PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Online

cansu06
03-01-11, 23:19
Yeni yılın ilk günlerinde Loç Vadisi ile ilgili aldığım müjdeli haber beni çok sevindirdi. Mahkeme, Loç Vadisi’nde yapılması planlanan HES projesi için yürütmeyi durdurma kararı aldı. Evrensel adalet vicdanının sesini dinledi ve Loç kurtuldu.
Darısı, Allianoi, Hasankeyf ve kurtulmayı bekleyen bütün doğal güzelliklerimiz...in, kültürel miraslarımızın başına… İyi seneler :)

secil.06
03-01-11, 23:31
Tarkan Online

Yeni yılın ilk günlerinde Loç Vadisi ile ilgili aldığım müjdeli haber beni çok
sevindirdi. Mahkeme, Loç Vadisi’nde yapılması planlanan HES projesi için yürütmeyi durdurma kararı aldı. Evrensel adalet vicdanının sesini dinledi ve Loç kurtuldu.
Darısı, Allianoi, Hasankeyf ve kurtulmayı bekleyen bütün doğal güzelliklerimiz...in, kültürel miraslarımızın başına… İyi seneler :)

Kaynak :Tarkan Online

secil.06
03-01-11, 23:33
Allianoi, Hasankeyf sen de bu duyarlılık,bizde bu destek olduktan sonra umarım destekler gereklili yerler den en kısa zaman da sonuclar sevindirici bir müjdeli haberlerini alırız bu konu ya destek vermeyen herkezi kınıyorum öncelik yaşadıgız yerler Türkiyemiz ve güzellikleri ne destek cıkalaım yok olmasın var olan güzellikler sahip cıkıp,koruyup kollayalım : ) Senin oldugu her sene iyi bizlere : ) 2011 seninle bizlerin ve sevgimizle,enerjinle senin olsun : )

xurush'nine
04-01-11, 01:51
Insallah 5 ocakta da Allianoi'den mujdeli haberi alir sevinci tam olur!!!

gizem-akkaş
04-01-11, 03:19
bizde arkandayız Tarkanımıın böle duyarlı olması beni çok mutlu ediyo ozaman daha çok ilgi destek artıyo hiçte bitmez umarım destekler:))

günışığım
04-01-11, 05:44
guzel haber vermis Tarkancigim =)

jetaime
04-01-11, 08:48
Evet super bır haber vermıs cok sevındım ve ınsallah allianoı ıcın de guzel bır haber alcaz

pare pare
04-01-11, 11:13
Gordum bu mesaji cok seviniyordu Tarkan . . .

twilight
04-01-11, 12:29
Duyarli insanin hali farkli oluyor tabii...
Keske herkes bu kadar duyarli olabilse...

secil.06
04-01-11, 19:52
Kastamonu'nun Cide ilçesindeki Loç Vadisi'nde yaşayanların en mutlu günü... Bölgede yapılmak istenen HES'i mahkeme durdurdu...Kastamonu Cide'ye bağlı dört köyün bulunduğu alanın adı Loç Vadisi... Loç'a adını orada yaşayanlar vermiş... Anlamı "gizli, saklı cennet"...

Bu cennette yaşayanlar orayı koruyabilmek için uzun süredir mücadele ediyorlardı. Bölgede yapılmak istenen hidroelektrik santralinin (HES) cennetin tüm güzelliklerini yokedeceğini düşünüyorlardı. Bunun için hem HES'in bulunduğu bölgede hem de projeyi yürüten şirketin İstanbul'daki merkezinin önünde nöbet tutmaya başlamışlardı.

Loç Vadisi için yerli halkın oturma eyleminin 27. gününde, mahkeme Loç Vadisi’nin kurtuluşuna yönelik olarak yürütmeyi durdurma kararı verdi.
Şirket önünde oturma eylemi esnasında alınan haberle birlikte eylemciler sevinç gösterilerinde bulundular.

**MegaStarkan**
04-01-11, 22:11
Yeni yilin mutlu habercisi :))

tarkankolik1972
05-01-11, 14:03
çok sevindim bu habere,insallah hep böyle güzel haberler alırız..

secil.06
05-01-11, 20:41
Tarkan da bu duyarlılık bizler de bu destek olduktan sonra
umarım en kısa zaman da digerleri için de hep müjdeli haber alırız

TEVETOGLU
06-01-11, 20:26
Herkesin adına çok sevindirici bir haber.