PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Online Allianoi sular altında kalmasın!

secil.06
28-12-10, 18:17
Allianoi sular altında kalmasın!

Çektiğim Allianoi fotoğraflarını paylaşmam ve bu konudaki düşüncelerimi dile
getirmemle birlikte tartışmalar doğmuştu. Herkesin Allianoi için mücadele ediyor olması beni çok mutlu etmiş ve bir kurtuluş umudu olduğunu hissettirmişti. O günden bu yana Allianoi ile ilgili gelişmeleri yakinen takip ediyorum. Ancak görüyorum ki, o dönemdeki heyecan, herkesin Allianoi kurtarma çabalarındaki yoğunluk biraz azaldı. Ve Allianoi yine yalnız kaldı.

Bize en çok ihtiyacı olduğu şu sıralarda yine onun yanında olma zamanı...
Allianoi, Hasankeyf gibi binlerce yıllık eşsiz tarihi eserler için yine elbirliği ile mücadele etme zamanı...

Allianoi için yürüyen yargı sürecinde 5 Ocak 2011 tarihinde bilirkişilerin oraya gideceklerini öğrendim. Bilirkişi ve mahkemeler, daha önce Allianoi'nin sular altında bırakılmamasına dair defalarca karar almış. Bu seferki kararın da bunlardan farklı olmamasını umut ediyorum ve diliyorum. Eğer bu süreçte mahkeme kararları beklenmeden Allianoi oldu bitti ile sular altında bırakılırsa yazık olur.

Allianoi tartışmasına taraf olmuş herkesi bu zorlu süreçte duyarlı olmaya davet ediyorum. Allianoi'yi sular altında kalmadan böylesi değerli bir tarihi mirası kurtaralım ve gelecek nesillere armağan edelim.

Umarım Allianoi için benim gibi düşünen milyonların sesi duyulur ve Allianoi sular altında kalmaz.

Kaynak :Tarkan Online

xurush'nine
28-12-10, 19:24
Silkele qafleti gür avazınla,
Dağit besareti telli sazınla.
Dindir vicdanlari hür nefesinle,
Uyandır fan'ları güzel sesinle-
Yaklaşıp, tutunup bir olalım ki
Taşi dünya yükün kuş kanadında..

Amin canim, tum guzel ve hayirli dilekerine cani gobulden amin diyorum!!!

secil.06
28-12-10, 19:55
Sanat camiyasın da bu konu da yanın da olmayanları şiddetle kınıyorum.Allianoi için yapılması gereken herşey yapılmalı biz Tarkan fanları olarak Allianoi konusun da kesinlikle sonuna kadar hep destekciniz sag duyuya davet ediyorum Türkiyemizi,tarihi eserlerine hep beraber destek cıkalım senin seslenişinle büyüdü bizlerin sesiyle çıglık oldu...

denizarya
28-12-10, 20:17
tarkanda nasil da ugrasiyor yaa..vallah tebrik etmeli kendisini

twilight
28-12-10, 21:50
:) Cok düsünceli adam yaaa...Düsünceli insanin hali bi baska oluyor tabii... :)

**MegaStarkan**
28-12-10, 22:18
Evet, üstünde durulmadigi ve hatirlatilmadigi sürece insan cabuk unutuyor... forum olarak bannerimiz ugraslarin unutulmadigini simgeliyor. Umarim devam eder bu caba.

Zara
29-12-10, 00:57
Saçma ve gereksiz barajlar projeler falan para pul yuzunden böylesine tarihi degerli yerleri yok etmeye çalisanlarin Allah belasini versin!!!
TARKAN BIZ SONUNA KADAR SENINLEYIZ!!!