PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : tarkan : dogaciyim tetikci olmam !!

denizarya
31-01-11, 17:08
Tarkan, Çanakkale Savaşı'ındaki olayı anlatan filmde rol aldığı iddiaları üzerine açıklama yaptı

Beyazperdeye ışık yaktığı halde kendisine gelen bütün teklifleri geri çeviren Tarkan, Çanakkale Savaşı sırasında yaşanmış gerçek bir olayı anlatan ‘Gelincik Sesleri- Çanakkale’ filminde rol alacağına dair çıkan söylentilere açıklık getirdi. ‘Bekir Çavuş’ adlı keskin bir nişancıyı canlandıracağı iddia edilen sanatçı bu iddiayla ilgili olarak TNT’de yayınlanan “Dedikodu” programına “Filmin güzel bir senaryosu vardı ancak rol bana uygun değil. Çünkü ben doğacıyım, tetikçi olamam asla” dedi. Yönetmenliğini Erdal Murat Aktaş’ın üstlendiği 10 milyon dolarlık film için oyuncu arayışı sürüyor.

gazetevatan

twilight
31-01-11, 17:23
Kusura bakmayin da yanlis konusmus Tarkan...
Dogaciyim,hayvan öldüremem;yada ne bileyim Dogaciyim;agac kesemem kabul...
Ancak dogaciyim,silah tutamam... Sacma geldi bana...Bilmem ne düsünürsünüz?
Bu arada Asker'liginde silah tutmamis midir bu adam?Tuttu,resimleri de var...
Ancak,yanlis bir kelime söylemis heralde...Yada cümleyi tam kuramamis... :)

denizarya
31-01-11, 17:39
tarkanin tutmama nedeni elbette dogaci oolmasiyla alakali degil..tarkanin duygusal biri oldugundan öyle birsey demistirr..duygusal bi insanin silah tutmasi zor..sanatcii adamm yanii normal

ece**
31-01-11, 18:10
programı izlerseniz (tnt-dedikodu) öyle bişey demediğni görürsünüz zaten..ben duygusal adamım bana göre değil silah tutmak gibisinden bi cümle kurdu tarkan..

secil.06
31-01-11, 20:48
Evet harika olur beyaz perde de Tarkanı izlemek zaten o bilir hangi rolde oynayacagını bir an evel kesinlik kazanır böyle bir proje hayata gecerse özletmesin kendini televizyonlar da

günışığım
31-01-11, 21:06
sacma konusmus tarkan canakkale de silah tutmus vatan evladlari vatan kahramanlari tetikci degildir uzuldum cumleyi kuramadigina studyodan montajdan ciktik dedi yorgun galiba kafasi yine gidip bir tatil yapip masaj yaptirip gelsin yorgunlugu gitsin =(=(

xurush'nine
31-01-11, 21:21
Mesele silah tutmak degil.Raportaji dikkatlice izlerseniz oyle soylemedigini goreceksiniz.
Hem askerde genc bir adamken ustune karsi mi cikacak? Gorev icabi tutmustur silah, resimleri de var hepimiz gorduk.O baska. Ama daha olgun yasa geldikten sonra insanin dusunceleri deyise biliyor bu da var.Insan 20 de kafasinda kurdugu pilanla mi ileriliyor 40'na geldikte?
Ayrica Ece dogru soyluyor, silah tutmam demedi, tetikcilk(rol) bana uymaz, ben duygusal bir adamim dedi.Bu ise sacmalamak degil, tam tersi kendi prensiplerine uymak, kendini paradokslamamaktir.Hem dogaya ya sahip cikip can kurtarmak, hem kan dokup can almak ikisi bir arada olur mu? Sonucta bir rol deyeceksiniz ama insanlar genelde rolu fazlasiya benimser ve kahramanina hep o gozle bakarlar.
Ben olsam (mesela,ya da bir baskasi)dusmanlarima farkli tur savasardim belki ama o hep boyle, farkli yaklasim sergiliyor, ilk degil ki..
Madem dogayi aski barisi secdi demek ki tetikcilk de ona uymaz.
Olsun,napalim, biz de dusmanlarla sinerji savasi yapariz ..;)

xfactory9025
01-02-11, 02:04
askerlik için tetikçilik kelimesini kullanması yanlış bence

TEVETOGLU
01-02-11, 19:21
Her gelen film teklifini kabul etse Tarkan, albüm çıkarmaya vakti kalmaz zaten.