PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dır ne yapsa yeridir

secil.06
27-01-11, 20:33
Tarkan'dır ne yapsa yeridir

Megastar Tarkan 'Adımı Kalbine Yaz' adlı son albümünün ikinci klibini 'Acımayacak' adlı şarkısına çekti. Yönetmenliğini Murat Küçük'ün yaptığı klipte korsan gözlüğü takan Tarkan'a çarşaflı müzisyenler ve oryantal dansçılar eşlik ediyor. Klip bazı kesimler tarafından eleştirilse de, hayranları Tarkan ne yapsa yakışıyor yorumunda birleştiler; "Bu adama her şey yakışıyor, harika bir klip. Kimseyi umursamıyor, polemiğe girmiyor.Tekrar bravo." "Valla en berbat şarkı Tarkan'da can bulur. Ekrana çıktığında kadın, erkek gözünü alamıyor. Klibi mükemmel, sevilmeyecek biri değil." "10 üzerinden 11." "Tarkan erotik şarkıları sesine yatkın olduğu için söylüyor ve çok da iyi yapıyor. Helal olsun Tarkan!"

Kaynak :Sabah Günaydın Magazin
Link :http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Magazin/2011/01/19/tarkandir_ne_yapsa_yeridir

xurush'nine
27-01-11, 20:37
Bence de bravo,helal olsun! :) :4: :4: :4:

secil.06
27-01-11, 20:49
Bence de bütün şarkılar Tarkan da hayat buluyo her zaman kendine yakışanı yaptıgı için hep başarılı oluyor,takdir ediliyor ve ayak da alkışlanıyor en güzeli kimseye cevap vermiyo şarkılarını söylüyor helal olsun Megastarımıza

twilight
27-01-11, 20:50
:) Bu site magazinciler tarafindan da takip ediliyor galiba,yada Tarkan Online sayfasi...
Artik konusurken fisir fisir konusalim,ne dersiniz ? :D

denizarya
27-01-11, 21:56
ohh bee...böyle yorumlar yapilsin istee..hep böyle olsa ne olurdu sankiiiiiiii...tarkanda gercekten baska birsey var insani kendisine baktirioo

hilfa
28-01-11, 00:13
fazla söze ne gerek tek isim TARKAN:29:

ece**
28-01-11, 11:22
e adam güzel adam ,normaldir :))

TEVETOGLU
28-01-11, 21:56
Acımayacak şarkısını kliplenince daha çok beğendim.

Bamboo
28-01-11, 22:30
berbat bi şarkı tarkan da can bulur.. bu söze çok fena katılıyorum.. ki zaten muhteşem bi videoya sahip acımıyacak gerçekten bana göre berbat bi şarkı ama tarkanın egzotik sesi,bakışı ve yakışıklılığı ile video harika oldu.. yine can verdi yani tarkan..

secil.06
28-01-11, 22:39
Tarkanın başarısı ne güzel özetlenmiş