PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Serdar ortaç aşkı tarkan’ı yaktı!

secil.06
21-01-11, 21:22
SERDAR ORTAÇ AŞKI TARKAN’I YAKTI!
21 Ocak 2011 18:09
Yeni yıl geccesi yaptığı kaprislerle hem konukları hem de otel yönetimini sıkıntıya sokan Tarkan izleyicisinin gözünde değer kaybediyor. Cratos Premium Otel konukları arasında Sevgililer günü programı için yapılan Tarkan mı Serdar mı anketinde Serdar Ortaç açık ara birinci çıkmış…

Yeni yıla girerken 1 gün ara ile Cratos Premium'da sahne alan Tarkan ve Serdar Ortaç sahnne performanslarıyla izleyicilerden tam not almışlardı.. Cratos Premium konukları arasında yapılan ankette Serdar Ortaç, Tarkan'a açık ara fark atınca otel yönetimi Şubat'taki Sevgililer günü programı için Serdar Ortaç'tan yana karar kılmış. 14 şubat sevgililer günü programını 12 Şubat'a kaydıran yönetim Serdar Ortaç için özel bir sahne hazırlattığı ve sahnenin 100 bin dolara mal olduğu söyleniyor..

6. Kez Cratos'ta sahneye çıkacak olan Serdar Ortaç sevgililer günü için özel repertuvar ve sahne şovu hazırlamış.. Otel yönetimi de Ortaç'ın özel şovu için 100 bin dolara Park Elektronik aracılığıyla İsveç'ten çok özel bir ışık sistemi getirterek sevgililer gününde konuklara sürpriz hazırlamışlar..

Takan'ın fiyatı otel yönetimini kızdırmış…

Geçtiğimiz günlerde Avrupa turnesi kapsamında 8 konser için 800 bin Euro gibi inanılmaz bir rakama anlaştığı haberinin basında çıkmasından sonra Tarkan, Cratos'la 3 konser anlaşmasına rağmen fiyatının 2 katı olması da Tarkan'ın adının çizilmesine neden olduğu söylentiler arasında…

Tüm bunlara son iki konserinde Cratos'ta odasından çıkmaması ve yılbaşı programında, son dakika da sahnenin yerini değiştirterek otel yönetimini ve konukları ciddi sıkıntıya sokması da eklenince Tarkan'ın Cratos macerası hala sözleşmesinde konseri olmasına rağmen son bulmuş gibi görünüyor..…

Kaynak :Gecce.com
link :http://www.gecce.com/haberler/magazin/serdar-ortac-aski-tarkani-yakti-163339.html

xurush'nine
21-01-11, 21:39
Olaya Kenan Ercetingoz yaklasimi.Nokta.

starzu
21-01-11, 21:53
nasıl dert olmuş adamlara ya ne yapacaktı odasından çıkıpta :13: siz açıkça diyinki tarkan bize pahalıya patlıyor daha ucuzu olan serdarla anlaştık diyinde bu kadar kıvırmaya laf cambazlığına gerek kalmasın :36: hem klasik kenan erçetingöz taşlamalarından oluşan sıradan bi yazı işte :12:

TarkanColl
21-01-11, 23:00
"Tarkan Hindistan'a gidecek" yalanını da Kenan Erçetingöz atmıştı...

twilight
21-01-11, 23:39
Hepsinin sebebi ''Fazla alkol tüketimi'',sayin ercetingözün bir süre(hatta bence sonuza dek)alkol tedavisi görmesi lazim...Fazla alkol civatalari bozuyor...Sonra koskoca bir megastarla,bir Serdar Ortac'i kiyasliyor...Hemen biraksin alkolü...Yoksa yakinda Ajdarla Ajda Pekkan'i kiyaslamaya baslayacak... :)

Allah akil fikir versin... :) ''Amin''...

DaLy
22-01-11, 00:02
Serdar Ortaç'ın Tarkan'dan daha fazla talep alması gerçek olabilir çünkü Türk dinleyicisinin zevksiz olduğunu söylemeye gerek bile yok.Haberin geri kalan kısmı ise tamamen palavra gibi çünkü Tarkan'ın seyirciyi çileden çıkardığıyla ilgili falan hiçbir haber hatırlamıyorum ben..Ayrıca Tarkan'ın kaprissiz bi star olduğunu bilmeyen yok..Kapris yaptıysa da hakkıdır çünkü başka Tarkan yok.

flores
22-01-11, 00:12
nasıl dert olmuş adamlara ya ne yapacaktı odasından çıkıpta :13: siz açıkça diyinki tarkan bize pahalıya patlıyor daha ucuzu olan serdarla anlaştık diyinde bu kadar kıvırmaya laf cambazlığına gerek kalmasın :36: hem klasik kenan erçetingöz taşlamalarından oluşan sıradan bi yazı işte :12:

aynen :))))))))))mutlaka bir behane olmalidi:))):1:

günışığım
22-01-11, 05:49
gecce.com veya kenan ercetingoz haberi sallayin =)=)=) tipki Tarkan gibi...

yigit
22-01-11, 06:12
Bu otel yönetiminin uydurduğu bi politikada olabilir.Tarkan'ın fiyatı çok gelmiştir Serdar Ortaç daha çok oy aldı diye lanse ettirip onu çıkarmalarına bi kılıf hazırlamış olabilirler.Ayrıca dediğiniz gibi Kenan Erçetingöz ! :)

Heee ayrıca Tarkan'ın ne kadar kaprissiz ve mütevazi olduğunu herkes söylüyor.Bulunduğu konum itibariyle gayet sade istekleri var diye okumuştum bi haberde.Bana ya otelin ya da haberi yazan kişinin art niyeti varmış gibi geldi.Anket falan kesin hikayedir

ismail
22-01-11, 08:55
otel yönetimi kızmış bide . megastar olmak kolay degil, bence serdar açık ara falan çıkmamıştır . teşekürler seçil

İZMİRLİ
22-01-11, 10:14
Tarkan uyumlu adamdır , böyle kaprisler yapmaz. Haberin yalan olduğu belli.

secil.06
22-01-11, 16:34
Serdar ortac mikrop,diye dolansın ortalıklar da
Tarkanla ismi yanyana bile yazılmaması gerekiyo ama işte
ahh bu köşe yazarları,gazeteciler

TEVETOGLU
22-01-11, 16:44
Tarkan'ın Sevgililer Günü'nde hiç sahne aldığını duymadım zaten.Yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum?

arau
22-01-11, 23:58
Nedense Tarkan'ı kaprisli bulan bir bu otelin sahibi bide Kenan ercetingoz nedense??