PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tarkan Eurovision Listesinde !!

mage
25-11-10, 21:25
Türkiye Tarkan TBA

Arkadaşlar wikipedianın Eurovision Bölümünde bu seneki yarı dinal adaylarında Tarkanın Türkiye temsilcisi olduğu yazıyor.

Ciddi Ciddi Katılıyormu Şimdi ya ?

Kaynak : http://tr.wikipedia.org/wiki/2011_Eurovision_%C5%9Eark%C4%B1_Yar%C4%B1%C5%9Fmas %C4%B1

orhan89
25-11-10, 21:32
Wikipedia da yazmasi kesin oldugu anlamina gelmez sanirim. Buyuk ihtimal Tarkan in ismini oraya yazan sahis bizden daha fazla bisey bilmiyodur bu konuda.
Beklicez ve gorcez baska caremiz yok. Eger yalan haberse bu hafta Tarkan bi aciklama yapar. Ama haftaya kadar kimse bisey soylemezse bence haber dogru demektir.

smh
25-11-10, 21:32
sadece türkçe wikipedde var böyle bırsey sanmıyorm ben

eskalen
25-11-10, 21:49
Wikipedia'da yazilanlar seyleri bazilari dogru degil...Tarkan hakkinda ne yalan yazilar, cumleler cikti orda.. Safliga gelmeyelim..Bir deli kuyu'ya tas atti, cikart cikartabilirsen...

özge
25-11-10, 22:20
Doğrumu bilmem amaa Tarkan kesinliklee böylee siyasi bir yarışmayaa girmemeliiii:(:(

twilight
25-11-10, 22:39
''Aaa vikipedi yazmis,kesin dogrudur''gözüyle bakan arkadaslar,hayir kesinlikle vikipedi'de yazan her sey dogru degildir!Evet,dogru seyler de vardir,reddedemem...Ancak;Tarkan'in isminin -gercek - Hüseyni oldugunu(bir ara);Albüm tarihininin cikisini - Adimi kabine yaz - 3kere belki daha da fazla - degstiren bi siteden daha ne beklersin diyorum ben?
Tabi,eger dogruysa - ki hic sanmam...Basarilar diliyorum... :)

okantuzun
25-11-10, 23:46
eurovizyona inşallah katılmaz tarkan

gizem-akkaş
26-11-10, 00:32
umarım katılmaz çok gereksz bi yarışma gerçek bi şarkı yarışması olsa neyse ama deill bunu Tarkanda çok iyi bilio katılmycağnı düşünüorm kendiside istemiodu zateeen

trkn_sry
26-11-10, 19:49
Bu konunun ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum ama inşllah katılmaz.

Zaza
28-11-10, 23:57
Bencede katilmaz ve katilmamasi gerekir.. Eurovision'a bu kadar unlu bir sarkici çikarmak gereksiz..

Ama bir yandan'da çok isterim Tarkan'in katilmasini. Neden mi ? çok basit: Eger Tarkan eurovisyon'a katilirsa, eurovisyon için okuyacagi/yazacagi sarkiyi bi düsünün... Harika olur. Tarkan o kadar titiz ki, gelmis geçmis en iyi sarkisini çikartir. Bounce'dan da iyi olur.. Ve Basarili bir Eurovisyon sonrasi, eurovisyon sarkisiyla birlikte ona benzer bir kaç sarki daha çikarip super bir album ortaya çikar...

Bunuda dusunelim arkadaslar. Sertap Erener kazandiktan sonra harika bir album çikarmisti (Here I am, vs.)

tar_tugce
29-11-10, 14:14
buyuk bir ihtimalle katılmaz ama bellide olmaz zaman gosterecek

TEVETOGLU
29-11-10, 20:34
Kim katılırsa katılsın başarılar diliyorum.Tabi Tarkan katılırsa %100 1. olur. :)

secil.06
29-11-10, 21:10
Kim katılırsa katılsın başarılar diliyorum.Tabi Tarkan katılırsa %100 1. olur. :)

bencede kim katılırsa katılsın bol şans ve başarılar :22:
ama Tarkan katılmasın

hsaex123
18-12-10, 20:05
maalesef gıtmıcek :s

jetaime
18-12-10, 21:53
ben simdi baktim oyle bir sey ukuyamiyorumm