PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2010 yılının en iyileri

_trkn_
20-12-10, 15:48
Olay FM 2010 yılının en iyilerini seçiyor.

'En iyi erkek şarkıcı ve yılın albümü' bölümünde Tarkan'a destek olabilirsiniz.!

http://www.olayfm.com.tr/anket/index.asp

jetaime
20-12-10, 17:57
yaptim hihi bol sans tarkana 3 kategori var arkadaslar

bounce
20-12-10, 18:59
Bence gerek yok oylamaya.. çünkü herşey belli..
Demet Akalın ile Hande Yener' e kesin oy verilecek. haber olmak için.. böyle bi ortamda da Tarkan bulunmamalı..

secil.06
20-12-10, 19:14
2010 yılının en iyileri digerlerini bilmem ama zaten Tarkan
yeni albümüyle bu senenin en iyisi aksini düşünen biile olmaz
Hande Yener,Demet Akalın liste de yer alabilir ama
bizim oylarımız belli

TARQANIM
20-12-10, 23:47
ben oy kullanmiyorum.. bu tür anketlere ihtiyaci yok tarkanin ..

twilight
20-12-10, 23:57
Ben de oy kullanmayacagim...
Demet Akalin,Hande Yener,Soner Sarikabadayi vs.gereksiz sarkicilarin bulundugu bir yerde Tarkanin olmamasi lazim..Tarkanin yerleri daha büyük yerler...O yüzden kullanmadim...Yoksa 3 katogariden de Tarkanin 1.cikacagina eminim! :)

xurush'nine
21-12-10, 18:38
Oyumu Tarkan icin kullandim.Bunu secim sonuclarin etkilesin diye yapmadim.Zaten bir cok sey onceden secilme bagli, orasi oyle.
Fakat bu listeyi yapan kisilerin , sonucu inceleyen yetkililerin Tarkan'i dinleyen hayranlarinin her yerde varoldugunu anlamasi icin oy verdim.Liste onceden belli ola bilir ,ama sonucda o listeyi belirleyen kisilerin kafalarinda ortaya cikarmadiklari baska bir liste daha var.Ve bir ya da bir kac kisisye torpil yapsalar bile, gizli listeleri zaman zaman radyocular, ya da muzisyenler tartisiyorlar kendi aralarinda.
Bizler boyle listeleri gereksiz bulup oy vermeyince, onlarin da ellerine bahane geciyor-artik Tarkan dinleyen cok az demeleri icin..
Ozetlersem,- listeye onem verdigim icin degil de anlattigim dusunceyle boyle listelerde istirak ediyorum.