PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ben Tarkan'dan şarkı istemedim !

badboyserkan
15-01-11, 14:29
http://img171.imageshack.us/img171/7069/ozel3.jpg (http://img171.imageshack.us/i/ozel3.jpg/)

'Müzik Benim Sahne Benim' yarışmasının tanıtım gecesinde Bülent Ersoy rüzgarı esti.
Bülent Ersoy, Deniz Seki, Çelik, Armağan Çağlayan, Haluk Şentürk, Cafer Kartın ve Ayhan Yıldız'ın jüri üyeliğini yapacağı Ece Erken'in de sunuculuğunu üstleneceği 'Müzik Benim Sahne Benim' 27 Şubat'ta başlıyor.. Popstar yarışmasının Avrupa formatında olacak yarışma Münih, Paris, Londra, Kopenhag, Amsterdam, Viyana ve Stutgart gibi Avrupa'nın çeşitli kentlerinde yapılacak...Final ise 3 Temmuz'da İstanbul'da gerçekleştirilecek..

Dün akşam Levent'te bulunan Kazancılar'da yapılan basın toplantısında yarışma hakkında bilgiler verildi...Gecenin ilerleyen dakikalarında ise Bülent Ersoy rüzgarı esti...

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Ersoy, Tarkan'ın kendisine şarkı vermediği iddialarına ateş püskürdü...Ersoy şunları söyledi:
'Ben Tarkan'dan yeni albüm için şarkı istemedim. Şarkı vermem demişse de normaldir. Bülent Ersoy, şimdiye kadar Tarkan'ın eserleriyle mi bugüne geldi. Bana öyle şeyler sökmez hiç.'

Ortamı yumuşatmak isteyen Deniz Seki ise 'Ben size şarkı vereceğim' şeklinde konuştu..

Kaynak : birbak magazin/Mynet

twilight
15-01-11, 14:33
O karga gibi sesiyle;istemesin zaten bi zahmet :)
Hem ayrica;Tarkan sarki vererek mi bugünlere geldi ? :) Bi de bunu düsünsün Bülent hanim(!) ?

Elif Yokgörme
15-01-11, 14:39
:13:Bence de istemesin zaten.Zaten kim dinliyor ki Bülent Ersoy'u....Alıpta Tarkan 'ın o güzel şarkılarını mahvetmesin...o karga sesiyle....:13:

**MegaStarkan**
15-01-11, 14:43
Kendi acisindan dogrulari söylemis, egosunu da korumus.

pare pare
15-01-11, 14:58
Yorumlar harika hepsine katiliyorum )))

Yakisikli89
15-01-11, 16:06
Kendi acisindan dogrulari yansitmis. Sonucta Tarkan'dan daha uzun zamandir piyasada mevcut kendileri .

İZMİRLİ
15-01-11, 20:10
Arkadaşlar sallamayalım şimdi, Bülent ersoy karga sesli değil, dediği gibi Tarkan şarkısınıda ihtiyacı yok. Tüm bunların dışında Tarkan şarkısı yakışmaz-uymaz ona. Kaldıramaz Tarkan şarkısını, vermesin zaten...Ömrüm boyunca dinlediğim yoktur ama sezarın hakkını sezara verelim.

bounce
16-01-11, 00:00
gercekten sesi var ama artık devri geçti.. Nasıl artık sinema'da Türkan Şoray için yeni bi film yapsa da izlesek denilmiyorsa Bülent Ersoy içinde öyle...

denizmavisi
16-01-11, 02:52
Bülent Ersoy gibi sesine az rastlanır müzik duayenine de karga sesli dediniz ya pes!! kendisini sevmesem de doğru söylemiş yani...

günışığım
16-01-11, 04:30
TARKAN tsm albumu yaparsa birgun bulent ersoy'un cok fazla kiskanacagi asikar ;-) bulent ersoy'a Tarkan sarki vermez bulent ersoy da Tarkan sarkilarini okuyamaz zaten =) Tarkan sarkilari okumak her yigidin harci degil. bulent ersoy Tarkan'in tsm albumu yapmasindan cekinsin bence =)=) TArkan her telden sarkiyi hakkiyla okuyan yegane yorumcu bence...sorun bakalim bulent ersoy turku rock yada pop sarki okuyabilir mi??? :1: Tarkan'in her tür muzigi okuyabilme gibi muhtesem bir sesi ve yetenegi var ;-)

flores
16-01-11, 09:38
heheeehe bulent ersoy ruzgari da esti ne???!!!

starzu
16-01-11, 14:51
videosunu izledim sadece tarkan beyden şarkı istemedim tarkan bey kötü konuşacak biri değildir ben hastanedeyken ilk tarkan bey beni ziyaret etmiştir dedi bülent ersoyu pek sevmem açıkçası ama tarkan hakkında kötü bişey demedi bu kadar celellenmeyin canım biraz sakin olun:23:

TEVETOGLU
16-01-11, 15:06
''Şarkı vermediği iddialarına'' sözüne bakarsak bu sadece bir iddiadan ibaret olabilir.

arau
16-01-11, 23:08
bazen kimse dilinin ayarını yapamıyor 40 yıllık sanatçıya karga sesli demişsiniz ya ne denir bilemiyorum. siz sevmezsiniz tamam ama hakaret fazla.tarkan'a bir kötü bir şey söylendiğinde de kızmayacaksınız o zaman sizde onlar gibi davranıyorsunuz çünkü. ayrıca kötü birşey söylemedi zaten.......

gizem-akkaş
17-01-11, 00:53
kendisni bende sevmem ama oda büyük bi ses bence ama ikiside çok farklı tarzda pop deilki bülent ersoyun tarzı söyliyemez yakışmaz ona Tarkanımın şarkıları o kendi tarrzında güzel sölüo öle gitsinn

_trkn_
17-01-11, 11:00
[QUOTE=günışığım;212969]TARKAN tsm albumu yaparsa birgun bulent ersoy'un cok fazla kiskanacagi asikar ;-) [QUOTE]

Popstar Alaturka yarısmasında Bir yarısmacı 'İkimizin Yerine' şarkısını söyledikten sonra,Bülent Ersoy Tarkan'ı çok sevdiğini ve onu takdir ettiğini söylemisti.Yani kıskanması için hiç bir neden yok ayrıca ikiside bu ülkenin starı.Herkes kendisinin ne olduğunu biliyor.!

xurush'nine
17-01-11, 14:36
Arkadaslar, tum sanatcilari sevmek zorunda degiliz.Huyunu suyunu karakterini ya da yorumunu begenmeye biliriz o baska, fakat sesi olan ve muzik piysasinda fazlasiyla sozunu demis isimleri kabullenmek ve de saygi duymak (sanatina)zorundayiz.Tarkan hayranlarina da ancak bu yakisir.

özge
17-01-11, 17:17
sen Tarkandan şarkı istemediysen Tarkanda sana şarkı vermem diye bişey dememiştir okadar akıl yokmuda böle ateş püskürüyosunn..Tabii haberi bile kuyruk acına yeter yani..Tarkan lafı geçtimi yapın reklamınızı çok işinizee yarar vallahi..

secil.06
17-01-11, 21:00
ne bu ya şaka mı kendini hatırlatmanın başka yolları da var ama illaki Tarkanın adıyla kendini hatırlatacak.

bagrına vura,vura sen git kendi şarkılarını söyle kendi dinleycine