PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''Tarkan Online'' ve 100 bin'ler...

twilight
15-01-11, 21:19
Ülkemizin tek ''megastar''i Tarkan'in bundan hemen hemen 6 ay önce actigi 'Tarkan Online' 100 bin hayrana ulasti...
Aslinda tam rakam 99.250'lerde,fakat inaniyorum ki yarina kadar 100 bin olur.

Benim sizden istegim,haftanin en az 2 gününde,bu sayfayi,yani en sevdiginiz(miz) sanatcinin sayfasinin önermeniz...

100 binlere ulasabilen bu sayfanin 1 milyonu rahatlikca gecebilecegine inaniyorum!

Sizin sevginiz/sayginiz her yere ulasabilir...
Biliyorsunuz,Tarkan sadece Türkiye'de degil,dünyanin her kösesinde(Amerika,Rusya,Fransa,Azerbaycan,Bulgaris tan),neresi akliniza gelirse....
Her yerinde ünlü olan bir sanatci!

Hadi Tarkancoll ailesi!Gücünü göster!
Ve Tarkan Online sayfasini bir rekora tasiyalim...

Bunu sadece buradan yazmayalim,bütün Tarkan forumlarinda/fan page'lerinde paylasalim ki Facebookta bir rekor kiralim...
İstersek bir Justin Timberlake,Madonna,Shakira gibi sanatcilara yetisebiliriz! :)
Buna yürekten inaniyorum,

Diger bir konu da albüm konusu...Albüm tirajini daha da arttirabiliriz...355 bin tirajini 1 milyona ulastiramasakta 600 bine yaklasabilir...
Bir albüm de;yakininiza,arkadasiniza alin...
''Her sey mümkün,eger inanirsan;
Sevgiler...
Twilight(Evrim) :)

İZMİRLİ
15-01-11, 22:48
cem yılmazın bile 1 milyonun üzerinde, herkes arkadaşlarına önersin, ben yakın arkadaşlarımın şifresini aldım onların arkadaş listelerine bile önerdim:))

günışığım
16-01-11, 04:37
cok haklisin 100 bin cok az aslinda tarkan gibi buyuk bir sanatcinin 1 milyon uyesi olmasi lazim ustelik tarkanonline resmi sayfasi

flores
16-01-11, 09:55
dediklerine katiliyorum.ama ben isterim ki orda Tarkanin gercek hayranlari olsun.yani onlar isteyib de kendileri bulsun Tarkani. Cunki goruyoruz orda bazilari cok aptalca seyler yaziyorlar Tarkan hakkinda.ben istemiyorum ki onlari okuyunca Tarkan uzulsun.:(

pare pare
16-01-11, 14:26
Super bir sey dahada articak zamanla )))

starzu
16-01-11, 14:58
ama sayfa açılalı çok olmadı ne zaman açıldı çok iyi bilmiyorum ama az zamanda 100 bin iyi bir rakam en azında bir yılın sonunda kaç bin olur ona bakmak lazım :12:

TEVETOGLU
16-01-11, 15:30
Bence Tarkan Online sayfasındaki Tarkan sevenlerinin sayısı azmış çokmuş hiç önemli değil.Flores'in dediği gibi önemli olan; gerçek Tarkan sevenlerinin oraya katılması.

özge
16-01-11, 15:49
bende herkeze öneriyorum sitrelerdede tanıtım yapalım mesela Tarkan destekli sanatçılar sitesinde onu sveen hayranlar vardır.. amaa düzgün sitelere tanıtım yapalım diğer sitelerde çok labali adamlar oluyo saçma sapan yazanlar oluyo bunlara dikkat etmek gerekir...

e.r
16-01-11, 17:19
cem yılmazın ''bile'' derken..?biraz garip bi yorum olmuş bu..adam cem yılmaz yanii..olsun o kadar..ayrıca benim facebook üyesi olmayan bi çok arkadaşım var..ki ben de öyleyim..bu da çok önemli bi etken kanımca..hem, ilginçtir, onun gerçekten tarkan olmadığına inanan bi çok insan var..yok yahu o değildir falan diyolar..gerçi albümü almış olsalardı görürlerdi resmi bi sayfa olduğunu ama..onlar da güya hayran işte..

xurush'nine
16-01-11, 19:36
Bu isler internet uzerinden viral pazarlama denen yontemle "bulastiriliyor" biliyorsunuz.Bir ara Serkan'in (Eskalen) hocasinin bu konu uzerine bir yazisi da forumda tartisilmisdi, hatirlarsaniz.Bu yuzden de bazen mesela, Lady Gaganin internet uzerinden izlenme rakkamlari aciklaniyor da her kes sok oluyor, ben su rakkamlara ben fazla da takmiyorum-gercek olmayan goremedgimiz(virtuel) dunyanin gercek olmayan bulasici(viral) rakkamlari iste...
Dogrumudur degildir, bana gore sahte rakkalmalr bunlar..Ama zaman virtuel ve viral pazarlama zamani mi derseniz inkar edemem...

Tarkan'a gelelim:
Fazla katilim olmasi guzel bir sey ama bence de onemli olan gercek hayranlarinin orda bulunmasi.Hatirlarsaniz 40.000(yalnis hatilamiyorsam) kusurluk uyesi olan bir fan sayfasi vardi fb'de (kapatildi).Ve adliye olayinda fb'dan "ordayiz" diye anons yapmis ve hata bunu haberler programlarinda da dile getirmisdiler.(Yabanci televizyonlar bile) Ama malesef adliye onunde 40.000 hayrandan 40 kisi bile yoktu.. Bence de kemiyyet degil keyfiyyet onemli -Tarkanin 1 000 000 hayrani olacagina 10.000 olsun( ama hayrani olsun h'ayrani degil!), 1000 dostu olucagina 100 dostu olsun ama adam gibi olsun yeter(bence!)..

schumaer
16-01-11, 19:48
fake bi hayran sayfası daha var tarkanonline dan daha sonra kuruldu,o bile 400.000 e doğru gidiyo,100.000 başarı diil bence

DaLy
16-01-11, 21:58
Bu işler maalesef o ona önersin,şu şuna önersin, o da kalkıp dıdısının dıdısına önersinlerle olucak şeyler değil.Öyle olsa bile amaç ne..Çok kişi tarafından takip edilmesi tabii ki hepimizi mutlu eder fakat Tarkan'ın milyon takipçi sayısıyla anılması için Sezen Aksu ile oturup gerekirse kendilerini bi süre bi yerlere kitleyip -Şımarık,Hepsi senin mi- tadında veya o şarkılardan çok daha iyi şarkılar yapıp yeniden dünyada satışa sunulması lazım.

Evet Tarkan yurtdışında en çok tanınan sanatçı ama devamlılık gerek.Seneler önce Şımarık ve hepsi senin mi şarkılarıyla Tarkanı tanıyıp seven yabancıların birçoğu bugün Tarkanı maalesef unutmuş durumda.O günden bugüne hala takip eden yabancılar elbette var ama sayı eminim ki baya bi az.

Uzun lafın kısası umarım Tarkan Avrupaya yeniden ağırlık verir ve ikinci bi patlama yapar.O zaman takipçi sayısı da gerçek hayran sayısı da milyonları bulur şüphesiz..

flores
16-01-11, 22:23
Tarkan'a gelelim:
Fazla katilim olmasi guzel bir sey ama bence de onemli olan gercek hayranlarinin orda bulunmasi.Hatirlarsaniz 40.000(yalnis hatilamiyorsam) kusurluk uyesi olan bir fan sayfasi vardi fb'de (kapatildi).Ve adliye olayinda fb'dan "ordayiz" diye anons yapmis ve hata bunu haberler programlarinda da dile getirmisdiler.(Yabanci televizyonlar bile) Ama malesef adliye onunde 40.000 hayrandan 40 kisi bile yoktu.. Bence de kemiyyet degil keyfiyyet onemli -Tarkanin 1 000 000 hayrani olacagina 10.000 olsun( ama hayrani olsun h'ayrani degil!), 1000 dostu olucagina 100 dostu olsun ama adam gibi olsun yeter(bence!)..[/QUOTE]

o sayfa kapatidiginda 100 bini gecmisdi.

xurush'nine
16-01-11, 23:43
Tarkan'a gelelim:
Fazla katilim olmasi guzel bir sey ama bence de onemli olan gercek hayranlarinin orda bulunmasi.Hatirlarsaniz 40.000(yalnis hatilamiyorsam) kusurluk uyesi olan bir fan sayfasi vardi fb'de (kapatildi).Ve adliye olayinda fb'dan "ordayiz" diye anons yapmis ve hata bunu haberler programlarinda da dile getirmisdiler.(Yabanci televizyonlar bile) Ama malesef adliye onunde 40.000 hayrandan 40 kisi bile yoktu.. Bence de kemiyyet degil keyfiyyet onemli -Tarkanin 1 000 000 hayrani olacagina 10.000 olsun( ama hayrani olsun h'ayrani degil!), 1000 dostu olucagina 100 dostu olsun ama adam gibi olsun yeter(bence!)..

o sayfa kapatidiginda 100 bini gecmisdi.

Rakkamlarda yalnilmis ola bilirim, hem ben 2010 subat ayi icin soyledim rakkamlari ama 100 000 olsa ne yazar ki canim benim? Kac kisi geldi Tarkani karsilamaya? Yurtdisini hatta ,Istanbul disini bir kenara koyuyorum, Isatnbuldan o sayfada sayarsan 5 000 adam cikardi, ama nafile.. Cok da ola biliriz az da ama esas olan oz olalim..

denizarya
17-01-11, 00:02
hayirli ugurlu olsun hepimize tarkan 100 bini gecti:D:D

schumaer
17-01-11, 01:05
300.000 lik sayfa vardı kapandı,280.000 lik vardı kapandı,aralarda 2 tane 100 er binlik vardı o da kapandı,şu anda 400.000 e yaklaşan bi sayfa var ve bunların hepsi unofficial dı sırf bunları toplasan milyonu geçmişti zaten,ilk defa official açıldı ama çok geçç açıldı o milyonluk starların hepsi en baştan beri official olarak orda,tarkan en baştan beri açsa şu an en az 2000.000 daydı,hala tanınıyo yani saçma sapan yorumlar yapmayın

secil.06
17-01-11, 21:05
rakamlara takılmayın sahte degil gercek den sevenler Tarkan Online da
diger sanatcıları bilmem ama sonuc da bu resmi bir site biraz gec oldu net üzerin den bizlerle iletişime gecmesi ama olsun Tarkan Onlindayız