PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Duştaki çekim unutulmazdı

kartales26
13-12-10, 11:53
İsveçli model Faye Vrethem, Elle dergisinin fotoğraf çekimi için bir araya geldiği Tarkan’a hayran kaldı: “Tarkan’dan gerçekten hoşlandım. Onunla duşta geçirdiğim dakikalar unutulmazdı.”Çok büyüleyici ve karizmatik
Vatan gazetesine konuşan 19 yaşındaki Faye Vrethem, Tarkan’dan çok etkilendiğini söyledi: “Tarkan çok yakışıklı. Ondan gerçekten hoşlandım. Çok büyüleyici ve karizmatik biri. Kim öyle birisinden hoşlanmaz ki? Türk erkekleri hakkında hiçbir şey bilmiyorum ama aralarında Tarkan gibi olanlar varsa, hepsine aşık olabilirim. Tarkan’la duşta geçirdiğimiz dakikalar unutulmazdı.”

Göğüsteki kıl seksi yapmaz
Faye Vrethem, Tarkan’ın vücudunun aşırı kıllı olduğu ve küvetteki fotoğraflarıyla ‘aşırı maço’ bir havaya büründüğü yorumları hakkında da konuştu: “Tarkan, sıradan bir İsveçli erkekten çok daha fazla kıllıydı! Bu bazıları için maço bir görüntü olabilir. Ama benim için bir erkeğin göğsünün kıllı olması, onu seksi yapan bir özellik değil.”

http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/16515372.asp?gid=222

ece**
13-12-10, 11:59
19 yaşında mı !! ?? o 19sa ben 2-3 yaşında falan duruyorum ozaman :D:D

twilight
13-12-10, 12:15
Cidden hic 19 yasinda gibi durmuyor...
Pozlara gelince,killar sayesinde bazi kisiler tarafindan maco bulunmus olabilir ancak bence gayet erkeksi ve ''Uygun'' pozlar...
Tarkan'in;böyle pozlara ihtiyaci var miydi?Yoktu...Ancak bir kere daha 40 yasinda ''Seksi''olabildigini kanitladi...

Dark_blue
13-12-10, 12:26
ben kadini begenmedim.Tipi hic ho$ degil :) avrupali kizlar genelde hep buyuk gosterirler.
Tarkan konserlerinde kendini tarkan diye parcalayan binlerce guzel kadin var ,
yani bu mankenin begenisi bisey anlam ifade etmiyor.

Rumeli59
13-12-10, 15:29
hayyyy masallah demek 19 yasindamis...helal olsun;-))

Zara
13-12-10, 16:16
Ece cnm bende senin gibi dusunuyorum biz onun yaninda daha dogmamis bebek gibi gösteriyoruz gercekten walla ben bu kadini 30yasinda falan sanmistim ama :D bu yasta böyleyse acaba 30 yasinda nasil gösterecek gercekten cok merak ettim...

nova03
13-12-10, 17:44
Valla bizim evde 7 den 70 3 (ben 68 yaşındayım. Torunum 7 yaşında )
herkes tarkan hayranı..allah nazarlardan korusun...
O mankende aklını tarkanın kıllarıyla bozmasın:)))

TEVETOGLU
13-12-10, 20:21
Evet karizmatik olduğu doğru.

TARQANIM
13-12-10, 21:05
dogrudur 19 yasinda oldugu abartacak bisey yok makyaj sac ve kiyafetlerden büyük gösteriyor.. dogal halinle yasinda görünüyordur bence güzel kiz