PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan’a ‘kıl oldular abi’!

kartales26
02-12-10, 11:58
Megastar Tarkan’ın Elle dergisine verdiği pozları twitter’da ilginç yorumlara sebep oldu.Tarkan’ın fotoğraflarını eleştiri yağmuruna tutan ünlülerden popçu Demet Akalın, “Ay kıllı resimler, midem kalktı sabah sabah” dedi. Ardından Seda Sayan’ın futbolcu oğlu Oğulcan Engin de “Tarkan keşke banyoya girmeseydin. Hatta hiç yıkanma bence sen ya da kıyafetle gir. Bir Tarkan fanı olarak üzüldüm açıkçası” şeklinde konuştu. Tarkan’la adı aşk dedikoduklarına karışan Nil Özalp’le yakın arkadaş olan Gamze Topuz ise “Tarkan’ın fotoğrafını gördüm, aman Allah’ım yemek öncesi kıllarından bulantı içindeyim, iştahım kaçtı” diye konuştu. Twitter’da, Tarkan’ın şarkısına atıf yaparak “Kıl oldum abi” diyenler de vardı...http://magazin.haberturk.com/magazin/haber/577071-tarkana-kil-oldular-abi

_trkn_
02-12-10, 12:34
Megastar Tarkan’ın Elle dergisine verdiği pozları twitter’da ilginç yorumlara sebep oldu.Tarkan’ın fotoğraflarını eleştiri yağmuruna tutan ünlülerden popçu Demet Akalın, “Ay kıllı resimler, midem kalktı sabah sabah” dedi. [/url]

Senin sevgililerinde kıl yok mu,onları görüncede miğden bulanıyodur ozmn demi :20:

Gereksiz insan.

ece**
02-12-10, 12:55
posta gazetesinde biri de twıtterda yağılan yorumları toplamış yazmış.ama hep kötülerini... hele bitanesi, gözlatına alındı olmadı,mahkemeye çıktı olmadı,yeni kaset çıkardı olmadı,şimdide çiçek gibi bir hatunla küvete girdi yine olmadı..yazmış. tamam bende tarkanı bukadar kıllı beklemiyodum ama erkek sonuçta bu adam ya olacak okadar kız gibi kılsız olmasından iyidir :)) ama hakkaten çok kıllıymış:))

asd1234
02-12-10, 13:16
Tarkan'ın o çok "kıllı" resminde bir şey var diye düşünüyorum ben, çünkü ne metamorfoz remixes'in kapağındaki halinde ne de mesela öp klibinde o atletli halinde o kadar çok kıl görmüyoruz,bu resimde öyle bir abartmışlar ki adamın boynundan itibaren nerdeyse her yeri kıllı duruyor :D eğer özellikle öyle göstermişlerse cidden olmamış,ben de o resmi pek beğenmeyenlerdenim..

TarkanColl
02-12-10, 13:32
Bende bir resim var karmadan kalma v yakalı bir t-shirt giymiş. Yaka bağır açık yani. Göğsü kıldan simsiyah görünmüyor neredeyse. Belki ışık oyunudur diye düşünmüştüm o zamanlar.

Belki de buda öyle bir ışık yanıltması diyeceğim ama Tarkan'ın kıllı olduğunu zaten biliyorduk. Bari fotoğraf çekiminden önce bir seans lazere girseymiş veya rötuş yaptırsaymış. Estetik açısından... :)

arau
02-12-10, 14:13
bence çekim yapılan yer studyo değil kapalı bir mekan ve de vücudu ıslak olduğu için öyle çıkmış fotoraflarda.daha önceki resimlerine baktım kliplerini izledim hiç böyle bir görüntü yok aslında. önceden çekilen bütün fotolar photoshopluyda buna mı dikkat etmediler acaba???? sanmam !!!

redjingle
02-12-10, 14:38
yav arkadaş, kıl dediğin olay, her insanın vücudunda farklı oranlarda olan bir şey. bu insanın bi parçası. bazı bayanalrda bile var ki onlar için hakatten ıyyy diyorum, ama erkeklerde olması gayet normal, niye bu kadar yadırgandı ben anlamadım. tarkan uzaylı değilki.

efsane_01
02-12-10, 15:41
Bu millet neden boyle?... Zavalli cocuqun aqzinin icine kadar girib, dishlerine bile takildilar... Ha shimdi'de sira killarina'mi geldi?...Killiysa killi, kime ne ha, kime ne?...Of ya!...

DaLy
02-12-10, 16:14
Yorum yapanlardan biri her gün gündemde kalmak için ona buna sataşan Demet Akalın,diğeri Seda Sayan denen Türkiye'nin en gereksiz isimlerinden birinin oğlu diğerini ise tanımıyorum bile..

Hayır eleştirirsin olmamış dersin ama midem kalktı ögghhh böghhh demek neyin nesi..Konuşanların özel hayatları yüzünden asıl bizlerin mideleri bulanmakta..Kişi önce kendine bakıcak sonra kalkıp yorum yapıcak ama nerde bunlarda bu beyin..

Neyse fotolar gerçekten çok orjinal.Fotoğrafçı orjinal ve model orjinal olunca sonucun mükemmel olduğu gerçeğini kimse değiştiremez.

bounce
02-12-10, 16:57
neye takılmışsınız kıldı tüydü..

denizarya
02-12-10, 17:00
tarkanin bir cok ciplak resmi var..amaaa bukadar kill hic bir resimde yoooooook

Elif Yokgörme
02-12-10, 17:09
Yorum yapanlardan biri her gün gündemde kalmak için ona buna sataşan Demet Akalın,diğeri Seda Sayan denen Türkiye'nin en gereksiz isimlerinden birinin oğlu diğerini ise tanımıyorum bile..

Hayır eleştirirsin olmamış dersin ama midem kalktı ögghhh böghhh demek neyin nesi..Konuşanların özel hayatları yüzünden asıl bizlerin mideleri bulanmakta..Kişi önce kendine bakıcak sonra kalkıp yorum yapıcak ama nerde bunlarda bu beyin..

Neyse fotolar gerçekten çok orjinal.Fotoğrafçı orjinal ve model orjinal olunca sonucun mükemmel olduğu gerçeğini kimse değiştiremez.

bencede çok haklısın ...herkes önce kendine baksın asıl bizim midemiz bulanıyor onları öze hayatlarını izlediğimiz zaman...

xurush'nine
02-12-10, 19:19
Sahsi dusuncem - erkek killi olur..Bu konuda etik estetik falan dinlemem ben mesela.. Ve ornegin avrupali, ya da rus erkeklerini cok unlu best model olsalar bile begenmem cunki kari gibi hic killari yok..

Hem Tarkan fazla killi degil ki..Normalden bir az daha killi..Daha iyi ya, olmasa da konuyu farkli taraflara cekirlerdi..Ayrica su an killar sorunsa bile bunun cozumu vardir zor bir sey degil ki 3-5 kes lazer ya da foto epilyasyon yaptirir olur biter..Takildiklari seye bak.. Demet'in cikdigi erkeklerin listesini hatirlasin bakalim onlar sanki cok mu kilsizdi? Bence kil mil bahane Tarkan'in partneri cok guzel ya onu kiskandiklari icin killlarina takmislar..

Cekimlere gelince objektif fikrimi de belli etmek istiyorum..Gerci daha dergiyi elime alip okuyamadim(Bu bayagi bir zaman alir)..Ama videolara resimlere ve dun Ellenin resmi sitesine de baktim - Konu "Tarkan ve ELLE" altinda geciyor..

Sizi bilmem bana oyle geldi ki Elle yonetimi (kadin dergisi olduklari icin olsa gerek !)olaya daha cok "feminel" taraflariyla yaklasmislar..Fark ettiyseniz videodan ve resimlerden de belli oluyor,- kapak olan Tarkan, ama goz onunde daha cok Faye.. Videoda ilk kiz cikiyor ve tum cekim boyu onu objektivler sanki Tarkandan daha cok isiklandirmis..O zaman onu kapak yapsaydiniz dimi..

Daha da otesi sorulari hazirlayan ekip de secdikleri kahramanin Tarkan oldugunu unutmuslar sanki..Her zamanki cavabini bildigimiz, baska dergilerin daha onceden sorduklari sorularin disina cikilmamis..Belli bir yasa geldikten sonra Tarkanin ruhen ve zihnen ugradigi degisimleri, dunyaya olaylara bakisindaki metamorfozu - o mucevheri oraya cikarmak icin hic ugrasmamislar sanki..
Burasi hosuma gitmedi.. Yani olay "Tarkan ve Elle" olmaktan cikmis Faye ve Tarkan ya da "Elle ve Tarkan" haline gelmis..

Ben olsam banyo sahnesindeki o abartili goruntuleri bir az retuslayip kizin coguslerini acmak, ya da Tarkanin killarini one cikarmak yerine bir kac yamuk soruyla Tarkanin bu zamanadek bilinmeyenini, ic dunyasini acmaya calisirdim.. Bu okurda daha cok merak uyandirirdi (tabii bence)..Benim icin mesele kesinlikle Tarkanin killarinda ya da kizin guzelliginde orasi burasinda degil..Bi kere Tarkanin killi oldugunu onu takip eden her kes biliyor..(Fazlasindan kurtulmak icin sonralar epilyasyon yaptirdigini da..)Kiza gelince daha bir ay once soylemisdim burda (hatirlarsaniz link bile vermisdim..) kendisi cok guzel ve daha once bir kac dergiye kapak oldu ve Ilk defa soyunmuyor ki..Nette var hepsi..
Ama madem 11 yilda ilk kes Tarkan'i karak secdiniz neden bu secimde karar kildiginizi da somut bi sekilde ortaya koymaliydiniz..Bir az kolaya kacmislar,ugrasmamislar Tarkan icin sanki..
Bunun disinda her iyi..

gizem-akkaş
02-12-10, 20:05
eeeeee Tarkan bu eleştrcekler tabiii eleştrmeseler şaşardım başarılı olanlar herzaman eleştirilir zatennn kulak tıkamak lazım bu gereksz şeylere hem kıllıysada kıllı yinede yakışklı benm Tarkanımmm biz onu kıllıda seviorz:D

asd1234
02-12-10, 20:12
Ben olsam banyo sahnesindeki o abartili goruntuleri bir az retuslayip kizin coguslerini acmak, ya da Tarkanin killarini one cikarmak yerine bir kac yamuk soruyla Tarkanin bu zamanadek bilinmeyenini, ic dunyasini acmaya calisirdim.. Bu okurda daha cok merak uyandirirdi (tabii bence)..Benim icin mesele kesinlikle Tarkanin killarinda ya da kizin guzelliginde orasi burasinda degil..Bi kere Tarkanin killi oldugunu onu takip eden her kes biliyor..(Fazlasindan kurtulmak icin sonralar epilyasyon yaptirdigini da..)Kiza gelince daha bir ay once soylemisdim burda (hatirlarsaniz link bile vermisdim..) kendisi cok guzel ve daha once bir kac dergiye kapak oldu ve Ilk defa soyunmuyor ki..Nette var hepsi..
Ama madem 11 yilda ilk kes Tarkan'i karak secdiniz neden bu secimde karar kildiginizi da somut bi sekilde ortaya koymaliydiniz..Bir az kolaya kacmislar,ugrasmamislar Tarkan icin sanki..
Bunun disinda her iyi..

Dergi hakkında şu dediklerine aynen katılıyorum. Yıllardır röprtaj vermeyen Tarkan'ı yakalamışken bu kadar basit sorular olmamalıydı.. Çekilen fotoğraflar önemli evet, ve cidden güzel bir çalışma,hele 1-2 tanesine bayıldım diyebilirim, ama insan sorulan soruları biraz daha ilginç kılmaya çalışır en azından,asıl mesele oydu bence de..

badboyserkan
02-12-10, 20:28
Tarkanin killi olmasi ve boyle bir deyimin yer almasi bizim toplumumuzda sanatdan cok killarin on plana cikmasi ve boylece sanata ve sanatciya olan bakisimizin yine aci bir sekilde gozler onune sermektedir. Populeritelik ve sanatsal pozlar o resimlerdeki en buyuk potansiyeldir. Dedikodu kil tuy yun durumlari ile ugrasmasak daha iyi olacak.

TARQANIM
02-12-10, 20:32
isteseler photoshop yaparlardi demekki killi görünmesi gerekiyormus.. kürk gibi masallah tüm kilsiz olsaydi tüylerini yoldurmus derlerdi buseferde.. :D

orhan89
02-12-10, 20:42
O fotograflarin HEPSI muhtesem. Birakin coluk cocuk konussun... Bi gun belki onlara da nasip olur Elle ye kapak olmak da bizde onlarla ugrasiriz... (haha saka yapiyorum tabi o gunun gelecegini hic sanmam :D)

princeofpersia
02-12-10, 20:45
Boş versinler yaa demetmiş sedamış oymuş buymuş gereksiz insanlar işte çekemeyenler şimdide tarkanın kılına sardı...

İZMİRLİ
02-12-10, 20:55
Tamam arkadaş kıllı çıkmışda o kadar abartılacak gibi de değil, ne oldu milletin erkek anlayışımı değişti , parlak sevmeye mi başladılar:) sonra da diyolar erkekler feminenleşti eee sen böyle yaparsan oda feminleşir:))

İZMİRLİ
02-12-10, 20:57
bence çekim yapılan yer studyo değil kapalı bir mekan ve de vücudu ıslak olduğu için öyle çıkmış fotoraflarda.daha önceki resimlerine baktım kliplerini izledim hiç böyle bir görüntü yok aslında. önceden çekilen bütün fotolar photoshopluyda buna mı dikkat etmediler acaba???? sanmam !!!

Aynen, bence de ıslak olduğu için öyle gözükmüş olabilir.

berkan
02-12-10, 20:57
demet akalın cok karaktersız bı kadın dansöz gibi bi onun pesınde bi bunun bence cok kalitesiz bi kadın.

starzu
02-12-10, 21:09
ehhhh yeter ama artık biz onu kıllarıyla seviyoruz:13:toplanında bi ağda yapın oldu olası susun artık sizin berbat hayatlarınızda bizim içimizi bulandırıyor artık:16:

devilscream
02-12-10, 21:09
Doğal olmasini istemese cok rahat KILSIZ olabilirdi diye düşünüyorum :)
Hatta photoshopla bile düzeltilebilirdi..Kendisi doğal olmasini istemiştir
Aşırı gözükmesinin sebebi de vücudunun ıslanmasindan kaynaklidir diye düşünüyorum

Dark_blue
02-12-10, 22:02
Tarkanin cokta KILIN'dayDI ne dusundugunuz ;)

**MegaStarkan**
02-12-10, 23:07
Twitter ciddiye alinmamali, millet dikkat cekmek icin en mantiksiz seyler yazabiliyor. Malum buda bilincli bilincsiz olabiliyor... birakin Tarkan'in testosteron'u ;)

twilight
02-12-10, 23:35
Şu Demet'i oldum olasi sevmem,ve galiba sevmeyecegim...Ayni sey,Seda Sayan ve oglu icin de gecerli... :) Önemli olan Tarkanin killi olup olmamasi degil,bunlari söyleyenlerin a-killi olup olmamasi... Bi de buradan yak derler ya,ha tam orasi! :)

ceren_33
03-12-10, 00:10
Akradaşlar siz demet akalının gerçek kendi sesini dinledinizmi iğrenç önce o kendine baksın biz tarkanın her halini seviyoruz ayrıca öyle bi dergiye kapak olmak büyük başarı gerektirir bütün bu eleştiriler kıskançlık göstergesi ben dergiyi aldım muhteşem bi iş çıkmış ortaya başarılar sana aşkımm

smh
03-12-10, 00:57
Arkadaşlar sizi bilmem ama Tarkan'ın küvetteki pozu hiç estetik değil ve bacak kılları çok rahatsız edici buna Tarkan'ın ya da ekibinin müdahale etmesi gerekirdi ama malesef bir çok konuda olduğu gibi Tarkan'ın ekibi bu konuda yine sınıfta kaldı.

**MegaStarkan**
03-12-10, 02:03
Arkadaşlar sizi bilmem ama Tarkan'ın küvetteki pozu hiç estetik değil ve bacak kılları çok rahatsız edici buna Tarkan'ın ya da ekibinin müdahale etmesi gerekirdi ama malesef bir çok konuda olduğu gibi Tarkan'ın ekibi bu konuda yine sınıfta kaldı.

Bu estetik anlayisi kadinlar da olur. O kisim bir erkek icin son derece estetik.

smh
03-12-10, 03:20
Bu estetik anlayisi kadinlar da olur. O kisim bir erkek icin son derece estetik.

Ben genel anlamda fotoğraf estetik değil onu kasteddim yoksa diğer fotoğraflar gayet estetik ve güzel

jesusrock1985
03-12-10, 03:53
Herşeyi geçelim arkadaşalar orda yazanlardan 1 tanesinin bile lafı ciddiye alınmaz tweet delileri onlar kafayı yemişler şarkıcı vs ama uçmuş onlar ya.
Bazılarınız bende okadar kıllı beklemiyordum demişsiniz. Ben kendimden de biliyorum inanmayan olur ise deneyebilir.
Vücudunuzu ıstallıtıgızz zaman kıllar çok belirginleşir önplana çıkar gürler ve normalden çok fazla görünüz.

tarkaseksüel
03-12-10, 11:09
erkek dediğin kıllı olur abi :D

the_answer3535
03-12-10, 14:18
Islak olduğu için belirginleşmiştir kıllar.Çok da üzerinde durulacak bişey değil ama bizim medyamız ve gereksiz ünlü şahsiyetlerimiz böyle saçma şeylerin üzerinde durmaya bayılır.

TEVETOGLU
03-12-10, 14:37
Dergi bu ay satış rekoru kırar artık.

qwer
03-12-10, 15:02
adam saç uzatıp küpe taktığında ve güzel kadınlarla ortalıkta hava atmayıp gözlerden uzak sakin bir hayat sürdüğünde gay yakıştırması yapanlar şimdi yanında güzel bir kadınla bu tarz pozlar verince diyecek bişey bulamayıp fazla kıllı diyolar demek ki illa bi kulp takacaklar fazla ciddiye almamak lazım.tarkan istese o kıllardan kurtulamaz mıydı ? sizinde dediğiniz gibi gerek lazer epilasyon yaptırarak gerekse de photoshopla bile kurtulurdu belli ki o da daha erkeksi görünsün istemiş muhtemelen fotoğrafçının isteği de vardır o yönde diye düşünüyorum ben.ne kadar çamur atarlarsa atsınlar her zaman 1 numaraydı ve hep öyle olacak çünkü hakediyor adam.laf atan insanlara bakıyorum da aklıma 'sinek küçüktür ama mide bulandırır' atasözü geliyor bunlar da çok gereksizler ama ister istemez böyle çıkışlarla mide bulandırıyolar.

ekrem
03-12-10, 15:34
Valla biz karadenizliler biraz kıllı oluyoruz :D

Tarkan Dudu
03-12-10, 21:48
Evet Tarkan biraz kıllı, tüm sporcu ve mankenler gibi bir ağda yaptırınca yeni fotoğraflar için dergiler sıraya girer.

denizmavisi
05-12-10, 02:08
Tarkan'ı bende şimdiye kadar hiç bu kadar kıllı görmemiştim, fotolarında hep bakımlı bir Tarkan vardı ama bu sefer bakım yaptırmayı unutmuş galiba umarım bir dahakine daha dikkatli olur

secil.06
05-12-10, 14:10
Tarkan harika işler yapıyo bunu da hepsi görüyo :20:
artık şaşırdılar nereye,neye taksak acaba diye :18:
kıl dı, tüy dü derken takacak başka bişey bulamadılar :18::18:

Pamela_beyazgul
08-12-10, 21:02
ne var killiysa, konusulacak konu degil bu. Boyle bi konu acildigina sasirdim