PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Popstar gibi degil!

eskalen
05-12-10, 17:04
Hurriyet/Pazar'da Sibel Arna'nin dunyaca unlu bircok manken'in, oyuncunun fotograflarini ceken ve Turklerden ise bir tek Tarkan ile calisan dunyaca unlu fotografci David Lachapelle ile yaptigi roportajdan kucuk bir kisim.

http://img202.imageshack.us/img202/2328/37680409855175652733455.jpg (http://img202.imageshack.us/i/37680409855175652733455.jpg/)http://img137.imageshack.us/img137/5416/12168052.jpg (http://img137.imageshack.us/i/12168052.jpg/)

TARKAN POPSTAR GİBİ DEĞİL

Fotoğraflarınızda genelde cennet, cehennem, İsa ve melekler var. Dini inançlarınız kuvvetli mi?
- Günümüzde ne yazık ki dinler insanlar tarafından kullanılıyor. Dinin insanları kontrol etmek için başka insanlar tarafından bir araç olarak kullanıldığını düşünüyorum. Aslında bütün temel dinlerin aynı denize giden nehirler olduğuna inanıyorum.
Sizin gözünüzle uzaktan baktığınızda İstanbul nasıl görünüyor? İlk kez geliyorsunuz değil mi?
- Daha önce görmediğim şeyleri görmek için heyecanlanıyorum. Daha önce Ortadoğu’ya gittim ama Türkiye’ye hiç gelemedim. Her zaman gitmek istediğim bir yerdi. İnsanların Türkiye hakkında çok az şey bildiklerini düşünüyorum. Mesela Bülent Ersoy’u bilmeli ondan haberdar olmalılar. Bu yüzden onu çekmek istiyorum.
Peki Tarkan? Tarkan hakkında ne söyleyeceksiniz?
- Çok mütevazı biri… Çok iyi bir insan, alçakgönüllü. Popstar gibi değildi. Bana konserlerin videolarını gösterince anladım ne kadar ünlü olduğunu. Olduğu gibi sade bir insan olmasına çok şaşırdım. Los Angeles’ta olmanın ona verdiği tanınmama halini, isimsizlik duygusunu çok sevmişti. Sokaklarda serbestçe yürüdü, normal oldu. Çok mutlu ve şatafatsız günler geçirdi. Biz de o günlerin birinde birlikte çalıştık.

Kaynak: Hurriyet/Pazar

TEVETOGLU
05-12-10, 17:07
O yüzden bu kadar çok destekçisi var. :)

Elif Yokgörme
05-12-10, 17:13
:54:evet Tarkan çok mütevazi çok alçak gönüllü bir insan...Tarkan ı çok seviyorum çoook...

smh
05-12-10, 18:16
bülent ersoyu tanıması ilginçmiş:)

leyla
05-12-10, 18:57
neden bulent ersoy ya? hic sevmiyorum onu

asd1234
05-12-10, 19:09
Güzel yorumlar :) Ben de Tarkan'ın en çok o sade, mütevazı, "insan" tarafını seviyorum, şarkılarıyla, sahnesiyle, dansıyla, "megastar" kimliğiyle bildiğimiz o ulaşılmaz Tarkan bi yana, her insan kadar insan olan hatta bazı şeylere her insandan daha çok ihtiyaç duyan, şarkılarını ona yazdıran duygularıyla özleyen,ağlayan,gülen, kahkaha atan "Tarkan Tevetoğlu" olan Tarkan'ı tanımak istiyorum.

asltrkn
05-12-10, 19:32
o yüzden herkesin kalbini kazanmış bir star TARKANIIIMMM

twilight
05-12-10, 19:38
Eh iste bu yüzden megastar... :)Tabi ki mütevazi kisiligini herkes biliyor zaten...

tarkaseksüel
05-12-10, 19:43
tarkanı tanıyan insanlara tarkanı anlatın tek kelımeyle desek heralde mütevazı olurr

Yakisikli89
05-12-10, 20:33
David LaChapelle gecmisimizde basina homosexuel oldugunu aciklamisti. Eski yillarda Bülent Ersoy'un cinsel tercihi dogrultusuyla cektigi tepkileri hepimiz biliyoruz. Belkide bu yüzden David LaChapelle Bülent hanim'dan haberdar. Bu cesaret'den dolayi Bülent hanim'in kisiliginden gurur duyuyor olabilir.

Eliph
05-12-10, 21:19
O'nun hem kendi güzel hem de gönlü güzel,kusursuz Tarkanım benim :):8::8::8::8::8::8::8:

pdrlütfiye
05-12-10, 21:52
tarkandan bi türlü vazgeçmek istemeyişimin ve vazgeçemememin nedeni de bu aslında: o mütevazi ve duygusal çizgisinden hiçbir zaman ayrılmıyor olması...

xurush'nine
05-12-10, 22:05
DAVID LACAPELLE'in calismalarini Tarkanla calisdigi zamanlar bir az kurcalamisdim..Hatirlarsaniz hatta bir video haline getirip sizlerle de paylasmisdim-'Lasapelle ve Tarkan ".
Acikcasi calismalarini bir az acik secik bulsam da ruh ve dusunce tarzina bayimisdim..Sanatci( ressam heykeltras mimar muzisyen yahut fotografci olsun hic fark etmez!) kendi dalinda yaptigi calismalarla aslinda kendini ifade ediyor bir nevi biliyorsunuz, ruh hali ve dusunce tarzi mutlaka yansiyor calismalarina..Lacapelle de ozel birisi(homoseksuel ya da biseksuel ola bilir ama bu onun ozel birisi olmasindan hic bir sey kaybettirmez..)...

Bu arada Tarkan son yuzyilin en mutevazi megastari(ya da popstari) titulunu da kapacak haberiniz olsun..;))

Fotoğraflarınızda genelde cennet, cehennem, İsa ve melekler var. Dini inançlarınız kuvvetli mi?
- Günümüzde ne yazık ki dinler insanlar tarafından kullanılıyor. Dinin insanları kontrol etmek için başka insanlar tarafından bir araç olarak kullanıldığını düşünüyorum. Aslında bütün temel dinlerin aynı denize giden nehirler olduğuna inanıyorum.
:20:

Su cumlelerin altindan imzami atarim...

hilfa
05-12-10, 23:12
:20:Tarkan bu fazla söze gerek yok ki:20:

Bakinka
06-12-10, 00:52
işte bu yüzden tarkanı herkez seviyor!!

orhan89
06-12-10, 01:23
Tamam cok guzel anlatmis Tarkan i. Ama ben bu fotograflari hic gormedim. Nerde bulabilirim?

günışığım
06-12-10, 04:21
adam gibi adam TARKAN...

secil.06
06-12-10, 20:42
Tarkanı anlatmak değil,yaşamak gerekir :8::8: