PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'ın kıllarını kıskanıyorlar!

badboyserkan
09-12-10, 17:23
Tarkan!..

http://img713.imageshack.us/img713/2728/news4e1797242656f0cd528.jpg (http://img713.imageshack.us/i/news4e1797242656f0cd528.jpg/)

HINCAL ULUÇ

http://img96.imageshack.us/img96/2370/tarkanelledergisiaralik.jpg (http://img96.imageshack.us/i/tarkanelledergisiaralik.jpg/)

HİÇ mütevazi falan değilim.. Türkiye'nin gelmiş geçmiş en başarılı dergisini ben çıkardım.. Erkekçe.. "Bütün resimleri basılmaya, bütün yazıları okunmaya layıktır" lafını gururla en başına koyarak.
Öyleydi çünkü..

Bu derginin yaratıcısı olarak, ilk defa bir kapağı kıskandım.
Elle kapağını.. Tarkan'la bir İsveçli mankenin fotoğraflarını kıskandım.
Tarkan'ın cesaretine alkış. Fotoğrafları çekene alkış. Düşünene, hazırlayana alkış..

Güldal'a (Kızıldemir) da alkış.. Gelişimci dostumun yazısı da enfes..
İsveçli manken Tarkan'ın kıllarına bayılmış..
Bilirim. Kuzey kızlarını bilirim.

1983'te Helsinki'de bir gece Cüneyt Ağbiyle disko kuyruğuna girmiştik. Önümüzde bir genç çift öpüşüyordu. Kızın yüzü bana dönüktü. Bir ara gözlerini açtı, beni gördü. Sevgilisini bıraktı.. Yanıma geldi.. "Göğsünüzü biraz okşayabilir miyim" dedi. Yaz gecesi.. Kısa kollu gömleğin üst düğmelerinin bir kaçı açık. Göğsümde de, birkaç kıl var.. Gerçekten bir kaç. Saymak bile mümkün, öyle az.. "Biz Kuzey kızları kıla hasretiz de" dedi..

Ben oğlana bakıyorum. Bizde cinayet sebebi bir durum var. Ne diyeyim ki kıza..
Oğlan anladı.. "İzin verin okşasın" diye lafa girdi.. Cüneyt Ağbi yerlere yatıyor, kız başladı okşamaya göğsümü..

Tarkan'ın kıllarına laf edenler, bence kıskanıyor..

Erkekler Tarkan'ı.. Kızlar İsveçli mankeni.

Kaynak : Sabah Gazetesi

asltrkn
09-12-10, 17:33
sonunda cesurca alkışlayan biri çıktı...

özlemmis
09-12-10, 17:36
süper yazı

İZMİRLİ
09-12-10, 17:46
Yine kendini katmış araya:)) ne kılmış be abi devlet meselesi oldu...Beğenmiycek adam zaten baştan beğenmiyor... kıl,yün bir bahane buluyorlar , Onlarda Tarkan ALERJİSİ var!

jetaime
09-12-10, 18:18
cok guzel yazmis

denizarya
09-12-10, 18:28
taktilaaaar haaaaaa..kimde bölyle sexy duruoyor ki baska killar..ayricaaaa tarkanin onca ciplak resimleri var ve ordaaaa nee süüper cikmistiii herkes bilio

TEVETOGLU
09-12-10, 19:05
Dergideki Tarkan'lı fotoğrafların hepsi birbirinden harika.

pare pare
09-12-10, 20:13
Tarkan istedigini istedigi gibi yapar . . . Hic kimseye SORMAZ . . . Benim gibi ))) !

xurush'nine
09-12-10, 20:18
Tarkan istedigini istedigi gibi yapar . . . Hic kimseye SORMAZ . . . Benim gibi ))) !

Tabii canim bu huyunu da senden almistir bence..;) :28:

secil.06
09-12-10, 20:27
harika bir anlatım cok güzel bir yazı olmuş bravo

serennn
09-12-10, 20:41
:))) bayıldımm yaa gerçekten harikaa bi yazı olmuşş..

hilfa
09-12-10, 20:58
:20:Hıncal Bey noktayı koymuş harika bir yazı:20:son sözü de çok doğru kıskandıkkk:14::18:

twilight
09-12-10, 21:55
Sonunda,gercek bir yazi...Hincal bey,zaten bu isin fenomeni...Daha önce ''metamorfoz''albümünde de Tarkan'i savunmustu,simdi de savunuyor...Ne güzel! Devamini bekleriz Hincal bey :)

eskalen
09-12-10, 22:05
Bir fotograf cektirmek, poz vermek ve bunlarin bir dergide yayinlanmasi ne kadar da buyutuluyor. Avrupa ve Amerika'da her sanatci her yeni bir album cikarttiginda soyunuyor ya da yari ciplak pozlar veriyor dergilere (Ozellikle bayan yabanci sanatcilar) (Bkz Rihanna GQ dergisi'ne). Biz de bir tek Tarkan cikip yillar sonra ciplak ve seksi pozlar veriyor, kilindan tuyune kadar haber oluyor, yazilip ciziliyor, neredeyse tartisilacak da!!

Anlamiyorum, Kafalar ya muhafazakarlasiyor ya da artik kendi kendimizi elestirmekten buyuk keyif ve haz aliyoruz.. Hincal Uluc bence biraz sacmalamis..Yine M.O'ye gitmis durmus..Yahu fotograflarin estetigine, ne anlattigini, o calismayi yaz ya..Gormek istenilen gorunce zaten onu herkes goruyor.. Bize soylenmek istendigini gormek ayricalik ister!

Genel olarak soylemek gerekirse; Giyindin elestir, soyundun elestir, album cikar elestir, konser verdin elestir.. (Devamini getir getir bitmez)

**MegaStarkan**
09-12-10, 22:26
Tarkan'i korumus olsada yazi sacmalik.

devilscream
10-12-10, 00:13
Genel olarak soylemek gerekirse; Giyindin elestir, soyundun elestir, album cikar elestir, konser verdin elestir.. (Devamini getir getir bitmez)
Kısa ve öz...Tarkan..Eleştir..

Pamela_beyazgul
11-12-10, 19:44
Guzel konusmus!!!!