PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan'dan Enbe'ye destek

Zaza
07-12-10, 23:30
Megastar Tarkan, sanatçı arkadaşlarına olan müzikal desteğine Enbe Orkestrası ile devam ediyor. Sibel Can'dan Kibariye'ye, Ajda Pekkan'dan Emir'e kadar pek çok sanatçıyla düet yapan ve onlara şarkı veren Tarkan, bu sefer de Enbe Orkestrası'nın yeni albümünde şarkı söyleyecek. "Tarkan, Enbe'nin albümü için "Her Şeye Rağmen" adlı şarkıyı seslendirecek. Tarkan'ın ve daha pek çok ismin yer aldığı albüm 9 Aralık'ta müzik marketlerdeki yerini alacak.

http://www.sabah.com.tr/Yasam/2010/11/30/tarkandan_enbeye_destek

Burda 9 Aralik yaziyor

Edit:

http://c0013569.cdn1.cloudfiles.rackspacecloud.com/x2_3aaa12b

Yok 12 Aralik'mis hakkaten ^^ (Dogum günümde, ne güzel :D)

tarkaseksüel
08-12-10, 02:21
mrakla beklıyoruz çok az kaldıı

anakha26
09-12-10, 09:38
Şarkının bir bölümünü Tarkan.com dan dinleyebilirsiniz.

kartales26
09-12-10, 09:58
klasik bir sezen aksu şarkısı düzenleme ozan çolakoğlu'nun değil herhalde.büyük ihtimalle mustafa cecelidir.şarkı vasat olsa da tarkan yorumculuğuyla şarkının değerini arttırmış.Tarkan'ın müzik yaptığı sürece Ozan Çolakoğlu ile çalışmasını ve Sezen Aksu'dan çok güzel olmadıkça şarkı almamasını anlatan bir şarkı

Zaza
09-12-10, 12:52
Harikaaaa, ben çook begendimm

Tarkan ve Mustafa Ceceli, iki çok sevdigim sanatci. Ikisini ayni projede görmek ne kadar güzel

edudum
10-12-10, 23:02
ben de şarkıyı defalarca dinledim şarkıyı sevdim,neye göre kıyaslamalıyım bilemedim,kaliteli bir şarkı...pop şarkılarından ne bekleniyor kendimi de sizleri de sorguluyorum artık...bir samuel barber etkisi,,,bach etkisi...pop müzik işte kaliteli pop müzik sadece yıllarca ayakta kalıyor....evet tabiki şarkılar çok daha güzel olabilir ama çıkımıyor ya,gariptir dünyanın her yerindeki her türlü müzikte bir tıkanıklık bariz açıkta...ben şarkıyı sevdim..ttnetten alırım tek şarkıyı alabiliyorsam olmadı powerclub olmadı youtubetan dinlerim...saaygılarımla

pare pare
10-12-10, 23:16
Evet biliyorum . . .