PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : UGG Tarkan'ı bozar mı?

ece**
05-01-11, 11:35
http://im.haberturk.com/2011/01/05/588254_htmansetyeni.jpg?1294216419

Ugg botlarla fotoğrafı internete düşen Tarkan ti’ye alındı...

Son yıllarda çok moda olan Ugg botlardan giyen Tarkan’ı yakınları, “Ugg botlar Türkiye’de sadece kadınlar tarafından giyiliyor, yanlış anlaşılır” diye uyardı. Bu uyarıyı dikkate alan Megastar botları bir daha giymedi. Ancak sadece bir kez giydiği Ugg botlarıyla fotoğrafları internete düşen ünlü sanatçı ti’ye alınmaktan kurtulamadı.

HT MAGAZİN / Zafer AKBAŞ

http://magazin.haberturk.com/herkes-bunu-konusuyor/haber/588254-ugg-tarkani-bozar-mi

twilight
05-01-11, 12:16
Artik,erkek giysisi,kadin giysisi diye bir sey kalmadi...
Nasil kadinlar kot pantalon giyip,erkeklerde küpe takiyorsa,
erkekler de UGG giyebilir bence...
Tabi bu benim sahsi görüsüm,katilirsiniz,katilmazsiniz,bilemem...

secil.06
05-01-11, 12:24
Kadın yada erkek kıyafetler de bile eskisi kadar dikkat edilmiyor herkez rahatlıkla giyiyor
Uyarı mı Tarkanın sadece bir tane botu olup onumu giymeyecek sacmalamışlar ya
neyi nasıl isterse giyer

jetaime
05-01-11, 12:27
ugg super bi ayakabi bende 2 tane var evimde modeller super bide cok iyi hissetiyorsun onunla
ve neden erkekler boyle ayakabi giyilmez ?? yasak bir sey mi cikti ??

arau
05-01-11, 12:27
dünyada bir çok erkek yıldız giydi bu botları ben affleck bunlardan biri.(hatta tarkan filmlerinin afişlerine bakarsanız o bile giymiş. ) yakışmıyor o ayrı ama niye bozsun erkek adamı. bu erkeklikte ne narin bir şeymiş her şeyden bozuluyor...

xurush'nine
05-01-11, 12:31
Tarkan hep ilkere imza atmakla unludur.Yillar once sacina jole surup kupe taktiginda da arkasinca konusmusdular,elestiri bombardmanina tutulmusdu.Simidi genc generasyondan 2kisiden birisi kupe takiyor ve her kes jole suruyor..
Ve dunyada unisex giyim tarz olali cok oldu, ama bizim toplumun buna alismasi cok ceker.Biz buyuz malesef.. :(

Dindirir asr bizi dinmeyiriz
Atilan toplara tiksinmeyiriz
Ecnebi seyre balonlarla cikar
Biz hele otomobil binmeyiriz..

ece**
05-01-11, 12:49
bende bayılıyorum bu ayakkabıya..ama bikeresinde karumda 2 erkekte gördüm ve çok güldüm gerçekten berbat bi görüntüydü erkekte. şimdi tarkanda gördüm diye evet yakışmış diyemicem açıkcası :) tamam unısex giyim çıktı ama herşeydede olmuyo.biz bayanlar boxer giyelim ozaman :) :P şaka bi tarafa ben sevmedim,sevmiyorum bu ayakkabıları bi erkekte.

özge
05-01-11, 13:08
sırfff polemikk yaratmak içinn çıkmış bir haber saçmalığaaa bakk sanki adam topuklu giydiii ne giyersee giysin türkiyede böyle alışkanlık var diyee devam edicek değill...

fincan
05-01-11, 13:47
Yakışıp yakışmaması ayrı bişeyde bildiğim kadarıyla ilk giyen erkekde Tarkan değil Mazhar Alanson uzun süredir giyiyodu zaten biri daha vardı ama hatırlayamadım şimdi kimdi

gizem-akkaş
05-01-11, 13:48
erkeği kadını yok artık herkes herşeyi giyiyo böle bi yasak yok sonuçta ama kusura bakma Tarkanım yakışmamış giyebilirler ama erkeklere yakışmıyo yinedeee :))

tarkankolik1972
05-01-11, 13:49
TARKAN'a ne giyse yakışır,bence hoş olmus ,tarz kime ne,giyinmekte herkes özgür ...

Lorenser
05-01-11, 20:40
cok sacma , amsterdam´da bir cok UGG giyen erkek var , türkiyede neden bu kadar büyütüyorlar ?

secil.06
05-01-11, 20:44
cok sacma , amsterdam´da bir cok UGG giyen erkek var , türkiyede neden bu kadar büyütüyorlar ?

malesef bizim insanlarımız abartmayı seviyo gereksiz konular aslın da neyi nasıl istiyosa giyer herkez gibi Tarkan özgür bu konu da

jetaime
05-01-11, 21:13
Evet gereksız haber cıkmaya sevıyorlar zaten kım bılmıyo kı

devilscream
05-01-11, 23:51
Abartmislar..renk ve kalip uygun olduktan sonra her tür kiyafet unisextir..
Ugg iyi ayakkabi giysin..de mümkünse şu kızılayin dağıttığı "açık kahverengi" olanlar olmasin :)

TARQANIM
06-01-11, 00:11
ayaklari gayet sicak tutuyo napsin böbreklerinimi üsütsün :D hem bu botlarli giydigni daha önceleride görmüstük baska bi fotorafta yeni degil yani ona bakarsaniz parmak arasi terlik erkeklerde daha kadinsi duruyo bu enazindan kapali pufidik pufidik :)

e.r
06-01-11, 03:36
amsterdam´da olan başka aktiviteler burda olsa, emin ol onlar da büyütülürdü..orayı örnek olarak gösteremezsin yani, sebebini de biliyosun..olur mu olmaz mı derdinde değilim de..o kıyafetle olmamış harbiden..dalga geçenlere bu bakımdan kızamıyorum..başka bi kıyafetle olabilirdi, belki..

TEVETOGLU
06-01-11, 20:15
Fena durmamış bence.

bounce
07-01-11, 01:06
bu resmi foruma ben yüklemiştim..

DaLy
07-01-11, 01:30
Kızlara bile yakıştıramazken Tarkan'ın ayağında görünce dumura uğramıştım.Öyle biçimsiz bi şey ki vitrine bile yakışmıyo..

yigit
08-01-11, 01:20
ben bu sitede albüm çıkmadan önce stüdyoda çekilmiş bi fotoğrafı yayınlamıştım...Tarkan orda da UGG giyiyordu.Bu yeni bi durum değil.Yakışmışta.

Yakisikli89
08-01-11, 06:27
Hadi güzel uydursa bisey demiyecegim, ama yazlik bir pantolonun altina ki$lik ayakkabilar ... cok rükü$ duruyor acikcasi ..