PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : “Tarkan benim çok geçmişim!”

arau
07-12-10, 12:39
Megastar Tarkan'ın 17 yıldır menajerliğini yapan Uygar Ataş ile yollarını ayırmasından sonra çıkan dedikoduların ardı arkası kesilmiyor.

Bu sürpriz ayrılığın nedeni olarak, ikilinin arasına genç şarkıcı Nil Özalp girdiği iddia edilmişti.

Şok geçirdi

Önceki gün ise Tarkan'ın bir dönem çok büyük aşk yaşadığı televizyoncu ve film yapımcısı Elif Dağdeviren'le Uygar Ataş'ın aşk yaşadığı. İlişkiyi öğrenen Tarkan, menajeriyle yollarını ayırmak zorunda kalmış.

Dağdeviren çıkan dedikoduyu şaşkınlıkla karşıladı. Ünlü televizyoncu şunları söyledi: "Benim ismimle Uygar'ın isminin anılması söz konusu bile olamaz. Biz görüşmeyeli 2-3 yıl oldu. Tarkan'ın işleri olduğu zaman bir şey sormak istediği vakit Uygar beni arar, o da yılda bir keredir. Benim onlarla ilişkim kopalı çok oldu. Biz birbirimizin geçmişindeyiz, birbirimizden hiç söz etmiyoruz böyle bir prensip kararımız var. Bu konu beni çok rahatsız ediyor. Benim hayatımda biri var. Onun hayatında biri var. Bu konuların konuşulması çok gereksiz."

Tarkan ile Uygar Ataş'in ayrılık sebebini sorduğumuzda Dağdeviren, "15 yıldır her ikisini de görmüyorum. Çok geçmişim benim. Ayrılmış olmaları beni hiç ilgilendirmiyor. Allah ikisini de yolunu açık etsin" diyerek cevapladı.

HABER: Okan IŞIK
http://www.bugun.com.tr/haber-detay/131664-%E2%80%9Ctarkan-benim-cok-gecmisim%E2%80%9D-haberi.aspx

xurush'nine
07-12-10, 12:53
Soyledikleri dogru ola bilir(Uygarla ilgili) ama bir kere Elifin cekdigi bir filim vardi-"Dondurmam kaymak", o filmin galasinda Tarkan da vardi(2006 yilidi yanilmiyorsam..)..Dun gibi hatirliyorum Bilgeyle katilmistilar..Hatta Bilgenin ayaginda da sorun vardi..O zaman neden 15 yildir gorusmuyoruz diyor ki?

fincan
07-12-10, 13:12
Görüşmüyoruz derken sanırım kasdetdiği arkadaş, dost olarak buluşup görüşmedikleri belki senede 1-2 karşılaşıyorlardır o kadar

xurush'nine
07-12-10, 16:45
Görüşmüyoruz derken sanırım kasdetdiği arkadaş, dost olarak buluşup görüşmedikleri belki senede 1-2 karşılaşıyorlardır o kadar

Haklisin fincanim da ama bunu da baska taraflara ceker medya hemen biliyorsun..
Iyi de orda mesela sadece karsilasmadilar ki.Insan artik arkadasi sanmadigi birisini neden filminin galasina davet etsin ki? O zaman pek falza iletisimimiz yok de canim, o medyanin icinde biri..Neyi nasil soyleyecegini de cok iyi biliyor..

fincan
07-12-10, 17:11
Haklısın canım sana katılıyorum ama unutmamak gerekir ki bu bilgileri de medyadan alıyoruz yani aslında tam olarak ne söylediğini bilmiyoruz o yüzden çok kızmamak gerek

DaLy
07-12-10, 18:58
Elif Dağdeviren çok haklı..Başkası olsa çıkan bu haberleri bi şekilde kullanıp gündemde kalmak için elinden geleni yapardı ama Elif Dağdeviren o karakterde biri değil..Kendisinin dediği gibi bu konuların konuşulması çok gereksiz...

TEVETOGLU
07-12-10, 20:35
Daha ne haberler çıkacak kimbilir.

secil.06
07-12-10, 20:42
ben inanmıyorum sürekli yalan yanlış yazılıp ciziliyo :16:
doğru olsa bile zeten gecmiş de,eski de kalmış :18::18:

**MegaStarkan**
07-12-10, 20:46
Elif D. birsey demeden de kimse zaten inanmiyordu.

hilfa
08-12-10, 00:41
zaman içinde muhakkak değişmeler olur illa bir hikaye olmak zorunda mı :16:bu gazetecilkerde amma atıyorlar hayır atıyosunuz bari destekli atın:28:

twilight
08-12-10, 11:31
Yine de her seye ragmen,Elif hanim - bence -Tarkn'in ex-girlfriendlerinden en iyisidir...
Ne Nil hanim gibi reklam yapmaya calisti,ne Bilge gibi hemen kendine sevgili buldu,ne de Asia gibi hemen kaboldu...? Hayir,yanlissam yanlissin diyin... :)

sally
10-12-10, 00:17
Ne yazacaklarini sasirdilar yalan üstüne yalan

jetaime
10-12-10, 01:16
Vay hala reklam mı yapıyor bu kadın vallah ne zaman bıttecek bunlar reklamları