PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Büyük Göçler

_trkn_
21-12-10, 17:00
Arkadaşlar,Büyük Göçler belgeselinin 4 bölümü ve Tarkan'la kamera arkası görüntüleri 3 dvd bir arada olarak satılmaya baslandı..fiyatı sadece 29.90,DVD özel kutusunda geliyor,görsel resimleri gerçekten muhteşem.Ayrıca DVD paketinin yanında bir de not defteri var,National Geographic'in kasım sayısında yayınlanmamıs yepyeni pozlar..Kesinlikle tüm fanların arşivinde bulunması gerek!Özellikle hayvan severler bu özel seti kaçırmasın diyorum..:) DVD ve özel seçeneklerle (kamera arkası v.b) ilgili yorumlarınızı buraya yapabilirsiniz.

DVD bölümleri

Disk 1 - Göç İçin Doğanlar,Üreme Gereksinimi
Disk 2 - Hayatta Kalma Yarışı,Bolluk Yada Kıtlık
Disk 3 - Göçlerin Bilimi,Kamera arkası görüntüler.

xurush'nine
21-12-10, 17:16
Hem de D&R'de satis rekoru kiriyor dvd - Ben gecenlerde o bur konudan link vermisdim,en cok satanlarda bir numara!

ece**
21-12-10, 17:25
ben büyük göçler için gazetede kupon biriktirmeye başladım ya 10 gündür. başka dvd lerde veriyo tarkanın belgeseli haricinde. artık ona giriştim bikere yarım bırakmayı sevmem ben :)

secil.06
21-12-10, 18:54
süper ya hadi millet gazete alıp kupon biriktirmeye

TarkanColl
21-12-10, 19:15
Aldım bile... :20:

twilight
21-12-10, 21:40
D&R'lerde en cok satanlardan biri de Büyük Göcler...
Gazetelerde kuponla birlikte en cok alinan belgesel de o :)
Tarkan yine farkini gösterdi...Büyük TARKAN :)

_trkn_
22-12-10, 17:04

Fandan çoğu kişinin haberi var ama Tarkan'ın resmi sitesi ve fan sayfasında hala bi haber yok..Buna rağmen en çok satan DVD..Tarkan bu kadar önemli bir bilgiyi niye duyurmuyor?anlamıyorum..

**MegaStarkan**
22-12-10, 20:52
Tarkan.com biraz durakladi... konser tarihlerini de biran önce ekleseler fena olmaz.

TEVETOGLU
22-12-10, 21:00
DVD dedik işte bize DVD.Belgesel DVD'si. :)