PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu poz ikinci baskı yaptırdı

özlemmis
08-12-10, 10:48
11 yıllık yayın tarihinde ilk kez bir erkek yıldızı kapağına taşıyan Elle dergisi, Tarkan hayranlarının yoğun talebi üzerine ikinci baskıyı yaptı.

Altı yıldır basına röportaj vermeyen Tarkan, bu sessizliğini Elle’in aralık sayısı için bozdu. Ünlü sanatçı bir de ısveçli model Faye Vrethem’la birbirinden cesur pozlar verince yer yerinden oynadı. Fotoğraflar ve röportajdan alıntılar günlerce gazete sayfalarını süsledi. Ve daha ayın yarısı olmadan tükenen dergi, ikinci baskıyı yapmak durumunda kaldı.

O pozları ben veremem

Birçok ünlünün yorum yaptığı Tarkan fotoğrafları Beyazıt Öztürk’ün de gözünden kaçmadı. Önceki akşam Rumelihisarı’ndaki bir balıkçıdan çıkışta 14 şubat’ta piyasaya süreceği pop albümünden söz eden ünlü şovmen, olay fotoğraflara da gönderme yaptı: “Tarkan gibi küvette çıplak pozlar veremem. Ben kıyafetlerle daha iyiyim!”

hürriyet/kelebek

ece**
08-12-10, 11:21
:) beyaz programında kesin küvete falan girer kıyafetiyle :) sizde hemen parlarsınız dalga geçti diye :) ! neyse ben dergiyi daha almadım bugün yada yarın alıcam inşallah :)

twilight
08-12-10, 11:23
E,Tarkan bu... Tarkan farkini bir kere daha görmüs olduk...
Bu arada Beyaz'i da severim... :)

xurush'nine
08-12-10, 16:45
Poz'suz da ikinci baski yapilacakti zaten..Adini kalbime yaz'da poz mu verdi?Album bir kac kes basildi..
Pozlu ya da pozsuz..Tarkan farki iste...

gizem-akkaş
08-12-10, 19:36
Tarkanımın farkı star olmak kolay deil buralara kadar kolay gelmedi alnının teriyle geldi buda onların karşılığı işteee zirveye birden oturmak kolay deil Tarkan olmakta kolay deil onun gibide kimse olamaz bir Tarkan daha gelmez :)))

secil.06
08-12-10, 20:35
Tarkanım ya herkezin yapamayacagı ilkleri yapdıgı için kopyalamaya başlar :18:

jetaime
09-12-10, 14:53
iste megastarim

Bamboo
09-12-10, 14:54
ABD'de ünlü people dergisi doğum yapan ünlü anneleri yada babaları bebekleri ile birlikte poz vermesi için büyük meblağlar öderler.. şimdi düşünüyorum tarkan elele'ye 2.baskıyı yaptırdığına göre,eğer bi gün baba olursa bebeği ile birlikte iyi bi para karşılığı resimler verebilir derginin birine.. çokta iyi olur,ister parayı kendine kullanır isterse hayır yapar ama kesin olacak olan dergiye yine bi kaç baskı yaptırcağı ve bunu sadece bu ülkede tarkanın yaptırabileceği.. işte tarkan farkı da bu zaten..

siboss1992
09-12-10, 18:15
tarkan beyaz showa gitmedi diye bu aralar beyaz cok laf sokuyo gibime geldi :D

denizarya
09-12-10, 18:29
sevinirim ..bende ikinci baskiyi heyexcanla beklyiorum

z@man
09-12-10, 18:58
ben aldım dergiyi ama itiraf edeyim dergideki fiyatlar uçmuş tarkanın kolundaki ince bi deri bilekliğin tanesi 420 tl yani bu ürünleri tarkan gibi starlar alır takar bizde fiyatlara şaşkın şaşkın bakarız:21:

TEVETOGLU
09-12-10, 19:00
Dediğim oldu galiba.Dergi satış rekoru kırdı mı ne? :)

pare pare
09-12-10, 20:15
Cok guzel bir dergi Tarkanla daha da kaliteli oldugunu gosterdi . . .

tarkaseksüel
09-12-10, 20:24
Tarkan bu işte fark ortada

serennn
09-12-10, 20:46
o cesurluğu TARKANdan başka kim yapabilir ki zatenn ??

hilfa
09-12-10, 20:53
Beyaz aynı pozu verse asla Tarkan kadar ses getiremez bunu bildiği için taş atıyor elbiseli dahi çekilmez:18:herkes star olabilir ama megastar olamaz:20: