PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Vahşi hayat vejeteryan yaptı

rainsea
24-11-10, 10:26
Büyük göçler harika bir yapım etkilenmesi doğal arkadaşlar :)

http://www.magazinout.com/vahsi-hayat-vejeteryan-yapti/

xurush'nine
24-11-10, 16:01
Valla Tarkan var ya seni bi elime gecireyim..:11: Bu ne be, arzumu gozumde koydun?!
Ama ben sana ne yaprak sarmalar -dolmalar, kofteler ne karniyariklar hazirlayacaktim bize konuk geldiginde.. :5: Bana ne yaw.. :19:

Ona kalirsa bitkinin de cani var bitki de yemeyelim, o da hiss eder nefes alir dogar buyur ve olur.. Hadi o zaman ver elini Herbert Shelton, Pol Breq, Katsudzo Nishi sistemleri hosgeldiniz -Acliga merhaba!

P.S.Sanki icime dogmusdu Paris yolculugunda kurban bayrami mesaji verdikten sonra, kendi kendime acaba vejeteryan mi oldu diye dusunmusdum.. Hatta twitterimde bu dusunceyle yazmisdim-Acliga merhaba diye..Ermismiyim ne..:P :18:

ece**
24-11-10, 16:03
tarkan bu işi abartmadan kendine bi dur desin bence :)

twilight
24-11-10, 16:04
Cok yanlis bi karar...
Evet,hayvanlari ben de severim ancak,
bazi hayvanlarinda etinin yenmesi gerek...
Sebze,cok yararlidir,ete genelde,kolestrolu yükseltir diye bakarlar ama,etin de cok büyük yararlari vardir...

Bamboo
24-11-10, 17:57
keşke bende vejeteryan olabilsem yaa.. bence çok doğru ve sağlıklı bi karar.. et ürünleri zaten belli bi yaştan sonra tüketilmemesi lazım.. sadece büyüme çağında gerekli ve çok sağlıklı oluyor.. ee tarkan da artık büyüdüğüne göre ihtiyacı yok.. :)

e.r
24-11-10, 18:12
vejetaryendir doğrusu..vejeteryan değil..

fincan
24-11-10, 18:21
kendi tercihi ama B12 eksikliğine dikkat :)

_trkn_
24-11-10, 18:47
insanların hergün yediği milyonlarca tavuk yüzünden hayvanların soyu tükenmek üzere!!kimsenin umrunda değil ama..onlarında bir canı var ://

xurush'nine
24-11-10, 19:29
vejetaryendir doğrusu..vejeteryan değil..

Bazi kelimelerin yazilisi farklidir dilimiz turkce olsa bile..Bu yuzden duzeltdiginiz icin tesekkur ederim ama ben azeriyim yalnis yazdiysam kusura bakmayin.