PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan ve Rihanna

tarkaseksüel
30-01-11, 10:38
http://loft965.files.wordpress.com/2011/01/rihanna-sm-video-tweet.jpeghttp://i.milliyet.com.tr/YeniAnaResim/2011/01/14/korsan-tarkan--1090834.Jpeg

Üstte gördüğünüz Rihanna’nın daha yayınlanmamış olan yeni video klibinden (“S&M”) bir kare.
Aşağıda gördüğünüz Tarkan’ın son video klibinden (“Acımayacak”) bir kare.

Şimdi asıl soru, Tarkan’ın video klibini Rihanna’nın “Rockstar 101″ video klibine benzetenlere sormak gerek; Ceyda Balaban dolayısıyla Tarkan geleceği mi görmüş? Yoksa Rihanna Tarkan’ı mı görmüş?

Poptrend

xurush'nine
30-01-11, 13:26
Buna bayildim.. :28: Acaba Rihanna 'Acimayacak'tan mi esinlenmis arkadaslar?
Buyuksun be Allahim!Agzi olan konusuyor ya bakalim buna ne derler? PUHAHAHAHA...

twilight
30-01-11, 13:27
Buyrun bu da herkese kapak olsun... :)

jetaime
30-01-11, 13:45
:28: cok komik yaa rihanna nasil bilecek ki tarkan klibi
ben rihanna sevmiyorum ama ben dusunmuyorum ki bu acimayack klibi izlemis

cansu06
30-01-11, 14:16
çok ayıp çok çakma klip yakıştı mı hiç sana Rihanna :))

secil.06
30-01-11, 14:23
hep Tarkanın koya cekdiğini,benzerliklerin den bahsediliyo du buyrun bur dan yakın = )

xurush'nine
30-01-11, 15:05

Alemsin Cansum..:18:

Alma Tarkan'in ahini cikar Rihanna Rihanna.. :19:

**MegaStarkan**
30-01-11, 15:16
Sarki saglam ama, bakalim klip nasil.

DaLy
30-01-11, 15:48
Durum 1-1.Heyecan dorukta sayın seyirciler.Şaka bi yana olur böyle vakalar=)

xurush'nine
30-01-11, 20:02
:28: cok komik yaa rihanna nasil bilecek ki tarkan klibi
ben rihanna sevmiyorum ama ben dusunmuyorum ki bu acimayack klibi izlemis
Caktirma, ben soyledim..:P :28:

Saka bir kenara kimse Rihannayi ya da basarisini tartismiyor.Gorunen koy klavuz istemez.
Amma ve lakin;Millet nedense pek meraklidir kendi gozundeki civiyi gormeyip te Tarkanin gozunde kil bulmaya.Klipler("Acimayacak ve "Rock Star101") arasindaki bir iki saniyelik kucuk benzerlikleri abartanlara kapak olsun!

denizarya
30-01-11, 20:09
yapan ameriklai oldu mu türk gazetecileri daha dogrusu paparazi agizlarina bile almazlar ve hic rihanna tarkani taklit etmis bir dedikodu cikarmazlar bile...

secil.06
30-01-11, 20:41
sonun da bu da oldu Tarkana laf atanlar sonun da farkındalar mı bilmem ama baya,baya kopyalama yapmışlar oldu şimdi Rihanna : )

orhan89
30-01-11, 20:47
Arkadaslar hemen ucmayalim. Rihanna bunun bi benzerini iki sene once de takmisti: Russian Roulette in kapak resminde.

TEVETOGLU
30-01-11, 21:16
Tarkan'ın geleceği gördüğü belli.Boşuna Megastar olmamış.

xurush'nine
31-01-11, 00:37
Arkadaslar hemen ucmayalim. Rihanna bunun bi benzerini iki sene once de takmisti: Russian Roulette in kapak resminde.

Ucdugumuz falan yok.Maksat Rihanin Tarkani taklit ettigini kanitlamak degil farkindaysan.Sakayla takliliyoruz o baska.Ama esasinda kimse kimseyi taklit etmiyor demek istiyoruz(Ona kalirsa 90'larin rock videolarinda hep kablolar, gitarlar ve s var..O zaman Rihanna da onlari mi taklit etmis?)Tesaduflerden zaruretler de doga biliyor demek ki...

Ve unutmayalim ki Rihanna da "Russian Roulette"i cikardiginda daha beter ittihamlarla karsi karsiya gelmisti.Netten bula bilirsiniz:

http://img207.imageshack.us/img207/3074/105456791211120101.jpg

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’nın albümü için verdiği dikenli telli pozlar başına dert oldu. Seksi şarkıcının ‘Russian Roulette’ adlı single albümü raflarda yerini alırken Amerikan Güreşi Federasyonu (ECW) eski yöneticisi Paul Heyman, kendisinin 1998 yılında çıkardığı ‘ECW Extreme Music’ albüm kapağıyla aynı olduğunu söyledi. Albüm kapağı için soyunup dikenli tellerle vücudunun sarıldığını söyleyen Heyman, Rihanna’nın da albümde kendisi gibi çıplak vücudunun tellerle sarıldığını ve sağ kolunu havaya kaldırdığını dile getirdi...

Bamboo
31-01-11, 16:45
bu kapağı mehmet tez'ede göndermek lazım.. :D

fincan
31-01-11, 18:02
bu kapağı mehmet tez'ede göndermek lazım.. :D

merak etme hemen arkasından başka yazı gelir her ikiside madonnayı taklit ediyo zaten diye.İstedikten sonra başka bir bahane bulurlar

orhan89
01-02-11, 17:35
Ucdugumuz falan yok.Maksat Rihanin Tarkani taklit ettigini kanitlamak degil farkindaysan.Sakayla takliliyoruz o baska.Ama esasinda kimse kimseyi taklit etmiyor demek istiyoruz(Ona kalirsa 90'larin rock videolarinda hep kablolar, gitarlar ve s var..O zaman Rihanna da onlari mi taklit etmis?)Tesaduflerden zaruretler de doga biliyor demek ki...

Ve unutmayalim ki Rihanna da "Russian Roulette"i cikardiginda daha beter ittihamlarla karsi karsiya gelmisti.Netten bula bilirsiniz:

http://img207.imageshack.us/img207/3074/105456791211120101.jpg

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna’nın albümü için verdiği dikenli telli pozlar başına dert oldu. Seksi şarkıcının ‘Russian Roulette’ adlı single albümü raflarda yerini alırken Amerikan Güreşi Federasyonu (ECW) eski yöneticisi Paul Heyman, kendisinin 1998 yılında çıkardığı ‘ECW Extreme Music’ albüm kapağıyla aynı olduğunu söyledi. Albüm kapağı için soyunup dikenli tellerle vücudunun sarıldığını söyleyen Heyman, Rihanna’nın da albümde kendisi gibi çıplak vücudunun tellerle sarıldığını ve sağ kolunu havaya kaldırdığını dile getirdi...

Ucmayalim derken sadece uzatmayalim demek istemistim. Cunku dedigin gibi kimsenin kimseyi taklit ettigi yok. Ama bu konu uzadikca taklitci diyenler baska biseyler bulcakdir (bu kapak resmi gibi).

*ipek*
01-02-11, 19:53

:18: aynen cansu'cum.Ben hiç yakıştıramadım rihanna ya çok ayıp çoookk:28: