PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Atiye: Tarkan Aday Olursa Çekilirim!

sweet
07-11-10, 19:12
Gelecek yıl Türkiye'yi temsilen Eurovision Şarkı Yarışması'na kimin katılacağıyla ilgili tahminler sürüyor.

Şarkı yarışmasına katılması istenen isimlerden biri de genç şarkıcı Atiye... Önceki gün CNR Expo Fuar Merkezi'nde düzenlenen Autoshow Fuarı'nı ziyaret eden Atiye, Sabah’ta yer alan röportajında Eurovision Şarkı Yarışması için isminin geçmesiyle ve basında özel hayatıyla ilgili yayınlanan haberler hakkında açıklamalarda bulundu.

“Eurovision'a katılmam için söylenen şeyler hakkında çok şaşkınım. Eurovision için bu kadar destekçimin olacağını hiç beklemezdim. Ancak gitmek için hiçbir hazırlığım yok. Eğer teklif gelirse elimden geleni yaparım. Bana fikrimi soracak olurlarsa ben aslında Tarkan'ın gitmesini isterim. Eğer Tarkan gitmek isterse, ben aday gösterilsem bile ona destek olur, adaylığımı geri çekerim. Şebnem Ferah, Hande Yener ve Hayko Cepkin de bu yarışmaya gitmesini isteyeceğim isimler arasında.

Geçtiğimiz gün gazetede benim Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan ile aşk yaşadığım yönünde haberler yer aldı. Bu haberler doğru değil. Oğulcan ile tanışmıyoruz bile. Çok komik! Şu an bir ilişki yaşamayı düşünmüyorum, ancak hayatıma girecek kişinin olgun, iyi kalpli, hayvan sever biri olmasını isterim. Benim 10 kedim var. Bu yüzden hayatıma girecek erkeğin hayvan sever olması benim için çok önemli.

Şu an hayatımda biri yok. Müzik benim tek aşkım. Bu yüzden şu an evlilik için erken. Ama bir gün ben de çocuk sahibi olmayı isterim. Daha yapacak çok şeyim olduğunu düşünüyorum. İngilizce bir albüm çıkarmak için çalışıyorum.”

kaynak:starlounge

twilight
07-11-10, 22:36
Bu konu artik cok uzadi...
Tarkan,Eurovision'a gitmek istemiyor...
Bence,Hande katilsin...Atiye de farkli bi secim olabilir...