PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Neden bu kadar az klip çekiyorsun Tarkan?

asd1234
14-12-10, 00:11
Tarkan'ın bence albümlerinde en çok eksik bıraktığı şey klipler,bu konuda sanırım hemfikiriz.(kliplerin geç gelme kısmına hiç değinmiyorum. :D) misalen Karma albümü, bütün şarkılara tek tek klip çekilebilecek o albümde sadece Kuzu Kuzu, Hüp ve Verme kliplendirildi, Aşk, Ay, Gitti Gideli, Sen Başkasın, Taş gibi şarkılar da varken .hepsine klip çeksin demiyorum ama o şarkıların harcanması üzüyor insanı. Metamorfoz ha keza, kesin kliplenmesi gerekir dediğimiz Dedikodu vardı, İstanbul Ağlıyor vardı.. Şimdi Adımı Kalbine Yaz albümünde de aynı şey olacak diye korkuyorum şahsen, toplamda Öp, eğer çekilirse Adımı Kalbine Yaz, ve bir de Tarkan 3 klip çekeceğim dediğine göre -yine onun sözlerine göre- hayranların oyuyla belirlenecek 3 kliple sonlanacak gibi duruyor şimdilik. Oysaki Adımı Kalbine Yaz'da daha Acımayacak, İşim Olmaz, Kayıp gibi şarkılar var, sonrasında bana göre klip gelmesi gerek Usta Çırak var... Umarım Tarkan bu şarkıları da kliplendirir, Karma , Metamorfoz geçti bari Adımı Kalbine Yaz'da bunları demeyeyim(demeyelim) diyorum.

e.r
14-12-10, 01:37
klip konusunda amatörce davrandığını düşünüyorum..dünya piyasasını şekillendiren sanatçıların klipleri genelde albümle aynı hafta yayınlanıyor..ve daha sonrasında da hemen ardından ikinci klibi çekiyorlar..ayrıca karma albümü çıkmadan önce çıkmıştı kuzu kuzunun klibi..yani iki klip vardı o albümden..gerçi hüp ve vermenin ikişer tane klibi vardı, hatta kuzu kuzunun da iki klibi vardı ama..bu detayı da atlamayalım..her neyse..umarım iyi bi klip olur da beklediğimize değer..

Dark_blue
14-12-10, 02:18
Az once face de yazdi yeni klip geliyormus siz tahmin edin diyor hangi sarki oldugunu ? :) tabiki Ozinga !

twilight
14-12-10, 12:05
Klip konusunda kesinlikle katiliyorum...
Özellikle;KARMA albümünde niye Ay,Gitti Gideli ve Her Neredeysen kliplenmedi cok merak ediyorum...Bi merak ettigim seyse,Neden Yeni Yil albüme konulmadi?

nedjohnlansen
14-12-10, 17:04
tarkan sanırım yeni klip için her zaman önceki çektiği klibin listelerde ilk 3 sıradan düşmesini bekliyor ya da bana öyle geliyor. tarkan klipleri de 2 aydan önce listeden çıkmıyor. çekeceği varsa da klip hala başarılı diyip çekmiyor olabilir.

asd1234
15-12-10, 02:23
kliplerin geç gelmesinin nedeni halihazırda olanın listelerden düşmesini beklemek olabilir, evet. bu durumda 2 ayda bir klip çekilmesi sorun değil ama benim asıl takıldığım nokta "klip çekilse çok güzel olur" dediğimiz şarkıların unutulması. 2 ayda bir klip çeksin Tarkan yine ama toplamda mesela 2 şarkıya değil 4 şarkıya çeksin diyorum.

TEVETOGLU
15-12-10, 20:05
Az ve öz olsun diye mi düşünüyor acaba?

pare pare
15-12-10, 22:59
Yeni klip geliyor . . . !!!! Hazir olun . . .

secil.06
16-12-10, 20:45
Cok yoğun calışıyo ama bence de kesinlikle klipleri cok az ve cok uzun zamanlar da cekiyo
En azın dan albüm de 4 şarkı ya klip cekme ve kısa zaman da yayınlasa süper olur :)

trkn_sry
18-12-10, 01:38
Bu albümde bütün şarkılar güzel illaki hepsine klip çekicekde değil ama işim olmaz kayıp usta çırak şarkılarını kliplendirmeliç

denizmavisi
14-02-11, 22:23
Tarkan her zaman bildiğini okuyor,bu albümde adımı kalbine yaz gibi albümün en iyi şarkısını es geçerse çok üzülecem karma,metamorfoz albümlerindeki gerekli şarkılara klip çekmedi zaten umarım bu albümde de aynı şey olmaz

denizarya
14-02-11, 22:48
evet yaaa..albümlerindee hep cok begendigim sarkilara klib cekilmedi oysaki ben herkesi benim begendim o sarkiyi tanimasini isterdim klib sayesinde

twilight
14-02-11, 22:51
Bi de şu açıdan bakmak lazım...İsterse tüm şarkılara klip gelsin...Yine de albüm satıp - satabileceğinin en iyisini satmış...360 bin...400 bin deyin şuna yahu... Mustafa Cecelinin albümünde 7 klibi var,ama sattığı satış 100 küsür bin.Tarkanla 2 klip 1 de tanıtımla 400 bin satmış,Musafa Ceceli 7 klip birsürü tanıtııma 100 bin satmış...
Tabi ki Mustafa ceceli de cok kaliteli bir sestir,cok güzel sarkilari vardir...hic bir sey diyemem...ancak Tarkan bu devirde bile satis rekorlari kirmistir...Klibe gerek yok bence öyle fazla..4 klip yeterli..Umarim bu sarkilar da ''Kayip'' ve ''Adimi kalbine yaz'' olur...Aralik gibi de yeni bir albüm baslangici olur... :)

SelenYasavul
14-03-11, 18:15
sanirim siradaki klip Isim Olmaz :)

secil.06
14-03-11, 20:24
albümde ki bütün şarkılara klip cekse keşke süper olurrrr