PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kostümleri evinden taşıyor

starzu
10-01-11, 12:24
Şöhrete kavuştuğu ilk yıllardan beri kostümlerini biriktiren Megastar Tarkan'ın 5 mağaza açacak kadar çok kıyafete sahip olduğu ortaya çıktı

Megastar Tarkan'ın kıyafet tutkusu sınır tanımıyor! Konser, klip ve albüm çalışmaları için hazırlanan kostümlerin hepsini saklayan Tarkan, neredeyse 5 mağaza açacak kadar çok kıyafete sahip. Son olarak 'Adımı Kalbine Yaz' isimli albümü için Ceyda Balaban'a özel kostümler hazırlatan ünlü şarkıcı, en sevdiği kıyafetlerinden bir türlü kopamıyor. Şöhret olduğu ilk yıllardan bu yana sevdiği tüm kıyafetlerini biriktiren Megastar, evinden taşan eşyaları nereye koyacağını bilemediğini söylüyor.

3 BİN 250 LİRADAN SATILDI
Zaman zaman kıyafetlerini arkadaşlarına hediye eden, bazen de hayır kurumlarına bağışlayan Tarkan, en sevdiği parçaları ise kimseyle paylaşamıyor. Sadece kostümleri için yeni evinde özel bir kat yaptırmayı planlayan ünlü yıldız, eşyaların bakımı ve temizliğiyle de yakından ilgileniyor. Megastar'ın Mor Çatı Kadın Sığınağı Vakfı yararına bağışladığı iki sahne kostümü 3 bin 250'şer liradan satılmıştı.

http://www.aksam.com.tr/kostumleri-evinden-tasiyor--9591h.html

twilight
10-01-11, 13:21
Herkes,sevdigi esyalari,korur,saklar...Bu tek Tarkan'a özgü bir sey degil...
Tarkan'in farki,koleksiyon yapmasi... Ama bazi kiyafetleri var,cidden harika yani benim olsa o kiyafetler,ben de atmaya kiyamam... Örnegin,alli,pullu yelekleri,Taksim konserinde giydigi,Ceyda Balaban imzali zimbali kostüm...Bunlar cok degerlidir...Ve herkesin de evinde degerli esyalari olduguna inanirim ve kimseyle paylasilmaz kiyafetlerdir onlar...
Bilirim yani... :)

arau
10-01-11, 13:36
bütün yıldızlar saklıyor sahne kıyafetlerini..ayrıca saklanması lazım bir sürü anısı var.... çocuklarına torunlarına miras onlar....

TEVETOGLU
10-01-11, 19:49
Vakıf yararına bağışladığı kıyafetleri keşke biz alabilsek.Ne güzel olur. :)

jetaime
11-01-11, 00:00
cok kiyafet varsa benim evde yer var ben ona yardim edebilirim !!!

pare pare
11-01-11, 00:14
Tarkanin giyimleri harika gercekten . . .

secil.06
11-01-11, 00:47
keşke fanalrına da hediye etse süper olur du : )

tarkan_mania
11-01-11, 13:19
keşke fanalrına da hediye etse süper olur du : )

bak bu harika bi fikir seçil :D :1:

efsane_01
12-01-11, 09:06
Bence iyi bir fikir cunku o kiyafetler, yalnizca sahnede giyilicek kiyafetlerdir, o yuzden de hic kimseye gerek diyil.. Hem ben o kiyafetlerin hic kimseye diyil de bi muzeye vermesini idterdim cunku o kiyafetleri hic kimsenin ustunde gormeye dayanamam, onlar yalnizca bir meqastara ait!

tarkankolik1972
13-01-11, 13:54
sadece ona özel hazırlanıyor,bir baskasında asla görmek istemem,zaten TARKAN'IN tasıdıgı gibi kiyafeti tasıyamaz ama hayranlarına vermesi güzel olurdu..Bana rize konserinde bir esyasını verdiği gibi ;)