PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan filmde oynamayacak!

eskalen
29-11-10, 16:50
TARKAN FİLMDE OYNAMAYACAK!

Bugün Ht Magazin gazetesinin manşetinde "Megastar filmde oynayacak" başlıklı bir haber vardı. Habere göre Tarkan, yönetmen Erdal Murat Aktaş'a presipte “Evet” demişti ve Çanakkale Şavaşı'nı anlatan bir filmde "Bekir Çavuş"u canlandıracaktı.

Bu haberleri konuşmak için menajeri aracılığıyla Tarkan'a ulaştım ve haberin doğru olmadığını öğrendim. Meğer Tarkan'a film teklifi daha dün gelmiş ve Tarkan henüz cevap vermemiş. Dün gelen teklifle ilgili gazetelerde haberleri görünce de inanamış. Tarkan manajeri aracılığıyla yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Gelen bir çok film teklifi gibi o film içinde teklif geldi. Bir gün önce zarf içinde bir teklif geliyor bugün gazetelerde prensipte anlaştı diye haberler çıkıyor, anlamıyorum. Teklife bizim herhangi bir cevabımız olmadı. Herhangi bir telefon görüşmesi vs. de yapılmadı. Şu an için böyle bir projemiz yok. Film tekliflerine sıcak değilim. Bu proje de buna dahil.

Kaynak: gecce.com > http://goo.gl/jziIr

**MegaStarkan**
29-11-10, 18:28
Bence iyi karar, kendi sanatinda kalsin suan. Seslendirme olayina herkes sicak bakmadi; gerci oyunculugu gercekten iyi.

bounce
29-11-10, 18:55
hangi menejerine ulaşmış?
Tarkan oyunculuk yapmamalı..o tarz bi yeteneği olduğunu düşünmüyorum..

TEVETOGLU
29-11-10, 20:10
Filmde oynamasın.Şarkı söylesin yeter.

Tarkan Dudu
29-11-10, 20:41
İlk başta senaryosu süper bir film olmazsa sakın kabul etmesin.. En önemli senaryodur. Senaryo berbatsa, basitse isterlerse 100milyonluk film olsun nafile sinema değeri taşımaz.

secil.06
29-11-10, 21:08
Yeni klipler,düetler,yeni albüm bekleniyo :23:
Filim de bencede oynamamalı :13:

DaLy
30-11-10, 00:58
Tüh..Şahsen bi filmde rol almasını istiyorum.Birçok dünya starı gibi ufakta olsa bi iki rolde görünse hiç fena olmaz.Arşivler şenlenir,biz de Tarkan'ın farklı hallerini görmüş oluruz.

tarkaseksüel
30-11-10, 03:25
Yoğun bir ask filminde oyansa ortalığı yakar tarkan...

twilight
30-11-10, 12:25
Yalan haber gibi duruyor bu,cünki Tarkan'in menajeri yok ki...
Yani su an icin...

serennn
01-12-10, 12:17
şu haldeee bile ikinci klip gelmedi meraktann ölüyoruz acaba film çekimleri falan derken ne olur halimizz ?? bencede oynamasın..

ezel1710
02-12-10, 10:22
derdi ne anlamadim oyunculuna güvenmiyormu yoksa ? diye aklimdan gecmiyor deil .
e kimler, kimler oyuncu oluyor oda pek alya olur.