PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kraltv:En iyi ENBE albumu sarkisi.

xurush'nine
16-12-10, 22:20
Arkadaslar, kral tv imzali ENBE albumu hediye kompanyasi baslatmis.Ve bu sirada albumdeki en iyi sarki hangisi diye soruluyor. Tarkan sarkisi geride, oy verelim.. :(

http://www.kraltv.com.tr/2010/default.asp

Anket:http://www.kraltv.com.tr/2010/anket_album.asp :16:

twilight
16-12-10, 22:42
Kusura bakmayin da,Sezen Aksu;Son 3 yildir hic bir sey üretemedi...(Öp haric)...Her seye Ragmen'in sözleri güzel ama müzik cok geride kaliyor(Bence)-yine bence diyorum Mustafa Ceceli son 2 yildir yaptiklariyla;(Sarkinin Ravi'ye ait oldugunu da biliyorum - aranje olarak dan kastettigim)...Nerede kalmstik?Cümlemi toparliyorum:
Yaptiklariyla;bence;Türk pop müzigine adini iyi yerlere kazimistir...Elvan haniminda (Günaydin'di galiba soy adi)...sesi güzel oldugundan dolayi oyum :''Eksik''e gidiyor...

DaLy
17-12-10, 00:13
Şahsen kusura bakarım çünkü -Sezen son 3 yılda hiçbir şey üretemedi- demek bence baya abes.Çünkü;

Ziynet Sali-Beş çayı(sevgiliye özlemin en güzel anlatıldığı Sezen şarkılarındandır.Şarkı çıktığı dönem herkesin dilindeydi daha ne olsun.Gerçi herkesin dilinde olup olmamasının bi önemi yok ama şarkının özellikle sözleri ve müziği gayet başarılı..)
Mustafa Ceceli-Dön
Suzan Kardeş-Kır çiçeği(mükemmel ötesi bir T.S.M Sezen bestesidir.Aslında tam Tarkan'ın şu uzun zamandır konuşulan musiki albümü için altın değerindedir ama Suzan Kardeşinde sesine çok yakıştı.)
Ajda Pekkan-Söz
Ferhat Göçer-Takvim(Maalesef Ferhat Göçere gitti bu şarkı ama Allahtan Sezen kendi albümünde de seslendirdi bu şarkıyı.Dehşettir,ötesidir.)
Sezen Aksu-Yol arkadaşım,Roman,İzmirin kızları(kendi albümündeki enfes şarkılardan sadece üçü)

Yazdıklarım Sezen'in son üç yılda kendisine ait olan sadece birkaç şarkı..Hiçbir şey hımm=)

secil.06
17-12-10, 01:38
Oyumu kullandım hemen tabiki Herşeye Rağmen - Tarkan
bakalım sonuclar nasıl olacak kazanan şanslılar için : )

xurush'nine
17-12-10, 15:26
Kalbim D&R'de en cok satanlar listesinde artik 2 numara. bravo
Dusunuyorum ki bunda Tarkan'in ve hayranlarinin da onemli payi vardir.

http://www.dr.com.tr/Product.aspx?pid=0000000329120

Bu arada dikkat ettiyseniz listede AKY hala 3 numara. :20:

ece**
17-12-10, 15:49
mustafa ceceli-yağmur ağlıyor. albümün en muhteşem şarkısı.bence!

TARQANIM
17-12-10, 15:52
geride olmasi normal okadar güzel sözlere yazik olmus müzik ahim sahim bisey degil biraz sönük.. sezen hanim müzik konusunda biraz ilerletse kendini ..

TEVETOGLU
17-12-10, 19:43
Tarkan da albümü imzalayıp öyle hediye edilirse çok güzel olurdu.

pare pare
18-12-10, 20:51
Herkes oyunu Tarkana versin !!!!! Geride Tarkan (((

sally
19-12-10, 00:25
Albümdeki en iyi parca Mustafa ceceli Yagmur Agliyor.

leyla
19-12-10, 11:24
diger sarkilari dinlemedim ama tarkanin yorumu cok guzel sarkiyi cok begendim ve tabiki oyum tarkana

xurush'nine
19-12-10, 13:16
Albumdeki tum sarkilari dinlemek imkanim olmadi diye genel yorum yapamiyorum.Ama dun Mustafa Cecelinin "Eksik" sarkisini televizyondan dinleme ve de izleme sansim oldu. O bur sakilar nasildir bilemem ama kral'daki anketin faiz nisbetine bakarsak( ki "Eksik" "Her seye ragmen"den bayagi bi ileride) ben sunu anladim dun:Sarki kilplendirildigi icin daha cok buyumus insanlarin gozunde.
"Op" de AKY albumunde anket sonuclarinda ortalarda bir yerde idi.Ama kilplenince haftalarca liderligini surdudu..

"Eksik" guzeldi hakkini yememeli ,etkilendim de. Ama ben sahsen Cecelinin "Limon cicekleri" ve "Ask tenlerin secimiydi" sarkilaridan daha cok etkilenmisdim..Evet, Ceceli hayran'i degilim.Ama sesini yorumunu severim.Bazi sarkilarini bayilarak dinlerim.Tarkan hayranligimi bir kenara birakip tum samimiyetimle soyluyorum: "Her seye ragmen" beni "Eksik"ten daha cok etkiledi ve etkiliyor..Tarkan'in yorumu daha guzel.. Sadece olarak "Eksik" kliplenmis o kadar..