PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Balçiçek İlter'den anlamlı bir yazı

smh
24-11-10, 14:34
Bu ülkenin önemli starlarından biri, (İbrahim Tatlıses) 10 yaşındaki hayranına sahnede "Küçük o..." diye sesleniyor ve hepimiz susuyor muyuz?
Dün gazetemle gurur duydum, bu haberi sürmanşete taşıdıkları için. Diğerlerinde pek ses yok... Neden? Muhabir mi yollamadılar yoksa o geceye? Sanmıyorum. Düpedüz haberi görmezden gelmişler. Hatta aynı büyük starın bir bakana, ruhsat alamadığı için, "Allah sizin cezanızı verecek" sığlıkta esprisini sayfalarına taşımışlar ama nedense küçük "o..."dan bahseden yok!
Onun gözyaşlarından... Utancından...
Ya çocuk aklıyla "Sensin aslında o... çocuğu" diye cevap verseydi ne olacaktı?
İşte o zaman kıyameti koparırdık herhalde... Baksanıza ikiyüzlülüğe...
Ben bile kelimeyi açık açık yazamıyorum, ama bir star sahneden, öylesine fütursuzca sallayıveriyor espriyi...
Gazeteciler susuyor...
Kadın dernekleri susuyor...
Muhafazakâr basın susuyor... (Nerede kaldı sizin "Kadın kutsaldır!" göndermeleriniz? Hüseyin Üzmez'e kadardı herhalde...)
Kadın siyasetçiler susuyor....
En fenası, Kusturica'yı protesto eden, ki konuyla ilgili duruşuna saygı duydum, Kültür ve Turizm Bakanı'mız bile susuyor. Sussa iyi, bir de araya girip küçük o... diye seslenilen çocuğun ailesini sakinleştirmeye çalışıyor. Ne dedi acaba annesine, "Şaka yapmıştır canım, ciddiye almayın mı?" dedi?

(Bir başka star, Tarkan sırf çevreyi korudu diye devletin başka bir bakanından ayar alabilir tabii. Böyle bir ülkede yaşadığımızı da unutmayalım lütfen.)

Kaynak Habertük

ekrem
24-11-10, 15:25
ibrahim tatlısese yorum yok ayıbın kralını yalnışın en büyüğünü yapmış... ayrıca tarkan'a kimse ayar vermedi veremezde hatta Tarkan'la kapışan herkez ayar aldı bence hemde fazlasıyla...

twilight
24-11-10, 16:09
İbrahim Tatlises'in,sesi cok güzeldir...
Evet,asla inkar etmedim..Ancak özel hayati,kisiligi ile ilgili puan verilse sinifta kalir...
Niye hic kimsenin özel hayati bi Tarkanin ki kadar düzgün olamiyor?Buna da kendileri cevap versinler...
Ayrica,hic kimse de Tarkana ayar cekemez...

xurush'nine
24-11-10, 20:07
Gecenlerde forumda bir konu tartisilmisdi-Tarkan imparatoru(bile!) geride birakti..
Ben de o konudan "dunyadan ne sultanlar padisahlar geldi gecdi ama zuhre yildizi bir tanedir.." gibi bir cumle yazmisdim.Iste.. Tarkan farki - kimseye kucuk dusurmemege kirmamaga incitmemeye calismak gayret etmek..
Kadinlari kucuk dusurmekse imperatorun artik vazgecilmezi haline geldi artik..Yorumlarini severim, sesi guzel ama Allah vergisi bi sey fazla emek caba sarf etmedi bu yerlere gelmek icin fakat kendisine saygi diuymam..Yildiz Tilbeye ya da Asenaya yaptiklarindan sonra hic duymam.. Imperator imparator denmekle olunmuyormus demek ki..