PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Müthiş bir adam !

badboyserkan
29-01-11, 11:54
TUĞBA EKİNCİ, TARKAN'IN PEŞİNDE

http://img88.imageshack.us/img88/7496/tuba093843732.jpg (http://img88.imageshack.us/i/tuba093843732.jpg/)

Tuğba Ekinci, yeni single’ında Tarkan’la işbirliği yapmaya kararlı.

Sanatçıyla bir şarkıda düet yapmak istediğini söyleyen Ekinci, “Tarkan'la görüşmemiz iyi geçti. Yakından gözlerinin içine bakıldığında da müthiş bir insanmış. Onunla çalışmayı istiyorum” dedi.

Kaynak : gecce.com

tarkaseksüel
29-01-11, 12:37
Ekinci kaptı desenize Tarkan'ı :)
Şimdi sırada Tuğba Özay var. O da geçenlerde çıktığı bir tv programında
Tarkan'la düet yapmak istediğini söyledi. Çıkaracağı 2. albüm ünlülerin cover
şarkıları şeklınde olacakmış. Bu şarkılar arasında Tarkan'ın şarkılarından bir
tanesi de varmış ve o şarkıda Tarkan'la düet yapmak istiyormuş.
En büyük hayalide buymuş...

twilight
29-01-11, 13:07
Eksiksiz ve abartisiz bir sekilde söylüyorum : ''Eger;Tarkan Tugba Ekinciyle düet yaparsa,ona karsi hayranligim sifir olur'' .. Evet,eksiksiz ve abartisiz..
Tugba ile görüsmesi bile sacma ; ama kalkıp bir de düet yaparsa,Tarkan gözümden düser...Benden söylemesi...
Sibel Can,Kibariye,Ajda Pekkan bunlarla düet yapsin hay hay...Nazan Öncel,Sezen Aksu onlar zaten bir idöl...
Ancak ''Condom condom eline beline herkese condom condom'' diye sarki söyleyen birisi Tarkanla düet yaparsa,Tarkan artik bitmistir demek oluyor...

Hayir...Yanlissam söyleyin ? :)

tarkaseksüel
29-01-11, 13:32
Ne yani Tarkan la ilgili eroin kullanıyor haberleri çıktığında
Tarkan ın arkasında durdunuz kullansa bile ona sevgim hayranlığım
o ne yaparsa yapsın hiçbir sekılde azalmaz diyordunuz. Azalmadı da.
şimdi düet yüzünden mi sıfır olacak... Ne büyük kayıp...
Ah şöyle süper bi düet olmaz ki görsem hepinizi. Ne de olsa Tarkan ş
arkısına düet yapılacak kuşkusuz süper olur. Bu tarkan ın bişe kaybetmesine
neden olmaz. Sadece şanslı taraf Tuğba olacak

Kenanın dediğin gibi condom şarkısı sosyal mesaj içerikli bir şarkıydı...

**MegaStarkan**
29-01-11, 13:32
Eskiden millet cekiniyordu bu tür düetleri magazinciler önünde acik acik söylemeyi... Tarkan'in zaafini fark edene kadar. Tarkan ona iyilik yapana - o kadar kötü seyler arasinda TVde iyi anilmasi onu mutlu ediyordur - karsilik vermek istiyordur. Bence iyi niyetini biraz arka planda tutmali, bu durumda kendini düsünmeli.

Ayrica Kondom sarkisi seviye olarak hitap etmeyebilir ama kötü bir icerigi yoktu. Aksine toplumsal icerigi iyidi ve önemli idi.

twilight
29-01-11, 13:39
Ne yani Tarkan la ilgili eroin kullanıyor haberleri çıktığında
Tarkan ın arkasında durdunuz kullansa bile ona sevgim hayranlığım
o ne yaparsa yapsın hiçbir sekılde azalmaz diyordunuz. Azalmadı da.
şimdi düet yüzünden mi sıfır olacak... Ne büyük kayıp...

Kenanın dediğin gibi condom şarkısı sosyal mesaj içerikli bir şarkıydı...

Uyusturucu olaylari yasanirken;ben hastane'de Tedavi görmekteydim...
Ne bilgisayar,ne televizyon,ne telefon..Hic bir sekilde internete baglanamadim/22 gün...Ciktigimda zaten sular durulmustu,hastaneden...Bende her zaman arkasinda oldugumu söyledim... Ki uyusturucu kullanmissa bile;kendi zararina demisimdir her zaman...

Siz cok farkli konu actiniz o yüzden bu kadar uzun yazdim... :)
Neyse;söyledigim sözün arkasndayim...Seversiniz/sevmezsiniz;katilirsiniz/katilmazsiniz o ayri bi seydir...Tabii mesaj da atabilirsiniz benim mesajima zit olan bir görüsle...Ama sonucta saygi duymaliydiniz...

''Ne büyük kayip'' sözünü zaten hic takmiyorum... ;)
Sevgiler...

tarkaseksüel
29-01-11, 13:41
Uyusturucu olaylari yasanirken;ben hastane'de Tedavi görmekteydim...
Ne bilgisayar,ne televizyon,ne telefon..Hic bir sekilde internete baglanamadim/22 gün...Ciktigimda zaten sular durulmustu,hastaneden...Bende her zaman arkasinda oldugumu söyledim... Ki uyusturucu kullanmissa bile;kendi zararina demisimdir her zaman...

Siz cok farkli konu actiniz o yüzden bu kadar uzun yazdim... :)
Neyse;söyledigim sözün arkasndayim...Seversiniz/sevmezsiniz;katilirsiniz/katilmazsiniz o ayri bi seydir...Tabii mesaj da atabilirsiniz benim mesajima zit olan bir görüsle...Ama sonucta saygi duymaliydiniz...

''Ne büyük kayip'' sözünü zaten hic takmiyorum... ;)
Sevgiler...
"Hayır yanlışsam söyleyin" yazmanıza karşın yazılmış bir yazıydı bende kendi fikrimi söyledim...

denizarya
29-01-11, 14:31
yalaaaaaan yalaaaan yalaaaaan...böye bir görüsmenin oldugu bile bir yalandiir eminim ki..sadece olsa olsa tarkanin menejeriyle görüsme olmusturr...tarkan ile görüsmüs olsa bileee tarkanin iyi biri oldugundan amaa hayatta bir düet diye birsey olmazzz.. tarkan demet akalin gibi kisilerle yapmaz iken sizce onunla yaparmiiiiiiiiii

gence
29-01-11, 15:31
Bence de Tarkan'ın iyi niyetiyle ilgili bişey.Teklif getiren birine ne diyecek?Hayır sen kötü bi şarkıcısın, benim gibi büyük bi star senle mi düet yapacak türünde bişey mi desin.Bence reddedince kötü olur.Bence çok fazla küçük görmemek gerek diğer şarkıcıları da.Herkes elinden geldiğince bişeyler yapmaya çalıyo.İyi veya kötü

secil.06
29-01-11, 16:28
herkez Tarkanla bir düet yapacam diye tutdurmuş gidiyo haber yalan yada gercek
Tugba Ekinci sen kendi şarkılarına düet yapacak başka birilerini bulmalısın bence Tarkan yapmaz ama yine de belli olmaz tabi

xurush'nine
29-01-11, 17:27
O zaman bele de duet yapsin, bana ne .. :19: :5:

bounce
29-01-11, 22:56
sanmıyorum kolay ulaşabileceğini Tarkan'a.. yalan haberdir... Atilla Taş değil görüşüceği Tarkan dolayısıyla yavaş derler adama

özge
30-01-11, 00:11
Niye bu kadar tepki anlamadım ki...bende istemem düet yapmasını yada onunla çalışmasını ama olursada bi sorun yok..Emir,Murat boz,Nil özalp vs.. bunlar ilk çıktıklarında sanki çokmu popüler çokmu başarılı kişilerdi..Emir hariç diğerlerinin benim gözümde Tuğba ekinciden farklı değil hepsi aynı ayarda saatçılar.. neden bunlara destek olunduğunda bukadar tepki gösterilmedi..Tarkanında aklı var sizin düşündüklerinizi kat kat düşünmüştür tabiki bu haber doğruysa..Fikirlerinizi söylerkende abartı olmaması lazım Biz Tarkanı koşulsuz seviyoruz kalbi için seviyoruz en azından benim için öyle..ne yaparsa yapsın gözümde ve kalbimde değeri hiç düşmez..

tarkaseksüel
30-01-11, 00:27
ki birde ayrıca Tugba Nazan öncellede düet yapmış biri.
Mecazi anlamda cv sinde güvenilir bir insan var...

worldstarrr
30-01-11, 09:01
sacmalayan arkadaslar tuğba ekınci hakkında olumsuz konuşanlar onu ne kadar tanıyor ayerıca nazan oncelde sızın dusundugunuzu dusunemedımı onla duet yapdı bu onu kalıtesizmı yapdı son olarakda kıbariye cokmu harıka bı sanadcı onla düet yapdıgında neden bu tepkı yokdu

twilight
30-01-11, 13:39
sacmalayan arkadaslar tuğba ekınci hakkında olumsuz konuşanlar onu ne kadar tanıyor ayerıca nazan oncelde sızın dusundugunuzu dusunemedımı onla duet yapdı bu onu kalıtesizmı yapdı son olarakda kıbariye cokmu harıka bı sanadcı onla düet yapdıgında neden bu tepkı yokdu

Ne cok Anti - Twilight üye varmis yahu... (: Bunu da böylece görmüs olduk...
Neyse sorunuza cewap verim...
Sibel Can'i zaten anlatmaya gerek yok,Aldigi ödüller...Basarilar...Özellikle ''Padisah'' sarkisindan bu yana cizdigi grafik ortada.
Evet,Fazla Sibel Can hayrani degilim...Hatta hic degilim diyebiliriz... Ancak basarilarini ''es'' gecemeyiz.. (:
Kibos'a gelince,Belki ben sesini begeniyor,siz begenmiyor olabilirsiniz...ancak kibariye;Tugba Ekinci'den daha basarisiz,deme sansiniz yok sanirim... (:
Tabi basarilarina,ödüllerine,konserlerine bakarsaniz kimin daha basarili oldugunu da görebilirsiniz :)

Niye bu kadar tepki anlamadım ki...bende istemem düet yapmasını yada onunla çalışmasını ama olursada bi sorun yok..Emir,Murat boz,Nil özalp vs.. bunlar ilk çıktıklarında sanki çokmu popüler çokmu başarılı kişilerdi..Emir hariç diğerlerinin benim gözümde Tuğba ekinciden farklı değil hepsi aynı ayarda saatçılar.. neden bunlara destek olunduğunda bukadar tepki gösterilmedi..Tarkanında aklı var sizin düşündüklerinizi kat kat düşünmüştür tabiki bu haber doğruysa..Fikirlerinizi söylerkende abartı olmaması lazım Biz Tarkanı koşulsuz seviyoruz kalbi için seviyoruz en azından benim için öyle..ne yaparsa yapsın gözümde ve kalbimde değeri hiç düşmez..

Sizde bana karsi bir mesaj yazmissiniz;size de kücük bir cewap vereyim sayin ''özge''...
Murat Boz zaten ''Püf''ten önce;kendini kanitlamis bir kisiydi...''Ben Aski Bulamam'' sarkisiyla...Nil Özalpta ''Kalp Bos''sarkisiyla kendini duyurdu...
Maalesef hic Tarkan'in verdigi sarkisi tutmadi...Hic kusura bakmayin... :)
Emir zaten konusmaya degmez yaaa...Albümü 10 bin mi satti 20 bin mi neee ? :) Bi de ona gelecegin Tarkan'i diyorlar...Tarkanin en az satan albümü 400 bin satti o da bu albüm. :)

Dedigim gibi,Emir'e sarki vermesi zaten hataydi...
Ancak;Tugba'ya sarki vermesi en büyük hatalardan biri... :)
Tugbaya sarki verirse bence adini degistirsin ''Megastar''lar Tugba Ekinciye sarki vermez cünki,Serdar Ortacla Musti bile sarki vermezken... ;)

Gracias... :) :1:

secil.06
30-01-11, 14:24
gerek yok ya illa birileriyle düet yapmak zorun da degil

tarkaseksüel
30-01-11, 14:44
Ne cok Anti - Twilight üye varmis yahu... (: Bunu da böylece görmüs olduk...
Neyse sorunuza cewap verim...
Sibel Can'i zaten anlatmaya gerek yok,Aldigi ödüller...Basarilar...Özellikle ''Padisah'' sarkisindan bu yana cizdigi grafik ortada.
Evet,Fazla Sibel Can hayrani degilim...Hatta hic degilim diyebiliriz... Ancak basarilarini ''es'' gecemeyiz.. (:
Kibos'a gelince,Belki ben sesini begeniyor,siz begenmiyor olabilirsiniz...ancak kibariye;Tugba Ekinci'den daha basarisiz,deme sansiniz yok sanirim... (:
Tabi basarilarina,ödüllerine,konserlerine bakarsaniz kimin daha basarili oldugunu da görebilirsiniz :)

Sizde bana karsi bir mesaj yazmissiniz;size de kücük bir cewap vereyim sayin ''özge''...
Murat Boz zaten ''Püf''ten önce;kendini kanitlamis bir kisiydi...''Ben Aski Bulamam'' sarkisiyla...Nil Özalpta ''Kalp Bos''sarkisiyla kendini duyurdu...
Emir zaten konusmaya degmez yaaa...Albümü 10 bin mi satti 20 bin mi neee ? :) Bi de ona gelecegin Tarkan'i diyorlar...Tarkanin en az satan albümü 400 bin satti o da bu albüm. :)

Tugbaya sarki verirse bence adini degistirsin ''Megastar''lar Tugba Ekinciye sarki vermez cünki,Serdar Ortacla Musti bile sarki vermezken... ;)

nazan öncel mi daha önemli yoksa serdar ve musti mi ?
Nazal öncel boş insan değil onu ikna eden Tarkanı da eder ...

her seyden onemlisi ben tugba ekinciyi seviyorum ve dinliyorum.
Hayranı oldugum Tarkan'la da eğer ki düet yapmak istiyorsa da
sonuna kadar desteklerim...

twilight
30-01-11, 15:18
nazan öncel mi daha önemli yoksa serdar ve musti mi ?
Nazal öncel boş insan değil onu ikna eden Tarkanı da eder ...

her seyden onemlisi ben tugba ekinciyi seviyorum ve dinliyorum.
Hayranı oldugum Tarkan'la da eğer ki düet yapmak istiyorsa da
sonuna kadar desteklerim...

Iste demek istedigim su;Tarkan da ikna olmasin...Demet Akalin;Tugba Ekinci'den daha iyidir...En azindan on yüz bin tane ödül almistir...Demet akalini ''ama benden sarki istiyormus'' diye tiye alan Tarkan,elbette agzini acip 2 kelime söyleyebilir Tugbaya...

Bu arada ''Condom'' adli sarkiyi dinledim ve hic bir sosyal icerigi yok...Sadece diskolarda,barlarda kopmak icin yapilmis bir sarki...

Siz de;Tugba Ekinci seviyorsaniz,kusura bakmayin bu sizin zevksizliginizdir...
Evet,kimsenin müzik tarzina karisamam,İsterseniz Elton John dinleyin,bana ne?
Ancak;koskoca Tarkanla da Tugba Ekinciyi ayni siraya koymayin be kardesim...
Yazik oluyor yani...

Hem;Nazan Öncel'de o kadar cok albüm satmis birisi degil...Sadece Tarkan var diye ''Hay Hay'' albümü cok satti...Tarkan Nazan Hanim'dan en az 10 kat daha fazla albüm satmistir...Buna eminim... :)

Hem artik,uzatmayin bu konuyu bence;tamam bana cevap verirsiniz,saygi duyarim ama ben hep bu görüste olucam,sizde o görüste olacaksiniz,ortak bi yere baglayamicaz...
Konu hakkinda yorum yaparsaniz daha iyi olur ''bence'' :)

DaLy
30-01-11, 15:46
Herkes haddini bilmeli.Bi şekilde para kazanmaya çalışıyo eyvallah ona kimsenin itirazı olamaz ama hiçbir gerçek Tarkan fanı müzikal anlamda hiçbir başarısı olmayan veya sesi ve yorumu kötü olan biriyle Tarkan'ın ortak bi çalışma yapmasını istemez sanırım.Evet herkes haddini bilmeli.

tarkaseksüel
30-01-11, 16:58
Anlarsın sonra sosyal içeriğini daha çok küçüksün...

İnşallah bu düet olur da çatlar herkes bende seve seve dinlerim olmazsa da ben çatlarım artık napim :)

twilight
30-01-11, 18:05
Esküz mi ? Kücüksün anlamazsin miii ? :)))
Güldürmeyin beni yaaa :) Bi Prezervatif markasinin ne gibi sosyal icerigi olabilir kii?
Hem dünyanin en iyi sosyal mesajinida icerse,Kadinda ses yok...
Eee o zaman ? Daha ne'yi tartisiyoruz kiii ? :)

özge
30-01-11, 20:48

Ben kişiesel olarak size yazmadım üstünüze alınırsanız o sizin bilceğiniz iş tabiki ama Murat boz aşkı bulaam ben ile kanıtladı kendisini diyorsunuz ama Tuğba ekinci o şimdi asker şarkısı ile murattan daha çok söz ettirdi kendinden :):) mesele kalite meselesi kim tuttu meselesi değil...benim demek istediğim sadece böyle bir haber doğru ise Tarkanın bir bildiği vardır bize sadece görüp izlemek düşer Tuğbaa başarılıdır veya değildir Tarkan ne düşünüyo o önemli..bana göre serdar en berbat sesli şarkı sözlerinide durmadan tekrar eden biri..ama başkasınaa göre kaliteli sanatçı güzel sesi ve besteleri var diye çok seviyolar...kısacası sen tuğbayı beğenmeyebilirsin bende beğenmiyorum kesinlikle Tarkanla çalışmasını istemem ama bu Tarkanın bileceği işdir..Demekki ona inanıyo başarılı buluyo..kısacası çok eleştiriye gerek yoktur demek istedim..Tarkandaşlarla kesinlikle karşı karşıya gelmem fikrimi söylerim..

TEVETOGLU
30-01-11, 21:00
Tarkan'ın müthiş bir adam olduğuna ben de katılıyorum.

worldstarrr
31-01-11, 00:00
twilight siz şakamısınız nil özalpe verılen acıkolik şarkısı bnm ıcın olagan üsdüdür cakmak cakmak ben sen olamamlar kadar tad verıyo bana emın ol harıka bı şarkıdır acıkolik nilde süper okudu

twilight
31-01-11, 00:05
twilight siz şakamısınız nil özalpe verılen acıkolik şarkısı bnm ıcın olagan üsdüdür cakmak cakmak ben sen olamamlar kadar tad verıyo bana emın ol harıka bı şarkıdır acıkolik nilde süper okudu

Ama dediginiz gibi;size göre öyle...
Evet;Acikolik harika bir sarkiydi;Ancak ''Kalp Bos''daha cok tuttu...Bunu inkar etmeniz yanlis olur.Cakmak Cakmak cok klas bir sarkidir,iki sarkiyi karstirmaniz da yanlis olur...O sarkinin liste basarisini bilmiyorsunıuz sanirim? 3 Hafta Kral Tvde bir numarada kalmisti.

Bu arada;sevgili worldstarrr;''Siz şaka mısınız'' falan olmadi simdi...
Daha düzgün,daha seviyeli bir kelime secebiliriz cümle kurarken...
Katilmayabilirsiniz,hay hay...Ama ''Siz şaka mısınız'',''Saçmalamayın'' gibisinden cümleler Tarkan fanlarina yakismiyor... ;)

Sevgiler..

trkntrkn89
31-01-11, 00:22
tarkan rihannayla düet yapıyordu noldu? tarkan biraz ulaşılmaz olmalı..

worldstarrr
31-01-11, 08:31
tarkan ulaşılmaz stratejisini bakış açısını bırakmalı sonuçda ceceliler yusuf guneyler murad bozlar sarıkabadayılar showlarıyla meydandalar sadece album ve konserler bı yere kadar 2000 lerde dızıde bıle rol alan sarkıcı nerde en azından şunu düşünse sezen bıle bıkere beyaza cıkdı sonuçda 5 10 senede bir yapacagı bısey nolur 2 saad beyaz showa cıksa oradakılerde saati ayarlar 22 00 surlarında başlar tanıtım olur noluer be öluermusun bıkere canlı bı showa cıksan 2 soru cevaplamakmı ürküten seni burası buyuk bı yer bunu bu mesajımı destekleyın beyaza cıkmasını saglayalım sezen aksu ya ulasalım o ıstesin gerekirse o cıkdı solesın beyazın kalıtesini sankı almanyada cıkdıgın o sısman iri adamın showu dahamı kalıteli be aslanım bı dusun nlr destek arklr bu mesajıma konu acmayı bılmıom ldfn desdek

z@man
31-01-11, 09:05
açıkçası herkeze şarkı vermesini pek istemiyorum şarkı verecekse müzikal kimlikleri oturmuş isimlere versin seçici olarak birde şöyle düşünüyorum tarkan şarkılarını bayan şarkıcıların söylemesi taraftarı değilim erkek şarkıcılar çoğunlukla daha iyi yorumluyorlar tarkan şarkılarını murat boz püfü harika söyledi yada emir ben sen olamam gibi nil özalpa verdiği şarkıda iyiydi ama yorumcu yüzünden çok etkili olamadı bence bu tür isimlere şarkı vermesin.

twilight
31-01-11, 12:54
tarkan ulaşılmaz stratejisini bakış açısını bırakmalı sonuçda ceceliler yusuf guneyler murad bozlar sarıkabadayılar showlarıyla meydandalar sadece album ve konserler bı yere kadar 2000 lerde dızıde bıle rol alan sarkıcı nerde en azından şunu düşünse sezen bıle bıkere beyaza cıkdı sonuçda 5 10 senede bir yapacagı bısey nolur 2 saad beyaz showa cıksa oradakılerde saati ayarlar 22 00 surlarında başlar tanıtım olur noluer be öluermusun bıkere canlı bı showa cıksan 2 soru cevaplamakmı ürküten seni burası buyuk bı yer bunu bu mesajımı destekleyın beyaza cıkmasını saglayalım sezen aksu ya ulasalım o ıstesin gerekirse o cıkdı solesın beyazın kalıtesini sankı almanyada cıkdıgın o sısman iri adamın showu dahamı kalıteli be aslanım bı dusun nlr destek arklr bu mesajıma konu acmayı bılmıom ldfn desdek

Beyaz aslinda kaliteli bir talk show yapimcisi...Bunu söylememem yalan olurdu.
15 yildir program sunuyor,ve tek cikaramadigi isim;Tarkan show'una...Sezen Aksu,Ajda Pekkan,Kayahan...Yabanci isimleri bile cagirdi,geldiler...Tek Tarkan kaldi gelmeyen...Ama ben daha cok yabanci talk showlara katilmasini isterim...Mesela Jay Leno...
Bahsettiğiniz,Almanyada çıktığı şişman adam;Stefan Raab heralde...Öyle tahmin ediyorum...Almanyada ondan kaliteli bir isim olmadığının farkında mısınız?Peki Avrupa'da?Farkında değilsiniz galiba... Ki öyle...
Okan Bayülgen'le atismasaydi,su an Okan'a cikmasini isterdim...Cünki Beyaz hep ayni...Sanatcilari cagiriyor,bir kac espri,iki üc sarki,hadi bakalim bir kac övgü,övgü,övgü...Eee övgü onlari cogaltiyor/azaltiyor mu?Yoo...
Ama Okan,insanlarla alay etmeyi/tiye almayi da iyi biliyor... :)
Okan'a katilsin...Taraftarindayim ben...
Hatta bence buna bi anket acalim,Ve sesimizi Tarkan'a duyurtmaya calisalim.
Ne dersin? :)

Sevgiler..

tarkaseksüel
31-01-11, 13:15
Ama dediginiz gibi;size göre öyle...
Evet;Acikolik harika bir sarkiydi;Ancak ''Kalp Bos''daha cok tuttu...Bunu inkar etmeniz yanlis olur.Cakmak Cakmak cok klas bir sarkidir,iki sarkiyi karstirmaniz da yanlis olur...O sarkinin liste basarisini bilmiyorsunıuz sanirim? 3 Hafta Kral Tvde bir numarada kalmisti.

Bu arada;sevgili worldstarrr;''Siz şaka mısınız'' falan olmadi simdi...
Daha düzgün,daha seviyeli bir kelime secebiliriz cümle kurarken...
Katilmayabilirsiniz,hay hay...Ama ''Siz şaka mısınız'',''Saçmalamayın'' gibisinden cümleler Tarkan fanlarina yakismiyor... ;)

Sevgiler..
böyle diyorsun ama bana yazdığın "o sizin zevksizliğinizdir" cümlesini ne yapmayı düşünüyorsun...

twilight
31-01-11, 13:28
Eveeet...Bunda bir yanlislik yok ki sayin ''tarkaseksüel'',bu sizin zevkiniz yada zevksizliginiz... Artik konuya dönsek iyi olacak ;)

tarkaseksüel
31-01-11, 14:08
Eveeet...Bunda bir yanlislik yok ki sayin ''tarkaseksüel'',bu sizin zevkiniz yada zevksizliginiz... Artik konuya dönsek iyi olacak ;)
"Şaka mısın sen ?" diyorum başka bir şey demiyorum...
Keşke sende benim kadar zevksiz olsan...

twilight
31-01-11, 14:27
Daha bana camur atmayi sürdürüyorsunuz...
Öncelikle bana ''sen'' demeniz ne kadar dogru olur bilmiyorum...Siz kelimesini daha dogru buluyorum!Lütfen daha saygi cercevesinde! :)
Ben sadece kendi nacizane fikrimi söyledim,ondan sonra bir sürü cevap geldi...Yinelemek istiyorum;''Ben Tarkan'in Tugba hanimla düet yapmasini istemem,eger yaparsa gözümden düser.'' Hepsi bu... :)
Bu konuya cevap yazarsaniz,artik bana hitapen mesaj yazmayi birakirsaniz sevinirim.
''Şaka mısınız siz''? (:

tarkaseksüel
31-01-11, 16:18
güldürme beni! facebookta bile paylaştığım videonun altına hala bu konu hakkında yorum yazan sensin ta ki silinceye kadar... Söylediklerin ve yaptıkların ikidir çelişiyor...

twilight
31-01-11, 16:29
Facebook'ta ne yorum yaptim?
Sarki kalitesiz,hic bir sosyal icerigi yok...Varsa da,yine Tarkan'la düet yapmasini istemem.
Dedim,ve dediklerimin de daha arkasindayim...Tartisacak adam dolu,benle tartismaniza gerek yok...
Ayrica;Tarkan bu forumda olsa,okusa bile yazdiklarimi yine arkasinda dururum.
Bunu da bilmenizi isterim!
Bi daha yorum yaparsaniz,bosa yapmis olacaksiniz...
Cevap bile vermeyecegimi de bildirmek isterim...
Sevgiler/Saygilar...

tarkaseksüel
31-01-11, 16:31
o aman noktayı ben koyayım önemli olan ne yazıp yazmadığın değil bana uzatıyorsun demek istiyorsun ama sürdüren sensin...

ece**
31-01-11, 16:54
davul bile dengi dengine ya.. gerek yok tuğba ekinci ve türevlerine..adam kaliteli adam kendi aklıda var .biliyodur bunları oda düşünüyodur bukadar..şahsi fikrim tuğba ekinci mi? aman hiç gereği yok...

DaLy
31-01-11, 18:12
Ya bazen diyorum ki foruma üye olurken -Tarkan dışında dinlediğiniz isimler kimler- diye bi bölüm olsa ve yetkililer ona göre değerlendirme yapıp üye alımı yapsa=)

twilight
31-01-11, 18:41
Ya bazen diyorum ki foruma üye olurken -Tarkan dışında dinlediğiniz isimler kimler- diye bi bölüm olsa ve yetkililer ona göre değerlendirme yapıp üye alımı yapsa=)

Evet kesinlikle katiliyorum...
Su ana kadar pek müzik ayirimi yapmadim,her telden dinliyorum,
Ancak genelde Türkiye'de bir ses yapmis isimlerdir...(Sila,mor ve ötesi,manga,teoman,kenan dogulu,sertab erener,sezen aksu,ceza...)
Bu türdeki sanatcilari zaten Türkiye el üstünde tutmayi bilir...
Ancak,Tugba Ekinci,Petek Dincöz,Demet Akalin;Serdar Ortac gibi sanatcilarin kimseye hic bir türlü yarari oldugunu düsünmüyorum...''Cöpe aticam seni,posete yazik'',''evine beline herkes condom condom'',''tir tir tirlattim aklimi'' gibi sarki söyleyenlerin islerini birakip;Daha dogru bir ise yönelmesi lazim.
Örnegin serdar ortac tornacida cok basarili olabilir,ancak sarkiciliginda basarsini görmedik... Uzun lafin kisasi,kesinlikle böyle bi form olmali,millet doldurmali,ve göndermeli...Eger Yönetimde kabul ederse elbette öyle uye olunmali... :)

Bu demek olmuyor ki,her Tarkan hayrani kalitelidir,yada her Serdar Ortac hayrani kalitesizdir...Ancak;Ikisine de üye olursa olmuyor be abi...
Yapamiyorlar yani...Demin bi benzerini de gördük ''tarkaseksüel''arkadasla birlikte..

Herkeze Condom,
pardon pardon herkese saygilar... :D

worldstarrr
31-01-11, 18:50
twilight ıyı biri yuklenmeyınız tae
rkanın kodülügünü ısdemıyo o

worldstarrr
31-01-11, 19:14
twiliğt kardeş bu forum ıslerını fazla bılmıyom bılıyon yenıyım snı kbl eddımmı suan onu bıle bılmıom ınan asıl konuya ğelınce beyaz ğayet ıyı bı showmen tarkanı ıyı ağırlıcağı açık sezen cıkmışken oda cıksın bıkerede onun oraya cıkması showunu yapması yenı ınsanların onu tanımasını sağlıcakdır sevmeyenlerde emın oluer buyulencekdir neden cıkmıo nolacak yani bıkereye mahsus onun yararına bu ınanın allah ım nlr cıksın

tarkaseksüel
31-01-11, 19:19
Bu demek olmuyor ki,her Tarkan hayrani kalitelidir,yada her Serdar Ortac hayrani kalitesizdir...Ancak;Ikisine de üye olursa olmuyor be abi...

Neden facebook ta Demet Akalının hayranı oldun madem öyle ? Kaliteni bozmuşsun madem çok kalitelisin...

twilight
31-01-11, 19:23
Silecegim merak etme,o hayranliklari...Tarkan disinda pek Türk kalmayacak... :) Artik Türkiyede kaliteli sarkici yok...Hem siz hala yazmaya devam mi ediyorsunuz? Özelden ulasirsaniz bana ulasin :)

Bu arada worldstarrrr arkadasa cok tesekkür ederim,hem arkadasligi hem de beni savundugu icin ;)

tarkaseksüel
31-01-11, 19:25
sil sil ki yazdıkların tutarlı olsun birazcık ve Adımın gectiği her mesajın altına yorumumu yaparım arkadas. Ne özelden atıcam sana mesaj

worldstarrr
31-01-11, 19:39
twilight iyi bir üye,biz onla konusuyoruz...hic te öyle kötü biri degil,onun üzerine pek gitmeyin... sonuçda kımse burda tarkan karşıtı deil rica edıyorum

secil.06
31-01-11, 20:41
Herkezin hayal gercek olsa
eminim yalan haberdir bu da kokusu cıkar yakın da