olmadı

flores
02-02-11, 00:34
beni Sadece Tarkan ilgilendiriyor.Diyerleriyle isim yok.kim napiyor kendi isi.!

özge
02-02-11, 01:40
iştee adam açıkcaa yazmış anlamayacak bişey yok:) örneğin:seda başbakanaa yalakalık yaptığını herkez biliyor kardeşim gibi severim onu diyor her programda acabaa bu lafı duyan başbakan nerden kardeşin oluyorum bu yakınlık nerden geliyo diye sormak hiç akılına glmiyormu geliyodurda sormak işine gelmiyor:) trtdeki yayınlanan haberi nasıl makaslataa bildi işte bu yüzden..gülbene gelince eşinin de hükümete yakınlığı biliniyor bu sebebten trtde program yapıyor:)Tarkana gelince sen Hes'e karşı çık çağdaş yaşamı destekleme derneği adına bağışlar yap hasankeyfi,allianoi yok olmasın diye uğraş didin..Hükümet bide ödül mü versin demii yaaa çokk ayıppp :):) demokratik ülkee iştee:)Ama gerçek olan bişey var Tarkan herzaman dimdik ayakta çünki yaptığı herşey insanlık için ve en doğru şeyleri yapıyor hem arkasında bizler varız kocaman bir ailesi var arkasında kimselere ihtiyacı yok...

e.r
02-02-11, 01:58
neden katılmadı..güzel soru..ben kısaca cevaplamak istiyorum..ona buna yalakalık yapmadığı için, duruşunu hiç bozmadığı için, görüşlerini açıkça dile getirmese de tavrını koyup geri adım atmadığı için..

secil.06
02-02-11, 20:21
Gerek yok zaten kayılmak isteseydi gelen bütün teklifleri degerlendir di

tarkaseksüel
03-02-11, 00:35
twitter da yazıyordu sureklı hadıse su ebıseyı gıyıcem resım falan paylaşıyordu neden katılmadıkı bide ayrıca ben katıldı biliyorum 29 ocak akşamı soyleyecektı o şarkılarını kenan doğulunun çıktıgı akşam değill

DaLy
04-02-11, 00:15
Kapanış konserinde kimler var acep..